bezorger m/v Kurk voelt zich helemaal thuis op vloer en muur Voor elk gerecht een plank Kleine bank is terug van weggeweest Trendwatchers zien hoofdrol voor blank hout Slimme en slanke thuiswerkplekjes Tijdloos design draait om de functionaliteit Trendy wonen Praktisch Weer in beeld Vooruit kijken Groente van eigen hand Haard aan cv Gelegenheid maakt de dief. Dat blijkt steeds weer opnieuw. Maak het indringers daarom zo lastig mogelijk en monteer veiligheidsma terialen van Leys. Word Woontrends Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/wonen www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl/wonen www.deweekkrant.nl/wonen De Pivot Desk vraagt weinig ruimte. Bron: www.arco.nl Het is eigenlijk een beetje dub bel. Aan de ene kant zien we ons huis graag als een plek om te ontspannen en daar willen we dus liever niet aan werk herinnerd worden. Aan de andere kant biedt thuiswerken ook veel voordelen en zitten we steeds vaker achter de pc, dus is het eigenlijk wel handig om een werkplek te hebben. De oplossing wordt geboden slimme en slanke werkplek- jes. Een ruimte waar je kunt doen wat je moet doen, maar dat niet teveel plek vraagt en werkmateriaal uit zicht kan houden. En natuurlijk wordt duurzaam heid ook goed in de gaten gehouden bij de ontwikke ling van dergelijke werk plekken. De Pivot Desk is een leuk voorbeeld van zo'n praktisch, duurzaam en onderscheidend werkplekje. Perscentrumwonen.nl Het is duidelijk 'in' om nieuwe trends een Engelse term te geven, maar sommige termen zijn niet zo begrijpelijk als de bedenkers zelf wellicht voor ogen hadden. Neem bijvoor beeld de keukentrend Utility. Letterlijk vertaald betekent dat zoiets als 'nut' of'bruikbaar heid' en voor een keuken is dat dus wel passend. Het zegt alleen Nu ons voedsel een stuk duurder begint te worden, wordt het zelf kweken van groenten snel po pulairder. Dankzij zogenoemde 'grow kits' is wordt het ons gemakkelijk gemaakt. Zelf groen ten of kruiden kweken is leuk én vooral vaak zelfs lekkerder. nog niet zoveel over de trend zelf. Gelukkig komt de nieuwe trend met een duidelijke uitleg: Utility staat voor eenvoud en toegankelijkheid, een uitnodi ging om te gebruiken. Produc ten met een lange levensduur, zonder opsmuk. Grijs en allerlei vergrijsde tinten sluiten perfect bij deze trend aan. Er blijkt steeds minder behoefte Op weg naar milieuvriendelijke verwarming van kleinere, com pacte en beter geïsoleerde wo ningen is in België de CV-haard Eco-Planus geïntroduceerd. Deze kachels of inbouwhaarden worden aangesloten op de cen trale verwarming en bieden sfeer én warmte door het hele huis. aan design omwille van het design. Gebruiksvriendelijk heid, duurzaamheid en kwaliteit worden steeds belangrijker. Bij het inrichten van de keuken of de badkamer wordt er daarom steeds vaker gekozen voor pro ducten die qua kleur, uitstraling en kwaliteit lang meegaan en staan voor tijdloos design. www.cosentinogroup.net www.buzzy.nl www.ddg-heating.com Antwoordnummer 1520 i 4700 VB in Roosendaal I T. 0165 - 578 222 Leys Middelburg Laan der VN 1g, 4334 ES Middelburg Tel. 0118-633011, Fax 0118-614563 info@leys.nl, www.leys.nl Ook vestigingen in Roosendaal, Bergen op Zoom, Breda, Dordrecht, Gouda, Steenbergen, Terneuzen, Tilburg groothandel voor de bouw Utility toont dat minimalistisch niet onpersoonlijk is. Weekkrant De Faam

de Faam | 2011 | | pagina 72