Officiële Mededelingen d diversen milieu vVE! van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Wat doen jullie op 18 en ïg maart 2011? Het betere dagje uit Doe mee en kijk op www.nldoet.nl voor een vrijwilligersklus! yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 23 februari 2011 De Faam pagina 57 G E M E E NT V L l IvT AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - Vebenabos 20, het bouwen van een berging, (1 1-2); Meliskerke - Krommenhoekseweg 2, het bou wen van een stal en slopen van een schuur (15-2); Vrouwenpolder - Kon. Beatrixlaan 13, het vergro ten van een dakkapel, 10-2); - Vroondijk 3, het gedeeltelijk slo pen, vergroten en renoveren van een recreatiewoning en het plaat sen van zonnepanelen, (1 1-2); - Dorpsdijk 20, het bouwen van een mobiele terrasoverkapping, (16-2); Zoutelande - Duinweg 47, het bouwen van een garage, (14-2); - St. Janskerke 1 1het uitbreiden van een toiletgebouw, (15-2); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - Brouwerijstraat 36B t/m 361, het bouwen van 8 seniorenwoningen, (10-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Agathastraat 51-31, het bouwen van twee woningen onder één kap, 15-2); - Zuidweg 4, het verwijderen van asbesthoudende en asbestvrije golfplaten, 15-2); - Dorpsplein 1 3, het bouwen van een woning, (1-2); Biggekerke - De Ruiser 27, het vernieuwen van een recreatiewoning, (16-2); - Strand Biggekerke 40, het ver plaatsen van een strandpaviljoen met uitbreiding van het terras, P 6-2); Grijpskerke - Hondegemsweg 25, het slopen van het asbesthoudend dak van een bijgebouw, (10-2); Koudekerke - Middelburgsestraat 15, het her bouwen van een schuur, (15-2); Serooskerke - Vrouwenpolderseweg 65, het plaatsen van een sanitair unit, (15-2); Veere - Wagenaarstraat 40, het bouwen van een schuur en het vervangen/ wijzigen van ramen in voor- en zijgevel, 15-2); Westkapelle - Koudorpstraat 10, het plaatsen van een schuur, (16-2); - Noordkerkepad 34, het plaatsen van nieuwe kozijnen en het veran deren van een gevelpaneel, 16-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De ver gunning en de bijbehorende stuk ken liggen tijdens deze periode ter inzage. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN Biggekerke Wij maken bekend dat wij hebben besloten om het bestemmingsplan Kom Biggekerke lp herziening te wijzigen voor: - het omzetten van het perceel Val- kenisseweg 39A van de bestem ming Schuur in Woondoeleinden. Tegen het voornemen van ons be sluit zijn geen zienswijzen inge diend. Het besluit ligt van 24 februari t/m 6 april 201 1 ter in zage. Binnen deze termijn zijn de stukken in te zien op de gemeente lijke website www.veere.nl onder 'De Kaart - Biggekerke - ruimte lijke plannen - wijzigingen'. Ten slotte is er de mogelijkheid om de stukken in te zien op het gemeente huis. Van 24 februari t/m 6 april 201 1 kunnen belanghebbenden, die tiidig een zienswijze hebben ingediend bij de gemeenteraad, een gemotiveerd beroepschrift in dienen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag. De wijziging treedt in werking op 7 april 201 1tenzij bij Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend en daarop is beslist. OVEREENKOMST OVER GRONDEXPLOITATIE Op grond van het bepaalde in arti kel 6.24 lid 3 van de Wet ruimte lijke ordening, zijn wij op 3 februari 201 1 een overeenkomst aangegaan over grondexploitatie met de VOF Pluimveehouderij Wouters te Meliskerke. De over eenkomst heeft betrekking op (delen van) het perceel kadastraal bekend gemeente Veere(kaart Ma- riekerke) sectie F. nummer 1114 gelegen aan Molenweg 1 en Ma- riekerkseweg 23 te Meliskerke De zakelijke beschrijving van de inhoud van deze overeenkomst ligt van 21 februari t/m 4 april 201 1 ter inzage. UITVOERINGSBESLUITEN VERKEER Veere - vaststellen van een gewijzigd uit voeringsbesluit behorende bij de parkeerverordening Veere. Domburg - vaststellen van een gewijzigd uit voeringsbesluit behorende bij de parkeerverordening Domburg. Deze uitvoeringsbesluiten liggen van 23 februari t/m 6 april 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een be zwaarschrift indienen bij het col lege. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een aanvraag kan geen be zwaarschrift worden ingediend. Tegen een groot aantal besluiten kan alleen door belanghebbenden een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de j genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de burgemeester of de C' gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw be kijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg, 23 februari 2011 Burgemeester en wethouders van Veere Ontwerp-besluit aanwijzing zwemwaterlocaties Gedeputeerde Staten maken bekend dat op 8 februari 2011 een ontwerp besluit is vastgesteld tot (jaarlijkse) aanwijzing van zwemwaterlocaties als bedoeld in de Europese Zwemwater richtlijn. Er zijn geen wijzigingen t.o.v. vorig jaar. Voor aangewezen zwemwaterlo caties gelden o.a. regels waarmee de waterbeheerder en de provincie reke ning moeten houden op het gebied van onderzoek naar de waterkwaliteit en de veiligheid voor gebruikers. Inspraak Het ontwerp-aanwijzingsbesluit en de nota van toelichting van gedeputeerde staten liggen van 24 februari tot en met 7 april 2011 (zes weken) ter inza ge op het kantoor van de Directie Ruimte. Milieu en Water van de provin cie Zeeland, Het Groene Woud 1 te Middelburg (tel. 0118-631700). Inzage is mogelijk op werkdagen van 9 - 17 uur en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het maken van een afspraak voor het inzien buiten kan tooruren. een mondelinge toelichting of kopieën van de stukken kunt u zich wenden tot de heer M. Bil, tel. 0118- 631775. Tot uiterlijk 8 april 2011 kunnen schriftelijke zienswijzen worden inge diend t.a.v. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Mid delburg. Indien de wens bestaat een zienswijze mondeling in te dienen, kunt u daarvoor telefonisch een afspraak maken met eerdergenoemde contactpersoon. Ontwerpvergunning voor Zalco Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieubeheer van Zalco te Vlissingen voor uitbreiding van de activiteiten met overslag van schip naar schip. Gedeputeerde Staten willen de vergunning verlenen met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 24 februari 2011 tot en met 6 april 2011 ter inzage bij: - de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00 - 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 uur en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Een ieder kan tot en met 7 april 2011, bij voorkeur schriftelijk, zienswijzen over de ontwerpvergunning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerpver gunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp vergunning kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986. Aanvraag omgevingsvergunning voor Zalco Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 17 januari 2011 een aan vraag om vergunning Wet algemene bepalingen omgevingsrecht van Zalco te Vlissingen ontvangen voor het slo pen van asbesthoudende materialen. Tegen deze aanvraag kan een bezwaarschrift worden ingediend wor den nadat op de aanvraag is beslist. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot E. de Smidt, tel. (0118) 631986. fc: Provincie Zeeland Hersenstichting Nederland «31 (gratis advertentie) Op 18 en 19 maart 2011 organiseert het Oranje Fonds de landelijke vrijwilligers actie NL DOET. Tijdens NL DOET zijn overal in het land leuke vrijwilligers klussen te doen. Verzamel een groep vrienden, teamleden, collega's of klasgenoten en maak er met elkaar het betere dagje uit van.

de Faam | 2011 | | pagina 57