VRIJDAG en ZATERDAG GEOPEND van 10.00 tot 17.00 uur Alles tegen elk aannemelijk bod! WOONPLAZA MIDDELBURG Officiële berichten van de provincie Elke maand een nieuw Lezersmenu Zet uw evenement gratis op onze website Meer weten over de Recreatiekrant? l.v.m. verhuizingTrendhopper zijn wij alleen aanstaande Zonder bezorging en zonder garantie Digitaai archief Lezersmenu Agenda Recreatiekrant Gemeente Veere op Twitter De Roparun wandeltochten Viduet verkoper van het jaar Zanger Guimar van der Weele Kinderen van gescheiden ouders Naast Hotel Arneville Buitenruststraat 2 - Middelburg Telefoon 0118-674010 info@woonplazamiddelburg.nl Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 10.00 tot 17.30 uur Zaterdag 10.00 tot 17.00 uur Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Veere De gemeente Veere heeft vorige week een account aangemaakt op Twitter. Via @gemeente_Veere gaat de afdeling communicatie andere twitteraars attenderen op nieuws en persberichten van de gemeente, maar ook op zaken als een vergadering van de gemeenteraad of een wegaf- sluiting. Iedereen kan zijn me ning, ervaring, opmerkingen en suggesties tweeten. Na een uitgebreid onderzoek onder inwoners naar de wenselijkheid van het gebruik van de Social Media door de gemeente, blijkt dat daar behoefte aan is. Dishoek De start van de Roparun- wandeltochten op zaterdag trekken tot uiterlijk 10.00 uur. Inschrijven kan vanaf 08.30 uur. Voorinschrijven, kan via aeromad@zeelandnet.nl onder vermelding van afstand,naam en woonplaats. Deelname kost 4,00 euro. www.dynamica-sport.nl De medewerkers van Viduet Films Games, met links de heer Colak. FOTO PR 19 maart is in Dishoek vanuit het Pannenkoek restaurant. Deelnemers kunnen 10, 15 of 30 kilometer lopen. Van daar uit vertrekt de groep via duin en strand richting Vlissingen waar men een consumptie kan gebruiken in de Kanovijver. Vervolgens via het Nolle- bos richting Zoutelande om verder via de duinen weer naar Dishoek terug te gaan. De 15 en 30 km is een prima training voor de Kustwandelmara- thon, deze gaat over het zelfde parcours met een extra lus. De wandelaars en nordic walkers kunnen vanaf 9.00 uur ver Middelburg Voor de tweede keer heeft'De Lotto Viduet Films Games aan de Beenhouwerssingel in Middelburg benoemd tot Totoverkooppunt van het jaar. Deze winkel heeft het afgelopen jaar de meeste producten van Toto verkocht in Nederland en daarmee de hoogste Toto-omzet behaald. Hiermee hebben zij dan ook de grootste afdracht aan goede doelen in Nederland gereali seerd voor' een Totoverkoop punt, namelijk een bedrag van 52.309 euro. In 2009 werd deze winkel ook al uitgeroepen tot Totoverkooppunt van het jaar. Het was dringen geblazen afgelopen vrijdag in de winkel van de heer Colak. Viduet Games werd door De Lotto in het zonnetje gezet, omdat de winkel Totoverkooppunt van het jaar is geworden. Bezoekers van de winkel kregen taart. Vlissingen Zanger Guimar van der Weele geeft volgende week, op woens dag 9 maart, een optreden in Ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlissingen. Hij brengt een repertoire dat naar ver wachting zeer in de smaak zal vallen bij het publiek zelfge schreven Hollandse liedjes. Guimar is 14 jaar en heeft in middels zijn tweede Single CD uitgebracht. Het begint om 14.30 uur in het Atrium. "0 www.guimar.nl Praatpaal Souburg start 18 maart weer met een groep voor kinderen van wie de ouders gescheiden zijn. In deze groep kunnen kinderen praten met andere kinderen die hetzelfde hebben meegemaakt, vergelijkbare bijeenkomsten ind e afgelopen jarenjiebben geleerd, dat je samen soms op goede ideeën komt. En er wordt niet alleen ge praat: er worden vooral ook leuke dingen gedaan zoals knutselen, luisteren naar lied jes, samen een verhaal lezen of pannenkoeken bakken. De groep is voor kinderen van groep 3 t/m 5 of 6 t/m 8 en wordt gegeven op vijf vrijda gen na de voorjaarsvakantie, beginnend vanaf 18 maart. De bijeenkomsten zijn steeds van 15.45 u. tot 17.15 u. DE LAATSTE DAGEN DE ALLERGROOTSTE WOONWINKEL VAN MIDDELBURG

de Faam | 2011 | | pagina 16