BON LEZERSMENU DE FAAM HUBO KOUDEKERKE Restaurant Vietnam Lezersmenu van De Faam 50 euro 2 personen uilen RAAMSHUTTERS op maat 249, Mexicaans (Buffet! k Sfi I )Jm MEXICAN GRILL-RE5TAURANT Oflbepv lets" 't Groentje 9 Domburg Reserveren: 0U8-S86S8S vrijdag 25fe6ruari 'Een 6ujfet voC Mexicaanse Cefföemijen €19,75 P.p. alle vormen alle Ral kleuren en beits diverse uitvoeringen montage mogelijk Voor alle info: p/m 2 Gratis meten Badhuisstraat 8a - Tel. 0118 - 551950 Vietnamees, Chinees, Thais restaurant en afhaal De laatste woensdag van de maand staat het Lezersmenu in De Faam. Elke maand serveert een ander - door de krant geselecteerd - restaurant op Wal cheren dit menu. De inhoud van het diner wisselt maandelijks maar de for mule blijft hetzelfde. Voor 25 euro per persoon krijgt de lezer een voorafje (stokbrood of een amuse) gevolgd door een driegangenmenu (voor-, hoofd en nagerecht). Het diner wordt afgesloten met een kopje koffie of thee. Le zersmenu van De Faam Voor de maand maart heeft De Faam samen met res taurant 't Waepen van Veere een heerlijk lezersmenu samengesteld. Wie culinair wilt genieten voor een aan gename prijs, kan dus het beste koers zetten naar de Markt in Veere. Voor een totaalbedrag van 50 euro ge niet u met twee personen van een heerlijk driegangen menu mét een bijzondere amuse en een aperitiefje naar keuze. 't Waepen van Veere, gelegen op 50 meter afstand van het Veerse Meer, biedt de klasse die te verwachten is van een sfeervol stadje als Veere. Het restaurant is met mooie zachte kleuren ingericht en het voelt gelijk aan genaam aan om hier plaats te nemen. We beginnen ons diner met een amuse: een bitterbal letje van Zeeuwse garnalen. Heel apart en het smaakt zeker naar meer. Lezers van De Faam kunnen hier zelf een heerlijk aperitiefje bij kiezen. Uiteraard staat er ook knapperig vers brood en een schaaltje roomboter op de tafel. Daarna volgt een frisse salade met gemarineerde zalm'een 9eP°cheerd eitie en huisgemaakte piccalilly. lï Een bijzondere combinatie, vooral door het eitje, maar zeer zeker aan te bevelen. Een streling voor de tong! Hierna kunnen de lezers kiezen uit een vis- of een vleesgerecht. Het visgerecht bestaat uit gebakken scholfilet met crème van peterseliewortel en aardap pel, compote van venkel en jus van saffraan. Het vleesgerecht is gegrilde varkenslende met kalfs- stoof, vergezeld van een stamppotje van pee en juin en een saus van kardemon. We hebben uiteraard beide gerechten geproefd en het is moeilijk kiezen... Het lezersmenu wordt afgesloten met een tarte-tatin van appel en peer met huisgemaakt kaneelijs. Ook hier heeft chefkok Hennie Franke zeer zeker zijn best op gedaan, een toetje om je vingers bij af te likken. Ook uit eten? Restaurant 't Waepen van Veere is gelegen aan de Markt 23-27 in Veere. 't Waepen van Veere is geopend van woensdag tot en met zondag, reserveren is gewenst en kan via (0118) 5012 31 of via info@waepen.nl. Tijdens de Restaurantweek is 't Waepen van Veere ook geopend op maandag 14 maart. Het lezersmenu is geldig gedurende de maand maart VOORLETTERS M/V: NAAM: ADRES: GEBOORTEJAAR: AANTAL PERSONEN: met o.a.: soep,fajitas fip/gambas, appetizers, aflas de poffo, encfiCCadas, tacos, spareribs, pikant gevulde tomaatjes, varkenshaas, ajo def bongos, visschotef, chifischotef, saladebuffet en vefe andere Mexicaanse en griffspeciafiteiten. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 18.00 uur Zaterdag 8.00 - 17.00 uur Voor de liefhebbers van pittige gerechten hebben wij onze menukaart uitgebreid met authenthieke Thaise gerechten. Restaurantmenu maart Tom Yam Kai - Soep met kipfilet, limoen, Thaise sambal en paddestoelen Wasana mix - Diverse gefrituurde hapjes Moe Phat Priouw Waan - Varkensvlees met ui, ananas, zilverui, paprika, komkommers in zoetzure saus. Koffie/thee. Prijs p.p. 17,50 Afhaalmenu maart voor 2 personen 2 stokjes saté, 2 gamalenloempia's, 2 gebakken bananen, gestoofd rundvlees in sojasaus, kipfilet met pikante tausisaus, vleesblokjes met zoetzure gembersaus, babi pangang, foe yong hai, kroepoek, met nasi, bami of rijst. Prijs per 2 personen 18,- Vrijdag, zaterdag, en zondag: Lopend Buffet Wokken 17,- Kinderen t/m 10 jr. 7,- All-in wokken: 2 uur onbeperkt eten drinken: 22,50 Kinderen t/m 10 jr. 11,25 Schoolstraat 1 - Vrouwenpolder-Tel. 0118- 59 35 07 - www.restaurant-vietnani.nl

de Faam | 2011 | | pagina 63