Met korting eten Workshop chocolade en bonbons Al het nieuws op onze site Zet gratis uw evenement op onze site! Op zoek naar een nieuwe huisarts? Krijgen we een lentezonnetje? Introductie Altijd actueel Serviceberichten Agenda Bijeenkomst buurtbemiddeling in Vlissingen Piet Paulusma IMieuvu bij Morres ELKE ZONDAG OPEN kinderkledingmerken H/irminkq auping STEAK met huisgemaakte friet en saus €10,- p.p. véél woonplezier Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 maart 2011 De Faam pagina 15 www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Middelburg De Zeeuwse Volksuniversiteit houdt op maandag 21 maart de workshop Chocolade en bon bons. Deelnemers leren in drie uur de technieken van bonbons, snijpralines en truffels maken. Van chocolade maakt de groep twee soorten truffels, minimaal drie soorten vulbonbons, twee soorten dompelpralines en een overheerlijke bonbonlolly. Bijna alles wat er gemaakt wordt gaat mee naar huis. Deze workshop wordt gegeven in de keuken van Het Springtij in Middelburg. Aanmelden kan via zeeland@ vol ksu n i versiteitn 1 Vlissingen Binnenkort begint in Vlissin gen het project Buurtbemid deling. Buurtbemiddeling Vlissingen is een samenwer kingsproject van L'escaut woonservice, Woonburg, Po litie Zeeland gemeente Vlis singen en Stichting Welzijn Middelburg. Buurtbemiddeling is een suc cesvolle aanpak om escalatie van conflicten tussen buren en buurtbewoners te voor komen. En zo woonoverlast te ver minderen door alledaagse huis-tuin en keukenconflic ten tussen buren en buurtge noten in een zo vroeg stadium te signaleren en zo efficiënt mogelijk aan te pakken. Bemid delaars van buurtbemiddeling Vlissingen bieden handvatten en ondersteuning in geval van woonoverlast en leveren zo een waardevolle bijdrage aan prettig wonen in Vlissingen. Buurtbe- middelaars zijn vrijwilligers die bewoners daarbij ondersteunen, zij krijgen hiervoor een speci fieke training aangeboden. Buurtbemiddeling Vlissingen begint in april en begint deze week de zoektocht naar vrijwil ligers die opgeleid willen worden als buurtbemiddelaar. Ze zijn op zoek naar mensen die maatschappelijk betrokken wil len zijn en hun (levens) ervaring willen inzetten om medebewo ners van de gemeente Vlissingen te ondersteunen bij vastgelo pen burenconflicten. Ze zoeken enthousiaste col lega's voor dit bijzonder boeiende werk. Buurtbe- middelaars krijgen gratis een professionele basistraining in bemiddelen. Het motto van buurtbemid deling Vlissingen is: samen komen we er wel uit! Buurtbemiddeling Vlissin gen houdt op donderdag 10 maart van 19.30 tot 21.30 uur een inloopavond in Ter Reede voor inwoners van Walcheren die actief willen zijn als buurtbemiddelaar. www.buurtbemiddeling- middelburg.nl Eten buiten de deur wordt nog aantrekkelijker. Met een kortingspas van Ontdekjeplekje.nu krijg je het tweede hoofdgerecht gratis bij acht restaurants op Walcheren. Initiatief nemer van deze actie is Middelburger Edwin Schoe. De website www. ontdekjeplekje.nu is sinds deze week in de lucht. Carien Midavaine Middelburg "Uit eten gaan, is één van mijn favoriete vrijetijds bestedingen", legt Edwin Schoe uit. Door deze actie wil Schoe samen met de deelnemende restaurants het 'eten buiten de deur' meer onder de aandacht brengen. Samen met zijn vrouw is hij Ontdekjeplekje.nu gestart. Kortingspas Schoe vertelt verder. "Res tauranthouders willen op deze manier laten zien dat eten buitenshuis leuk en lek- Yuri Hendrikse, eigenaar van Eetcafé Pension Duinlust en Edwin Schoe van Ontdekjeplekje.nu. FOTO: P.R. ker is. De kortingspas kun je kopen via onze website, de pas wordt thuisgestuurd en je kunt uit eten met veel korting." De actie start met restaurants in de regio Wacheren, op korte ter mijn volgen eetgelegenheden uit andere regio's binnen Zeeland. Edwin Schoe heeft acht restau ranthouders enthousiast gekre gen voor de actie. Bij iedereen kunnen deelnemers één keer terecht. Naast Eetcafé Pension Duinlust en Restaurant Le Sans in Domburg, kunnen zij aan ta fel bij Jazz Eetcafé Desafinado en Restaurant De Gouden Bock in Middelburg. In Veere kunnen deelnemers met de kortingspas uit eten bij de restaurants In den Struyskelder en De Peperboom. Verder nemen Brasserie De Ge croonde Liefde in Vlissingen en Beachclub Bluv in Westkapelle deel aan de actie. www.ontdekjeplekje.nu. www.de-faam.nl Opening Decorette shop Brandstores van designonstock Harvink en Natuzzi Opening Auping shop Nieuwe merken als: Little Diva HK Living en Bodum B M interring 7öpform'A_ <JJJ> Hendofj t Haiel bupobas zs mi IMPS&ELFS 10% Directe korting op de heie collectie van designonstock. 20% Directe korting op industriële lamp smalt* /Us u kinderkleding bij ons koopt, krijgt u 15% van uw aankoopbedrag aan accessoires cadeau.* 10% Directe korting op de hele collectie van Harvink. Bij aankoop vanaf 25,- een bruisbal t.w.v. 7,95 cadeau. Zolang de voorraad strekt.* NRTUZZI Opening nieuwe Auping shop. Bij aankoop van een compleet 2-persoons Auping bed accessoires tw.v. 500,- cadeau. op de hele collectie van Natuzzi.* Toaster Bodum van 99,90 voor 69,90. Zolang de voorraad strekt* Grootste woonwinkel voor Nederland én België! Opening Cobra Art en Euro Art shop. 10% introductiekorting op de hele collectie Art. Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) Tel.:+31(0)41+673678 www.morres.com klantenservice@morres.nl Maar 45 minuten van Breda. 15 minuten van Antwerpen en 25 minuten van Gent 1 5 0 I N GE R I CHTE W O ON KA MER S 1 00 C O MP LETE S L A A P K A M ERS 5 0 G ESTYLDE BABY- EN KINDERKAMERS Woondecoratie Bed- en Badtextiel Art Verlichting Tapijten Wooncosmetica Kleinmeubeien Koken/tafeien Home office

de Faam | 2011 | | pagina 15