ïannen&rXoeken BLOKHUÏT Itho Solior HR-combiketel zonneboiler Aqua-Max 3 gangen a la carte voor 26,50 p.p. Uit eten in Zoutelande V Willibrordusplein 18 unAenA Geen R&B feesten meer in De Hooizolder Duo Fougère in locaties SVRZ Muzikale tijdreis Braakballen pluizen Lunchroom en Pannenkoekenhuis Blokhutten -Tuinhuizen Speeltoestellen Tuinmeubelen Dierenverblijven Vandaag presenteren wij de voorjaarskaart. Een voorproefje: huisgemaakte lamspaté, eigen gerookte zeewolffilet en kletskoppenparfait. Tegen inlevering van deze advertentie: Optreden Quatre-mainsgroep i Marcel van der Voort Westkapelle De veelbesproken Contemporary R&B avonden, ook bekend als Urbanfeesten in discotheek De Hooizolder in Westkapelle zijn voorbij. "Wij zijn er mee gestopt omdat er iedere keer problemen zijn met de doelgroep. Èn dat geeft stress" verklaart eigenaar Martin van Oeveren. En vervolgt: "Ik wil het niet meer. In het begin wilde ik veel verschillende thema's in De Hooizolder en voor deze avonden was ook een doelgroep. Maar ik ben het zat om op zo'n avond zes in plaats van twee portiers te moeten inzetten. Het gaat veel om een groep jongeren met gouden tandjes, ket ting om de nek, petje op en een broek die van de kont zakt. Ze zijn aangeschoten als ze bij De Hooizolder aankomen. En dan drinken ze pure whisky." Dus heeft Van Oeveren de knoop door gehakt en past de programmering aan. "De Hooizolder moet een groot muziekcafé zijn. Daarom heb ik vijf oude diskjockeys terugge haald die weten hoe ze het moeten aanpakken. Bij ons draaien ze van top 40 muziek tot rock en Nederlandstalig. De leuke thema's zijn gebleven in De Hooizolder en ik blijf opvallende acts boe ken. Zo komen op zaterdag 2 april The London Knights met een vette show" besluit Van Oeve ren. Website: www.dehooizolder.nl j Zoutélande Muziekvereniging Luctor et Emergo houdt op za terdag 26 februari haar jaarlijkse uitvoering. Omdat de vereniging dit jaar haar 90-jarig jubi leum viert, staat deze avond in het teken van het thema Muziek door de jaren heen. De fanfare, de slagwerkgroep, het jeugdorkest en de leerlingen zullen muziekstukken uit het archief afwisselen met nieuwe werken. Hierdoor ontstaat een mu zikale tijdreis langs hoogtepunten uit het heden en verleden van de vereniging. Het begint om 19.30 uur in de gymzaal aan de Westkapelseweg in Zoutelande. Entree kost 4,00 euro per persoon. Oostkapelle Kinderen vanaf zes jaar kunnen op woensdag 2 maart braakballen pluizen bij museum Terra Maris in Oostkapelle. Als kleine onderzoeker gaan de kinderen met een pincet, vergrootglazen en skeletkaart op zoek naar botjes in de braakballen. Het is van 13.30 tot 15.30 uur en deelname kost 3,25 euro inclusief entree voor het museum. Aanmelden is niet nodig. Zuidstraat 128 Westkapelle - Tel. 0118 571128 www.pannenkoeken.nl Domburg Het klassieke Duo Fougère brengt op 1, 2 en 3 maait een klassiek programma ten gehore in ver schillende locaties van SVRZ. Op dinsdag 1 maart is het ensemble vanaf 15.00 uur in Simnia in Domburg. Woensdag 2 maart beginnen ze hun concert om 14.30 uur in De Kraayert in Le- wedorp en om 19.00 uur in 't Gasthuis in Mid- Oostkapelle In restaurant Green White aan de Noordweg 43 in Oostkapelle is er op zaterdag 26 februari een Torenstraat 33-35 - 4365 AD Meliskerke Telefoon (0118) 56 23 51 GSM 06-22 31 95 44 Fax (0118) 56 29 81 e-mail: info@rottetuinhout.nl delburg. Tot slot treden zij donderdag 3 maart om 14.00 uur op de Erasmusflat in Goes en om 19.30 uur in Te Valcke in Goes. Het Duo Fougère bestaat uit altviolist Manuel Visser en harpiste Annemieke Ilzerman. Ze brengen een gevarieerd klassiek programma brengen met werken van onder andere BoccheriniBruch, De Falla, Saint- Saëns en Mendelssohn. 4-handig pianospel te bewonderen, uitgevoerd door de Quatre-mainsgroep Zeeland. Het begint om 14.30 uur en entree is gratis. I .j Nieuwe menukaart T ,"*"v Kom genieten in ons sfeervolle restaurant Wij hebben een nieuwe menukaart met vele lekkere winterse gerechten. Ook kunt u samen met uw gezelschap (tot 25 p.) dineren in het huiskamer-restaurant. Ideaal voor een besloten feest, vergadering enz. In de wintermaanden zijn wij geopend van woensdag t/m zondag. Zoutelande Restaurant Tel. 0118-561667 Het Verschil www.restauranthetverschil.nl Ga voor een storingsvrij 2011 en vervang nu uw cv-ketel door een Itho HR-ketel. Bij ons standaard 5 jaar garantie op onderde len, voor 150.- te verlengen naar 10 jaar. Profiteer van het lage btw-tarief op arbeid van 6%!!! Installatiebedrijf Akkerdaas, al 111 jaar een begrip. Climate for life. Warm water uit zonlicht Energiebesparing tot 40% Besparing aardgas gemiddeld 150 m3 Voordelig in aanschaf en installatie Ruimtebesparing in huis (alles op het dak) Onderhoudsarm Subsidie van 620,- De nieuwe standaard voor energiezuinige en gebruiks vriendelijke HR-combiketels Een optimum aan comfort en energiebesparing Overzichtelijk LED-display Eenvoudig zelf bij te vullen Kijk op www.itho.nl of vraag ernaar bij uw installateur. I www.akkerdaasdomburg.nl E infoldakke: Akkerdaas Domburg Stationsstraat 2 4357 BK Domburg daasdomburg.nl M (06)53 36 65 35 T (0118)58 14 42 Proeven, beieven, genieten. RESTAURANT Duinweg 82 in Oostkapelle. Vooraf reserveren? U kunt ons bereiken op 0118-583110 of via reserveer@jansensenco.nl www.jansensenco.nl

de Faam | 2011 | | pagina 66