Thuiszorg kiest voor Toyota's Yaris voor de tweede keer erkend duurzaam Aannemings- en Timmerbe drijf kiest Peugeots Expert woensdag 9 maart 2011 - pagina 33 Speciaal voor de nachtdiensten op de Bevelanden en Schouwen-Duiveland koos men bij Al- lévo voor Yaris DiD. Vorige week nam Allévo Zorg- en Dienstverle ning uit Goes twee Toyota's Yaris in gebruik. RobStrating Goes Ik sprak met Celine Houthuijs die bij deze orga nisatie communicatie - medewerker is: "Allévo Zorg en Dienstverlening is een grote organisatie met alleen al in de Oosterschelderegio 1900 me dewerkers. Voor onze thuiszorgteams op de be velanden en Schouwen-Duiveland die nachtzorg en opvolging van alarmoproepen doen, hebben we deze Toyota's aangeschaft. We waren op zoek naar zuinige en schone diesels, maar ook naar au to's die een hoge en gemakkelijke instap hebben. Vandaar dat we met verkoopadviseur Sjaak van Eijkeren van Toyota de Jonge goed zaken heb ben gedaan. Onze medewerkers rijden heel wat af, zo'n kleine 300 kilometer per nacht is geen uitzondering." uk* <xH Esther Schog: "Dat is mijn kans, dacht ik" Fotografe Esther Schog reed al met zo'n leuk knuffelbolletje, maar twee weken geleden kreeg ze haar roze Flat 500, voorzien van al lerlei leuke bloemetjes. RobStrating Goes "Ik las in de PZC dat AutoMondo beslag had we ten te leggen op een aantal roze Fiats 500. Dat is mijn kans, dacht ik. Ik kreeg al heel veel positieve reacties over mijn vorig vijfhonderdje, maar met deze roze uitvoering kan niemand meer om mij heen: hij is eigentijds en een beetje anders, net als mijn bruids - en portretfotografie. Ik probeer me met mijn werk te onderscheiden en deze leuke Fiat onderstreept dat op een geweldige manier", aldus de enthousiaste fotografe die haar studio heeft aan de Weegbree 31 in Kapelle. Pascal Verbart maakte de roze Fiat 500 nóg mooi er door hem de persoonlijke touch van Esther mee te geven. Ik vond het een hele eer om van een beroepsfoto grafe een foto te mogen nemen. Ze koos zélf de locatie uit, namelijk de oprijbrug bij Automondo: "Mooie strakke wand en een beetje industrieel.. Rob van Heuveln: "We zijn trots op onze erkenning." VKP (Van Kooten Projecten) uit Kapelle schafte vorige week twee Peugeots Expert aan. De beide broers Artjan en Niels waren er zichtbaar blij mee. RobStrating Kapelle Aannemings- en timmerbedrijf VKP bestaat al sinds 2003 en heeft inmiddels een grote naam verworven in Zuid-West Nederland op het gebied van gevelbekleding, hout/skeletbouw, aan- en ver bouw. Het bedrijf heeft zo'n 20 medewerkers in dienst. Dankzij het feit dat de beide broers verkoopadvi seur Pieter Blok van PTA Goes erg goed kenden, kwamen ze in contact met de regionale Peuge- otdealer. "Alle eisen die we hadden, vonden we terug in deze Experts: 120 pk, voldoende trekkracht om een aanhanger mee te nemen, een enorme laad ruimte en een roetfilter, want dat past in onze filosofie over duurzaam ondernemen", vertelt Artjan van Kooten, verantwoordelijk voor het financiële deel van de onderneming. Zijn broer vult aan: "We hebben zelf de kleurstelling van de naam van ons bedrijf op de bestelwagens ont worpen en Grafisch Bedrijf Goes heeft het verder gerealiseerd." Artjan en Niels van Kooten: Alle eisen die we hadden, vonden we terug in deze Experts." Vorig jaar heeft OLOV samen met alle andere Volvodealers de BOVAG Duurzaamheidsscan succesvol afgerond. Dit jaar mogen de beide bedrijven in Goes en Nieuwe Tonge zich weer Erkend Duurzaam noemen. RobStrating Goes Ik sprak ter gelegenheid daarvan met Rob van Heuveln van OLOV die ook vorig jaar aan de wieg van het project stond en met vestigingsdi recteur Pieter Troost. Rob van Heuveln: "De uitreiking van het cer tificaat Erkend Duurzaam van 2010 is meteen opgenomen in het Business Plan 2011Dit actie plan vormde de leidraad voor dit jaar. De touw tjes worden echter strakker aangetrokken, dat hebben we gemerkt, toen we werden geschouwd door het Instituut voor Duurzame Mobiliteit die weer rapporteert aan de BOVAG. Een goed voorbeeld is de energiescan. We zijn alerter geworden en hebben daardoor het afgelopen jaar minder energie verbruikt dan daarvoor. Daar zijn we met recht trots op! Een ander item dat mee weegt voor Erkend Duurzaam is bijvoor beeld het Maatschap pelijk Verantwoord Ondernemen. Pieter Troost: "We hebben gezorgd voor een be tere bewustvorming en zichtbaarheid van onze activiteiten naar buiten toe, zoals de hockey- vereniging, zeil- en wielerwedstrijden, Firn by the Sea, advertenties voor verenigingen en goede doelen. Afgelopen zomer hebben we bij voorbeeld een aantal klassen van de basisschool in Kortgene van fietshelmen voorzien." Investeringen Rob van Heuveln: "We zijn trots op onze erken ning en we dragen die ook uit door aandacht hier voor te vragen op onze website en de vermelding in de nieuwsbrieven naar de klanten. We hebben naast het succes over het energieverbruik het ge bruik van groene stroom onderzocht en ook het hergebruik van afvalstoffen in kaart gebracht. Ui teraard is Erkend Duurzaam nog nadrukkelijker opgenomen in het Business Plan van 2012. De bestaande vragenlijst (42 vragen) is ongewij zigd ten opzichte van vorig jaar. De vragenlijst op het gebied van bedrijfsvoering, communicatie, financiën, inkoop, verkoop en het personeel vormen samen een scan waarmee dus de duurzaamheid van ons bedrijf is bewezen!"

de Faam | 2011 | | pagina 33