Paardenstaart voor goede doel Sassari. Stijl. Stuut Keuken Design Wie weet waar Lecker is Lees alle columns van Henk Spaan Verkeersinfo van Walcheren en omstreken Klein brandje blussen VVD of PVDA in Provincale Staten? Nieuwe campermodellen Op onze site Brug of tunnel Bij de hand Eigen mening Kapsalon verzamelt lange lokken voor kankerpatiëntje5 'Het is zo rhooi als je op deze manier een kind kunt helpen' Sassari staat voor no-nonsense designItaliaanse allure naar Hollandse maatstaven. Geen eindeloze lijst van mogelijkheden en opties. Wij bieden liever een beperkt aantal keuzes van superieure kwaliteitMist u dan toch nog iets, dan ontwerpen we dat er toch gewoon bij, speciaal voor u. Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 maart 2011 De Faam pagina 13 www.de-faam.nl 5x2 kaarten voor de thriller The Adjustment Bureau vanaf 24 maart in de bioscoop MATT DAMON Eftiiy BLUNT Kijk snel op: wvwv.de-faam.nl www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.de-faam.nl Een bij het Goese kapsa lon Charlie Hair afgeknipte staart of vlecht belandt niet meer linea recta in de vuilnisbak, maar krijgt de kans te worden verwerkt in een kinderpruik. Het bedrijf zet zich namelijk in voor de Stichting Haar- wensen: een stichting voor kinderen die door een behandeling of andere oor zaak kaal zijn geworden en in aanmerking komen voor een haarwerk of pruik. Rachel van Westen Goes Per jaar verliezen zo'n vier- tot vijfhonderdjonge kan kerpatiëntjes hun haar door chemotherapie. Veel van deze kinderen zouden dolgraag weer met een volle haardos door het leven gaan. Maar goede haarwerken en pruiken zijn duur; verzekerin gen vergoeden slechts een klein gedeelte van het totaalbedrag. Een groot deel van de kinderen loopt daardoor kaal rond, of met een goedkope synthetische pruik op hun hoofd. Stichting Haarwensen wil deze kinderen daarom gratis goede pruiken aanbieden. Vrijwel iedereen heeft wel eens te maken gekregen met kanker, soms zelfs van heel dichtbij. Dit besef maakte dat Charlie Hair zich wilde inzetten voor Haar wensen. Samen met twee andere kapsalons in Zeeland stuurt het bedrijf haarlokken opnaar de stichting. Jeroen van Gastel, ei genaar van Charlie Hair: "Wc hopen echt dat er meer kapsa lons komen die zich aansluiten. Het is zo'n goed doel. Het is mooi als je op deze manier een kind kunt helpen." In principe zijn alle haartypen welkom: blond, bruin, stijl, krul lend, geverfd of puur natuur, als het haar maar aan één voorwaar de voldoet: het afgeknipte stuk moet minimaal 25 centimeter lang zijn. Dat dit voor veel klan ten geen belemmering is, blijkt wel uit de tientallen staarten en vlechten die Charlie Hair de afgelopen twee maanden heeft verzameld. Maar Charlie Hair roept alle langgelokte mensen dan ook op hun haren te done ren. "3 www.charliehair.nl Koudekerke Voor veel mensen gaat er weinig boven de vrijheid van een camper. Camper- verhuur Zeeland aan, de Middelburgsestraat 120a in Koudekerke heeft zojuist de col lectie kampeerauto's uitgebreid met modellen van het merk X- GO. Iedereen is welkom om de nieuwe modellen te komen be wonderen. Griekse Lecker is in mei, vorig jaar, ontsnapt in Papegaai enburg in Vlissingen. Lecker is een teefje en draagt een bruin halsbandje. Ze wordt regelmatig ergens gezien: in Dishoek, parkeerplaats Berkenbos in Oostkapelle en aan de Duinweg. Ook is het dove Jack Russeltje nog niet gevonden. Weet u meer? Bel dan Amivedi Walcheren: 088-0064682 We kijken verder dan het keukenblok of het badmeubel. Ook voor wandmeubelen, eettafels, boekenkasten, zithoeken, inlóopkasten en bedden kunt u als vanzelfsprekend terecht bij Stuut Keuken Design in Goes. DESIGNOP MAA T Stuut KeitkeaDesign is officieeldealer van Sassari Design. Klinkt Italiaans, maar het is een echt Nederlands product gemaakt in onze eigen fabriek Alles qua ontwerp en uitvoering is mogelijk, naar uw wens en binnen uw begroting. -erkend Showroom: Stuut Keuken Design, Nobelweg 2 - 28,4462 GK Goes T| 011321 66 66 F| 011321 66 75 E| info@stuutkeukendesign.nl I| www.stuutkeukendesign.nl

de Faam | 2011 | | pagina 13