4x w Liefde gaat door si tde maag Nieuws van de gemeente Vlissingen? De nieuwste bedrijven winkels... Rango Lieve Reddy zoekt een baasje die rustig woont Leuke baan in de buurt Gratis hondenvoer Gemeentenieuws Bedrijven Vacatures Honda Jazz Hybrid vanaf 79.200,- BPM vrij Géén wegenbelasting Zakelijk 14% by telling www.fitforallmiddelburg.nl Jan van Dijk Brielle Jan van Dijk Goes Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 23 februari 2011 De Faam pagina 61 r www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.de-faam.nl www.de-faam.nl Schotse rokken Paalwerpen, kogelstoten, touwtrekken, strobaal gooien: dit zijn niet de activi teiten waarbij iemand meteen aan rokken denkt. Maar toch, ook dit jaar worden in Oost Souburg de Highland Games gehouden. Door de redactie Obst Souburg - De derde zaterdag van juni is het alweer voor de twaalfde keer dat het evenement Oost Souburg op zijn kop zal zetten. Op dit mo ment is er nog plaats voor nieuwe teams om zich aan te melden. De spelonderdelen variëren: van het bekende hamerslinge ren, kogelstoten, touwtrekken en strobaal gooien tot het over de kop gooien van een soms wel zes meter lange boomstam. Bij de meeste onderdelen gaat het niet alleen om de lichamelijke kracht, maar spelen teamwork, strategie en snelheid een even zo belangrijke rol. En niet alleen heren, maar ook dames zijn van harte uitgeno- De Highland Games Zeeland worden gehouden op de Karo lingische Burg in Oost-Souburg. FOTO PR digd om mee te doen. De team leden en de wedstrijdleiding zijn gekleed in Schotse kilt. Het is niet alleen mogelijk om als ver eniging of bedrijf deel te nemen aan de games, maar ook straat, wijk- of familieteams zijn van harte welkom. Het is iedere keer weer spannend wie er met de titel "beste team", "beste man of -vrouw" aan de haal gaat. Ook is er een prijs voor het best geklede team en voor de captain die zijn of haar team het beste motiveert. Inmiddels hebben zich al een vijftal teams aangemeld en verwachten we nog Belgische, Duitse en Schotse teams, uiter aard zijn regionale teams van harte welkom. Meer informatie over Highland Games en het inschrijven van nieuwe teams is te vinden op "3 Win kaarten voor de film vanaf 2 maart in de bioscoop www. highlandgameszee- land.nl roini-waterkoeler 2 vrijkaarten ga snel naar www.de-faam.nl Middelburg Reddy is een lieve poes van bijna 14 jaar oud. Ze is een mooie rode Europese Kort haar. Ze is .op zoek naar een baasje die rustig woont en geen kinderen en andere kat ten in huis heeft. Een hond is geen probleem want daar geeft ze kopjes aan. Reddy kan slecht tegen drukte van daar dat het asiel haar niet bij kinderen en andere kat ten wil plaatsen. Reddy kan dan namelijk uit stress naast de bak gaan- plassen. Interesse in Reddy? Kom dan eens ken nismaken. Bel dan naar 0118- 613579. Of neem een kijkje bij het Dierenasiel Walcheren aan de Oostperkweg 9 in Middel-'" burg. Het asiel is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur. Op zondag en op feestdagen is het asiel ge sloten. www.dierenasiels.com Reddy is een mooie rode Europese Korthaar van 14 jaar oud? FOTO: JASPER KARMAN www.deweekkrant.nl/banen Dagjes uit korte ritjes kinderen naar school boodschappen doen even shoppen... Wie weeter watje allemaal zult gaan doen? Maar met alle ruimte in de Jazz en met de zuinigheid van een hybride, kun je meenemen wat je wilt, waar en wanneer je maar wilt. op een efficiënte manier. The Power of Dreams: Naast spetterende acties zijn er ook knallende workshops van: BODYBALANCE BODY ATTACK BODYPUMP RPM Sessadance Kick-Fun Verder zijn er diverse demonstraties van: SUCPOflT Lii Voor meer informatie over de opendag en de spetterende acties, workshops en demonstraties check onze website: ook vindt u daar de coupon voor gratis 2x sporten. Fitness - Health - Squashcenter Podium 3 - 4337 WV - Middelburg - Tel. 0118-629440 Tamara Totaal Body Support Slim Belly BCC Bioduin De Boeketterie Fiets en Scootershop Dus aarzel niet en kom naar de open dag! SeggelantZuid S. 3237 MB Vlerpolders. Telefoon: 0181 - 413777. Fax: 0131 - 413445. www.janvandijk.nl Amundsenweg 19. 4462 GP Goes. Telefoon: 0113 - 237070. Fax: 0113 - 237079. www.janvandijk.nl min. 104 gr/km. max. 129gr/km; Afgebeelde

de Faam | 2011 | | pagina 61