r lp Fabriekswinkel Horoscoop Ram Stier Tweelingen Kreeft mik Leeuw Maagd Weegschaal Schorpioen Ipp Boogschutter Steenbok Waterman Vissen bestekset kookset hapjespan bestekset Magdalenastraat 2-4 kookset bestekset Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 maart 2011 De Faam pagina 43 Het draait deze week om het accepteren van 'hoe het is', zodat je kunt genieten van wat er wel is. Als je daar be wust voor kiest, zul je weer ervaren hoeveel er al is! Och ja, je kunt koppig zijn en de neiging hebben om te duwen, daar ben je een Stier voor. Hang er geen oordeel aan, maar neem verantwoordelijkheid voor dat gedrag en geef die ander wat ruimte. Je kunt je eenzaam voelen. Kijk eens naar je handelen. Zie je hoe je aan de zijlijn staat toekijken? Dat gevoel van af zondering is niet zo vreemd. Zodra je gaat deelnemen, zul je verbondenheid ervaren. Als je bereidheid bent op een an dere manier naar die lastige situatie te kij ken - dus zonder de schuldvraag en zonder machtstrijd - ontdek je dat dit een perfecte kans is te laten zien wat je echt wilt. Als je de focus houdt op het ontdekken van het verband tussen wat er gebeurt en de intenties waarmee je han delt, merk je dat alles soepeler gaat. Het sleutelwoord is gelijkwaardigheid! AV Voel je niet te trots om jezelf open te stellen voor de visies van anderen. Juist door het luisteren naar hun ervarin gen, zul je het proces makkelijker ontdek ken en de gang van zaken beter snappen. 'Het rad van avontuur' draait voor jou rond respect. Met name het respect voor jezelf, waardoor je uitspreekt wat je werkelijk denkt en voelt. En zo ben je ook respectvol naar anderen. Je kunt die situatie voor jezelf een stuk lichter maken, als je jezelf niet vastzet met allemaal schuldvragen. Je maakt het allemaal veel zwaarder dan het zou hoeven- zijn. Wees lief voor jezelf. Trouw zijn aan jezelf is natuur lijk altijd belangrijk. Je denkt te weten wat goed is voor de ander, maar je loopt voorbij aan wat goed is voor jou. Wegcijferen is geen liefde. De knop staat deze week bij jou op ontvangen! En dat klinkt leuker dan jij het waarschijnlijk zult ervaren, want je vindt het veel makkelijker om te geven. Maar laat anderen nu eens geven. Natuurlijk mag je denken dat je het beter weet en natuurlijk mag je een houding hebben van 'bewijs het me maar'. De vraag is alleen: wordt jouw wereld daar leuker van? Of voelt alles opeens zwaarder? P-" Alles voor een mooie week ligt voor het grijpen. Aan jou de schone taak om de focus te houden op genieten. En er valt genoeg te genieten, want je plukt nu de vruchten van het harde werken. Puzzel mee! water- door latend soort weefsel spil kloos terling hemel geest fami lielid modder plant over blijfsel tussen persoon T 1 T T T 7 bos vrucht gebaar 5 vulkaan op Sicilië boek met verhalen kunst tijdperk rund ontvang kamer geld buidel T 3 8 evenaar tennis- term naald boom slinger plant hemel lichaam goed- bloed knaag dier neer slag alcoho lisch drankje T water juffer blaas instru ment T snedig olie staatje staat in Azië 9 6 alstu blieft (afk.) meisjes naam Euro peaan slet meester (afk.) 4 neon (scheik.) broeikas pers. vnw. tegen over moeder deel van het oog T 2 brief omslag 10 zang stem 123456789 10 Van 9 t/m 15 maart hoge kortingen i op een groot deel van de collectie. Kom nu naar de Sola Fabriekswinkel MODEL OSLO MODEL MONZA 9-persoons, 90-delig zilverwit edelstaal in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk 636, MODEL MONACO MODEL AMSTEL 4-delig, zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron vergelijkbaar merk 35G.- vergelijkbaar merk 12-persoons, 130-delig zilverwit edelstaal 18-10 in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk 87G.- 4-delig, zilverwit edelstaal 18-10 elke warmtebron vergelijkbaar merk2967- met keramieke anti-aanbaklaag 6-persoons, 52-delig zilverwit edelstaal in fraaie gratis giftbox vergelijkbaar merk47^ tussen Beestenmarkt en Opril Grote Markt telefoon 0113-21 11 11

de Faam | 2011 | | pagina 43