'24 uur van de boulevard' zonder toeters en bellen de Walcheren Verbouwd X-Ray Fashion blijft aantrekkelijk Shelters Ceilings open Straetus Incasso wérkt Uit het Zakenhart van „Wij beginnen op nul en voor elke euro die binnenkomt zijn wij dankbaar" 'MM jjjjaaBSSjgW Jan Jacobs is enthousiast over de '24 uur van de boulevard.' Het jongste kindje in Nederland met MS is drie jaar Meer Met Minder Zeeland degelijke partners in energiebesparing z Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 maart 2011 De Faam pagina 19 Björn van der Meulen in de showroom FOTO LEON JANSSENS Vlissingen Eind februari opende Shelters Ceilings, een dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in het leveren en monteren van overkappingen, complete tuinkamers, luifels, carports. Daarnaast kan men er ook terecht voor interieur reno verende producten zoals span- plafonds en spanwanden. Björn van der Meulen, aanspreekkpunt van Shelters Ceilings: "Vaak is het zo dat de consument de beschuttingsproducten moet aanschaffen via brochures, foto's of een demo-product wat eigen lijk het zoveelste bijproduct van een onderneming is. Bij ons kan men terecht in de ruime show room waar alle mogelijkheden te zien zijn en een men een perfect beeld krijgt van wat men gaat aanschaffen. Voor iedere beurs een passende oplossing." Shel ter Ceilings werkt veel met Clipso, een Zwitsers kwaliteits product; voor overkappingen en luifels heeft men meerdere leveranciers. Het kwaliteitsma teriaal krijgt vijftien jaar. Ter plaatse wordt gekeken en ge meten om met de juiste ge gevens een offerte te maken. Werkzaamheden worden netjes en correct uitgevoerd, daarvoor heeft Shelter Cei lings de kennis in huis. Ook voor interieurrenovatie kan het bedrijf partner zijn. Al tijd al een verlaagd plafond gewild, maar niet die romp slomp ervan? Zonder groot breekwerk plaatst Shelter Ceilings een spanplafond. Dit systeem wordt tevens gebruikt voor wanden die daarmee naar eigen wens, in iedere kleur, een heel nieuw aanzicht krijgen. Ook handig bij vochtige muren. Shelter Ceilings is bereikbaar via de inrit tegenover parkeerterrein Praxis/Albert Heijn. Shelter Ceilings, Gildeweg 17 F, Vlissingen, telefoon 0118- 411234. www.sheltersandceilings.nl De derde editie van '24 uur van de boulevard' komt eraan. Van vrijdag 24 juni 19.00 uur tot zaterdag 25 juni 19.00 uur wordt op het Vlissingse Keizersbolwerk de spinningmarathon gehouden. Marcel van der Voort Vlissingen "De eerste twee keren hebben samen netto tweehonderddui zend euro opgeleverd voor on derzoek naar Multipele sclerose (MS) bij kinderen", meldt Jan Ja cobs, namens de organiserende Rotaryclub. "Tot voor kort was de mening dat MS pas begint vanaf zesentwintig jaar. Pro fessor Rogier Hintzen van het Rotterdamse Erasmus Medisch Centrum heeft aangetoond dat de ziekte op veel jongere leeftijd kan optreden. Het jongste kind je in Nederland met MS is drie jaar. Dit bericht schokte de leden van de Rotaryclub. En daarom hebben wij dit als ons goede doel gekozen", vertelt hij verder. Net als bijna alle Rotaryleden is ook Frans van Spaandonk bij het evenement betrokken. "Ik vind de '24 uur van de boulevard' be langrijk, omdat onderzoek naar oplossingen voor MS hard no dig is", zegt Van Spaandonk. En vervolgt: "Wij zijn bij deze derde editie van het evenement nog net zo betrokken als in het begin. De eerste keer is het natuurlijk span nend, een ontdekkingstocht. Nu is dat niet, maar onze gedreven heid is er nog steeds. Het leeft binnen de club en iedereen doet zijn best om mensen een fiets te laten adopteren, sponsorgeld op te halen en te spinnen." Jacobs: "Zo'n fiets kost vijfhonderd euro, exclusief btw. Zodra dat geld op de rekening staat krijgt het deelnemende team spons orkaarten. De fietsen zijn onder andere bestemd voor particu lieren, bedrijven, organisaties en scholen." Dit jaar mist het evenement alle 'toeters en bel len'. Jacobs: "Wij hebben alles eruit gehaald dat geld kost om een zo'n hoog mogelijke netto opbrengst te krijgen." Ook houdt de organisatie de horeca op het Keizersbolwerk in eigen hand. Het is de bedoeling dat op de loodsenkade toilet- en omkleedvoorzieningen komen. "Burgemeester René Roep zal FOTO JASPER KARMAN. het evenement afsluiten. Wij vragen een wethouder om het te openen", verklaart Jacobs. In 2010 was dat wethouder Marin de Zwarte, die overigens ook meefietste. "Wij hebben voor deze editie geen streefbedrag. Wij beginnen met nul euro en voor elke euro die binnen komt zijn wij dankbaar", voegt Jacobs eraan toe. De contacten met de Stichting MS Research waar het geld naartoe gaat zijn goed. www.24uurvandeboulevard.nl Vlissingen Meer Met Minder Zeeland is de naam van een nieuw sa menwerkingsverband. Het is ontstaan door de toenemende vraag naar energiebesparen de maatregelen door particu lieren, bedrijven, instellingen en woningcorporaties. Initiatiefnemer