Boxspring VOORJAARS KORTING \T TL Toe aan andere baas Spannende r j reis langs Amazone Feest met Nijntje Nieuws én het beeld DroomDomeïn showroom modellen Nieuwe baan 6-delige BBC-serie Samen in de hoofi Vastgelegd Kind en Kunst Lezing over Zeeuws erfgoed Tennis instuif voor jeugd Rommelmarkt Scheldeloodsen Hilariteit SVRZ Boerderij dag boxspring vlak betaalbaar beter elektrisch verstelbaar van €3125,- voor wJT www.droomdomein.nl tot 50% korting Walchers kort Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/banenwww.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl/webwinkel www.de-faam.nl Middelburg Het Pakhuis aan het Oost kerkplein 22 in Middelburg wordt op zondag 6 maart een echte studio, waar kinderen een mooie portretfoto kunnen maken van hun ouders. Dit is een onderdeel van de Kunst en Cultuurroute. Meer informatie of aanmelden via "3 www.karindenboer.nl. Middelburg De Heemkundige Kring Walcheren houdt woensdag 23 maart een lezing over de het industriële erfgoed op Walcheren. Toon Franken, van de Werkgroep Industrieel Erfgoed Zeeland, vertelt over de werkgroep. Ook schenkt hij aandacht aan recente ontwik kelingen, zoals de samen werking met het Meldpunt Erfgoed Zeeland. Na de pauze besteedt Franken uitgebreid aandacht aan het nog aanwezige en verdwe nen industrieel erfgoed op Walcheren. De presentatie, met uiteraard veel beelden van Zeeuws industrieel erfgoed, begint om 20.00 uur in de aula van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. De toegang tot de presentatie is gratis. Veere Tennisvereniging TV VEERE houdt op woensdag 23 maart op haar tennisbaan aan de Veerseweg 24 in Veere een tennis instuif voor de jeugd. Het is van 14.00 tot 15.30 uur. Er wordt een gratis tennisles aangeboden door een gediplo meerde tennistrainer. En er voldoende rackets aanwezig. Meer informatie via www.tuueere.nl, Het Scheldeloodsenkoor treedt zaterdag op in Ter Reede. FOTO PR www.hkwalcheren.nl Vlissingen De Stichting Vrienden van Ons Genoegen houdt op zaterdag 12 maart een rom melmarkt. In en rondom het repetitielokaal van de muziekvereniging aan de Ridderspoorlaan in Vlissin gen worden weer vele kopers verwacht van allerhande goederen die de afgelopen maanden aan de vereniging zijn geschonken. De Stichting ondersteunt het Harmonie orkest, de (Jeugd) Deltaband en het leerlingenorkest van de Koninklijke Harmonie Ons Genoegen in de kosten van het onderhoud en de aanschaf van muziekinstrumenten en andere materialen. Het is van 9.00 tot 13.00 uur. Vlissingen Het Scheldeloodsenkoor geeft op zaterdag 12 maart een optreden in Ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlis singen. De koorleden zingen in zeemanskleding de shanty liederen zoals deze werden gezongen in de vorige eeuw. Het begint om 16.00 uur in het Atrium. Domburg Sien is een onvervalste Zeeuw se die haar publiek recht voor zijn raap deelgenoot maakt van haar belevenissen. Op zaterdag 12 maart komt Sien op bezoek in het restau rant van Simnia. Ze krijgt de lachers gemakkelijk op haar hand met anekdotes over haar huishoudentje of het jaarlijkse busreisje van de bank. Het begint om 15.00 uur. Veere Bij de boerderij van de familie Breel aan de Bieweg 8 in Veere is er op Zaterdag 12 en zondag 13 maart een open dag. Er zijn op de boerderij schapen met lammetjes, koeien met kalfjes, paarden en pony's. De open dag is van 12.00 tot 16.00 uur. En er is een rondleiding om 13.00 en om 15.00 uur. En tree: 1,50 euro. CBW-erkend vraag naar de voorwaardei vanaf WOONBOULEVARD GOES Marconistraat 32, Goes tel: 0113 - 230181 WOONBOULEVARD SPIjKENISSE Lucebertstraat 36, Spijkenisse tel: 0181 - 895332 Wij zijn ook gevestigd in, Amsterdam, Den Haag, Utrechten Rotterdam

de Faam | 2011 | | pagina 16