Body Action Sportpunt Zeeland Dancepoint Sportpunt Zeeland UITBREIDING SPORTPUNT ZEELAND GOES Nieuw in het Sportpunt: Kidsdance, Street- dance, Aerobics en Galm 55+. Wil jij ook in een ontspannen sfeer sporten of dansen, werken aan je conditie of het versterken van je spieren? Voor ieder wat wils! V an jong tot oud is bij ons aan het juiste adres. Dit alles onder begeleiding van gekwalificeerde Dans Sportdocenten. Voor meer informatie: bodyaction@zeelandnet.nl In Sportpunt Zeeland is sinds december 2010 kindercentrum Dribbels geopend. Dribbels is een vestiging van Kinder opvang de Bevelanden. Unitmanager Eveline Bos is erg trots op Dribbels. "We zitten in het Sportpunt-én bij het Holland- sche Hoevegebied, met onder andere de kinderboerderij waar we lopend naar toe kunnen. Op deze locatie hebben we heel veel mogelijkheden om dingen te ondernemen." Het kindercentrum bestaat uit een baby- en peutergroep en een Sport-BSO. Deze buitenschoolse opvang is speciaal gericht op kinderen van 9 tot 12 jaar. Kindercentrum Dribbels is helemaal opgezet volgens de laatste ambities. De nieuwe interieur richtlijnen zijn vorig jaar ontwikkeld en helemaal toegespitst op ons pedagogische beleid. Iedere groep heeft zijn eigen kleuren en zijn eigen materialen. Ouders erva ren het als eigentijds, fris en modern. Ook het plein is ingericht voor alle leef tijdsgroepen. Bij Dribbels werkt ook een pedagogisch specialist waarmee de kwaliteit nog beter gewaarborgd wordt. Meer informatie vindt u op www.kinder- opvangdebevelanden.nl Ruimte voor iedereen bij Sportpunt Zeeland in Goes. Een nieuwe judozaal, twee professionele danszalen, een fitnessruimte met spinninghonk, een praktijk voor fysiotherapie, een kinderdagverblijf en een vernieuwde beautysalon maken Sportpunt Zeeland weer een stuk completer. Op dohderdag 17 maart showen wij graag onze nieuwe aanwinsten en nodigen iedereen uit om te genieten van een aantal sportdemon- straties. Bezoekt u deze open avond die duurt van 17.00 tot 20.00 uur dan hebben we een aantal leuke aanbiedingen in petto. Alle andere faciliteiten in ons sportcomplex staan natuurlijk ook nog steeds, tot uw beschikking zoals het subtropisch zwembad met z'n vijf zwembassins en twee glijbanen, de sporthallen, een sportzaal met klimwand, 4 squashbanen, de turnhal, de camping, zonnebankruimtes en het sportcafé zorgen samen met de nieuwe voorzieningen dat er voor elk wat wils is aan de Zwembadweg 3 te Goes. Een kleine greep uit ons aanbod: Aquafitness met aquarobic en aquajogging, speciale tijden voor senioren, dames, 50-fit en zwangerschapszwemmen. Korte wachtlijsten en prima secundaire zwemlesvoorwaarden bij al onze cursussen: baby, peuter en kleuterzwemmen, A-B-C vervolgdiploma's en privé-zwemles Voor de jarige is er volop keus in zwem, sport en klimfeesten. Diverse sportverenigingen verzorgen een keur aan zaalsporten! Agenda: Bioscoopzwemmen Vrijdag 1 april aanvang 19.15 uur Woensdagmiddagactiviteiten Elke woensdagmiddag een leuke spelactiviteit in het zwembad voor de kids. CIOS biedt een sport-context waarin talenten kunnen ontwikkelen... Het CIOS is al lang geen trainersopleiding alleen meer. De sportopleiding anticipeert op de ontwikkelingen in de bewegingsarme■.samenleving en de vitale levensstijl. Het CIOS biedt een breed spectrum aan opleidingen. In onze opleidingen is veel aandacht voor de totale persoonlijkheid. Onze studenten zijn straks werknemers met basiscompe tenties die in - en buiten de sportsector heel geliefd zijn. Ze kunnen samenwerken, zijn extravert en gedisciplineerd. Door sport te beoefenen én te leren om het ook over te dra gen, worden dezê eigenschappen juist in deze leeftijdsfase ontwikkeld. Daar maken we bewust gebruik van. Sport is bij uitstek een context die uitdaagt tot leren en ontwikkelen. Kies jij voor een toekomst in de sport? Dan is een opleiding bij het CIOS wellicht iets voor jou. Het CIOS biedt opleidingen in voltijd, deeltijd en cursorisch onderwijs voor geïnteresseerden in alle leeftijdscategorieën: van KNVB-voetbaltrainers opleidin gen, gen zwemonderwijs-opleiding, sportbuurtwerk tot een sportmanagementopleiding Vanaf 1 augustus is de locatie in Breda ook offi cieel onderdeel van het CIOS Goes-Breda. Ook daar werken we hard aan het realiseren van een optimale accommodatie. In Goes kunnen we daar in ieder geval nu trots op zijn! Zo zie je maar dat samenwerken loont en een publiek-private samenwerking in een soort coproductiezowel een goede onderwijs- als een sportvoorziening voor de regio neerzet. Is je interesse gewekt? Kom dan op de Open Avond van 17 maart (17.00 tot 20.00 uur) aan de Zwembadweg 1-3 te Goes. Op www.sportpuntzeeland.nl mogelijkheden! vind je al onze faciliteiten en Voor een gezellige sfeer en goed onderbouwde dans- en balletles sen is Balletschool Dancepoint een prima keuze in Sportpunt ZeelancL Vanaf de leeftijd 3 jaar t/m volwassenen kun je lessen volgen op allerlei niveau s en in diverse dansstijlen, zoals bv. Modern Jazz, Dansen op je eigen wijs, Klassiek ballet enTapdance. Dancepoint is tevens als enige school in Zeeland gekwalificeerd in het lessyteem van de Internatio nal Dance Teachers Association. Voor meer informatie: 0113-649812 of www.balletschooldancepoint.nl. FRAANJE AANNEMINGSBEDRIJF Postbus 1 4456 ZG Lewedorp Nieuwe Kraayertsedijk 37, 's-Heer Arendskerke Tel. (0113) 61 55 00 kwaliteit is onze basis A/T) I Accountants- en - /a\I Adviesgroep Rijkse in advies in dienstverlening Actief in Middelburg Ti 0118-67 89 00 Goes Tl 0113 -24 26 28 Serooskerke TIG! 18- 69 26 10 info@aar.nl Vlissingen T I 0118 - 41 91 92 Een verrekering is pas een verzekering als u zich er vrij bij voelt. Vrij om vol vuur en toewijding gepassioneerd te ondernemen. Driekleur Verzekeringen brengt balans. Door professioneel advies te geven, met onafhankelijke specialisten, speciaal voor ondernemende mensen. Wilt u eens van gedachten wisselen over evenwichtig ondernemen? Bel vandaag nog: 0113 215665. Adf._ spa Zierikzee Tl 0111 - 42 03 44 www.aar.nl

de Faam | 2011 | | pagina 20