Roel Rom- mens van Bouwbedrijf Jozi- asse uit Vlissingen: ik ben op zoek gegaan naar een aantal partners die net als wij gespecialiseerd zijn in ener giebesparende maatregelen. De keuze is gevallen op betrouwba re, bekende Zeeuwse bedrijven die net als ons voorloper zijn op dit gebied en die elkaar kunnen versterken door samen te wer ken. Er zijn zes partners die elk hun eigen specialisme hebben, hierdoor kunnen alle disciplines binnen ons samenwerkingsver band uitgevoerd worden" De partners werken al jaren sa men bij traditionele bouw- en on- derhoudsprojecten. Alleen voor de energiebesparende maatre gelen wordt er gezamenlijk naar opgetreden. Iedere partner heeft zijn eigen specialisme, en als er meerdere disciplines op elkaar afgestemd moeten worden zal Bouwbedrijf Joziasse de coördi natie hiervan op zich nemen. Naast bouwbedrijven wordt er ook samengewerkt met een on afhankelijke maatwerkadviseur en een financiële dienstverlener. Deze biedt speciaal voor ener giebesparende maatregelen een hypotheek en diverse andere voordelen aan. Roel Rommens: „Als klant van Meer Met Minder Zeeland ben je bent verzekerd van goed advies, kennis van de sub sidiemogelijkheden en van professionaliteit in communi catie en uitvoering. Behalve financieel voordeel zal er ook voordeel zijn doordat er één aanspreekpunt is en één ge specificeerde totaalofferte. Roel Rommens, Industrie weg 5, 4382 NA Vlissingen, 0118-417873 www.meermetminder- zeeland.nl Roland de Wit Middelburg Straetus Incasso is een snel groeiende landelijk opererende incasso-organisatie voor het MKB (Midden- en Klein Be drijf). Straetus Incasso streeft er naar om uw debiteur weer een trouw betalende klant te laten worden, zonder een duurzame relatie met die klant te belasten. Schakel Straetus Incasso in om uw debiteur op een klantvrien delijke manier tot betaling te manen. Straetus Incasso weet dat het inschakelen van een in cassobureau soms op weerstand stuit. De relatie met de klant kan hier immers mee onder druk ge zet worden. Anderzijds heeft u gewoon recht op uw geld omdat er diensten of producten zijn ge leverd. Roland de Wit werkt voor Straetus Incasso en heeft als werkgebied Zeeland. "Wij zijn actief voor het midden- en klein bedrijf, niet voor particulieren. Wij werken met een stappenplan voor onze klanten. Dat betekent FOTO LEON JANSSENS een intake gesprek, dossier vorming, bepalen van de in cassoprocedure, doorlopend inzage in lopende dossiers door klant. Bedrijven kunnen bij Straetus Incasso een ser vicecontract nemen. Daar mee proberen wij structuur in het debiteurenbeheer van een bedrijf te'brengen. Dat behelst praktische zaken: on dermeer pré-incassostickers voor op herinneringsnota's en registratie van betalings gedrag. Landelijk hebben wij een hoog slagingspercentage van 70% en 30% wat via deurwaarder of advocaat loopt. Daar zit een gedeelte bij wat niet te innen is. Ook bieden wij de Credit Check aan om het betaalgedrag van nieuwe klanten te checken." Informatie: 088 - 0440062 en Straetus Incasso Zeeland, Postbus 8013, Middelburg www.straetus.com Vlissingen X-Ray Fashion is al meer dan 25 jaar actief in kleding en schoe nen uit de vele subculturen die de westerse maatschappij sinds de jaren zestig heeft voort gebracht. "Vijfentwintig jaar St.Jacobsstraat", memoreert ei genaar Jaap van Boven, "In 2000 heb ik de zaak overgenomen, vijf jaar geleden zijn we verhuisd en nu werd het tijd om de winkel een 'nieuwe smoel' te geven. En dat is naar verwachting gelukt. Ik weet zeker dat we nu met het nieuwe interieur een bredere doelgroep aantrekken. Het sluit beter aan bij de veranderingen in de collectie die wij sinds een paar jaar door voeren." X-Ray Fashion heeft een nieuwe indeling die de totale winkel heel overzichtelijk maakt. Het oogt een stuk rustiger nu Van Boven: "College jasjes zijn gewild." de zwartwit geblokte tegelvloer vervangen is door een zwarte houten vloer. "Dat was wel een beeldmerk. Maar ik ontvang veel positieve reacties op de nieuwe FOTO LEON JANSSENS vloer", weet Jaap,"Ons nieuwe interieur is aangevuld met de bestaande rekken waar voor 80% de nieuwe voorjaarscol lectie in ligt. Wij verkopen Vans schoenen en kleding, dat gaat als een trein. Heel veel College jas jes, een gewild product. Dat is een vaste waarde in ons bedrijf. Schoenen uit het skate segment in een gevarieerd aanbod, goede en leuk uitziende schoenen. Ge maakt om mee te skaten kunnen ze tegen een stootje. Klanten ko men van heinde en ver want wij brengen toch iets anders, boven het gemiddelde. Streetwear is en blijft populair. Wij verkopen steeds meer via de webwinkel en de sociale media. Wij zijn daar actief in. Met onze vernieuwde winkel zijn en blijven wij attrac tief voor de mensen die in de stad komen." X-Ray Fashion, St. Jacobsstraat 18, Vlissingen, telefoon 0118-412377 www.xrayfashion.nl

de Faam | 2011 | | pagina 19