Uw weerstand op peil houden? Dijkversterking 2012 Een nieuw bedrijf of winkel? Het laatste Walcherse bedrijfsnieuws Op zoek naar een bericht van vorig jaar? Hoe gaat het verder met de bibliotheken? Zee Oostelijke Sloehavendam/Kaloot en Schorerpolder Het werkgebied is gearceerd aangegeven. i ngen Nieuws Zakennieuws Digitaal archief Nieuws Groen autootje staat bij Pearle Drie workshops Spinning Fit for All houdt open dag De Delta Water Award Aanpassing diensten Gratis proefles Swing Solution Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 Gemeente Vlissingen Multivitaminen kunnen een goede aanvulling zijn op een gezond en gevarieerd eetpatroon. Kom langs voor persoonlijk advies. Zakenhart Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Middelburg Het groene autootje uit de reclame (met de groene glasbak) van Pearle staat in Middelburg. Arie Boogaard van het team is er trots op dat zij, als eerste filiaal van perle in Nederland, het autootje in de etalage tentoon mogen stellen. "3 wwiu.pearle.nl Vlissingen Presenter Martjello, Marcel Gierman, en Anita Gombault geven op zaterdag 12 maart een workshop Spinning bij Happy Fitness Healthcen- tre aan Westerzicht 388 in Vlissingen. Deelname kost 7,50 euro en kaarten zijn verkrijgbaar bij Happy Fitness. Het echte groene autootje uit delburg te bewonderen. Er worden drie workshops gegeven. De eerste begint om 11.00 uur. Na de workshops is er nog een afterparty waar deelnemers een handteke ning van deze top-presentors kunnen vragen. Ook krijgen deelnemers een deelname certificaat. de Pearle reclame is in Mid- FOTO: JASPER KARMAN Middelburg Sportschool Fit for All houdt op zaterdag 5 maart een open dag van 10.00 tot 17.00 uur. Tijdens deze dag zijn er spetterende acties, workshops en demonstraties. Er zijn workshops van diverse groeps lessen, namelijk: Bodyattack, Bodybalance, Bodypump, RPM, Kick-Fun, Sessadance en Virtual Spinning. Ieder een kan aan de workshops deelnemen. Inschrijven voor de workshops kan via www.fitforallmiddel- burg.nl of via 0118-629440. Tevens zullen er tijdens de open dag demonstraties zijn van het voeding begeleidings programma Body Support, Slim Belly, en zijn er interes sante dingen te zien op de stands van Tamara Totaal verzorging, BCC, Bioduin, De Boeketterie en de Fiets en Scooter Shop. Vlissingen Deltacommissaris Wim Kuij- ken is de nieuwe juryvoorzitter van de Delta Water Award. De prijsvraag, waarvan de inschrijving deze week begint, daagt jonge ingenieurs en studenten uit om met ideeën te komen die de Zuidweste lijke Delta kunnen versterken. Kuijken werd een jaar geleden door het kabinet aangesteld als Deltacommissaris. Hij ziet de Delta Water Award als een eigentijdse manier om young professionals te betrekken bij het komen tot innovatieve pro jecten die kunnen bijdragen aan zijn Deltaprogramma. Ook Commissaris van de Koningin Karla Peijs is nauw bij de prijsvraag betrokken. Ze kijkt uit naar vernieuwende ideeën die bijdragen aan het prettig en veilig wonen, wer ken en leven in Zeeland. Vlissingen Dierenkliniek van der Wolf aan de Alexander Gogelweg 14 in Vlissingen heeft sinds afgelopen maandag een veran dering in de weekenddiensten. Vanaf heden is dierenarts Anouk Grol werkzaam in de praktijk. Dierenarts A. Boon man is gestopt. Middelburg Bij van Eijkeren DanceMas- ters in Middelburg is vandaag (2 maart) vanaf 21.00 uur een gratis proefles te volgen van Swing Solution. Dat is de nieuwste rage op dansgebied. Aan bod komt onder meer de Hustle: swingen op gouwe ouwe danceclassics uit de jaren '70 '80. Salsa/meren gue: heerlijk dansen op tro pische klanken. Café swing: swingen op Rock&Roll num mers uit de jaren '50&'60. En Swing Fox; een te gekke combinatie van Café Swing en Foxtrot. Deze dansen zijn een must voor bruiloften en partijen. Informatie Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met projectbureau Zeeweringen, telefoonnummer 088 246 1370. Zienswijze Uw zienswijze kunt u tot en met 17 april 2011 schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen, Postbus 1000,4330 ZW Middelburg. Projectbureau Zeeweringen is een project van: t^jï Actie geldt alleen bij aankoop van 2 producten. Diverse combinaties mogelijk. Goedkoopste product halve prijs. Actie geldt voor de multivitaminen van Davitamon Optimax en Centrum en voor alle vitaminen van Mediq Apotheek. KAG 3040-0211-0202 www.mediq-apotheek.nl Waterschap Scheldestromen Kanaalweg 1 Middelburg Gemeente Vlissingen Paul Kmgerstraat 1 Vlissingen KINDCft MUITi Mufti Tolas! ^Vitamins 3 Complex Projectbureau Zeeweringen versterkt in 2012 twee dijktrajecten in de gemeente Vlissingen: Oostelijke Sloehavendam/Kaloot en Schorerpolder. Voor deze dijktrajecten zijn verbeteringsplannen geschreven. Deze plannen en de bijbehorende vergunningaanvragen kunt u van 7 maart tot en met 17 april 2011 tijdens openingstijden inzien op de volgende locaties: Provincie Zeeland Directie Ruimte, Milieu en Water Het Groene Woud 1 Middelburg Het plan is tijdens de periode - van inzage ook te downloaden op www.zeeweringen.nl.

de Faam | 2011 | | pagina 13