effeweg.nl GRATIS BROCHURE 2011 Lezersvoordeel voor u! 8 DAGEN TIROLr KUFSTEIN EN TEGERNSEE! ILA.349w- 3 DAGEN nu 109,- 11 DAGEN va 539,- supervoordelige busreizen RESERVERENBEL 0529-46 96 67 OF KIJK OP WWW.EFFEWEG.NL yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 maart 2011 De Faam pagina 33 Vervolg van pagina 32 maximaal 2 uur), beiden met onder bord "ma t/m za 9-1 8 h", en door het aanbrengen van een blauwe streep op de trottoirband waarlangs mag worden geparkeerd. De verkeersborden worden ge plaatst op vier locaties: op het noordelijke deel van het Karei Doormanplein bij de aansluitingen met de De Ruijterstraat en de Lan- gevieleweg, op de Langevieleweg ter hoogte van de huisnummers 14/19, en aan de westzijde van de Langevielebuitenbrug. Door de uitbreiding van de zone kunnen dezelfde borden op vier andere locaties worden verwij derd: op het kruispunt Langeviele- singel/Naereboutstraat en op de aansluitingen van de Langeviele weg met de Langevielesingel, Vlis- singsesingel en Willem Barentszstraat. Inzage Het besluit ligt tot en met 1 3 april 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage in het stadskan toor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnummer (0118) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 3 maart tot en met 1 3 april 201 1een be zwaarschrift indienen. Het be zwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantal len anderen. Daarvan is bijvoor beeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige ver keersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvra gen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het ver zoek hiertoe richt u aan: Voorzie- ningenrechter, Sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 152 voor natuurlijke personen (individu ele personen) en 302 voor niet- natuurlijke personen (zoals ver enigingen, stichtingen, B.V.'s). VERLEENDE ONTHEFFING EN BOUWVERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: Veersesingel 7: plaatsen ber ging (17-2). De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen ge durende zes weken, vanaf donder dag 3 maart 201 1 tot en met woensdag 1 3 april 201 1 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stads kantoor, Kanaalweg 3 te Middel burg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf vrijdag 4 maart 201 1 tot en met donderdag 14 april 2011 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de in diener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen beroep wordt ingesteld en ae gron den van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrech- ter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Ampèreweg 39: uitbreiden bestaande loods (17-2). Haymanstraat 13: plaatsen dakkapel (16-2). Herengracht 50/52: plaatsen nieuw kijkerpaviljoen (16-2). Kanaalweg 1: aanbrengen reclame (15-2). Mortiere, fase 4, kavel 54, 55, 65 en 66: realiseren riool aansluiting (17-2) (2010/19998). Noordweg 403: uitbreiden woning (23-2). Oude Vlissingseweg 125: kappen 16 bomen (16-2). Van Kleffenslaan 205: aan bouw schuurtje (1 8-2). Willem Arondeusstraat 92: gevelwijziging (17-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Reguliere voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend(tussen haakjes staat de datum van verzending): Arnesteinweg 37: (her)bouw bedrijfshal (22-2). Burgemeester Lantsheer- weg 7, Arnemuiden: plaat sen veranda/schuur (21-2). De Ruijterstraat 73 t/m 103: vervangen dakkapellen (17-2). Herengracht 88: uitbreiden woning (21-2). Mortiere, fase 4, kavel 54, 55, 65 en 66: bouw 2 2- onder-1-kapwoningen en het re aliseren van een rioolaansluiting (17-2) (2010/19998). Noordsingel 52: bouw ber ging en realiseren uitweg (21-2). Noordweg 278: uitbreiden woning (21-2). Statenlaan 1sloop rioolge maal (21-2). Steendiep 36, Arnemuiden: bouw garage (21-2). Teresastraat 2A: verwijderen gehuurde systeemunits (22-2). Van Kleffenslaan 34: bouw garage (21-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING(EN) Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te verlenen: Pottenmarkt 2/2A: aanbren gen reclame. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 84. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 3 maart 201 1 gedurende zes weken (tot en met 13 april 201 1) ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskan toor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven tele foonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZE IS INGEDIEND Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Gerbrandijlaan 182: verle nen van een omgevingsvergun ning voor het voldoen aan de brandveiligheidseisen. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. inclusief: •7 hotelovernachtingen 7x ontbijt en diner 5x avond programma •Welkomstdrankje •Wandeling Hinterthiersee o.l.v. een gids Gebruik zwembad, sauna en dampfbad Specificaties: •Vertrek op o.a.: 15, 22, 30 april, 13 mei •Vervoer per Comfort Class touringcar Ervaren chauffeur reisleider Extra beenruimte! BOEKCODE 32091 2 hotelovernachtingen 2x ontbijtbuffet •Vervoer perTourist Class touringcar BOEKCODE 32092 10 hotelovernachtingen 10x ontbijtbuffet en diner •Welkomstdrankje Stadsrondrit Florence o.l.v. een gids •Vervoer per Comfort Class touringcar BOEKCODE 32093 Let op! Vermeld bij boeking de boekcode en u maakt tevens kans op een stedentrip voor 2 personen! JA, stuur mij de brochure met supervoordelige busreizen Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Geb. jaar Telefoon E-mail 1jj- Code: 3209 Opsturen naar: effeweg.nl. Antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. 17- reserveringskosten per boeking. Brugge en Gent Ga mee naar het gezellig Tirol! Maak een wandeling door Kufstein en geniet van de natuur tijdens een natuurtocht langs de Schliersee en deTegernsee. Toscane: Pisa, Florence en Elba 11 jMiMr

de Faam | 2011 | | pagina 33