INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 23 februari 2011 De Faam pagina 56 INFORMATIE vde OVERHEID WIJZIGING VERORDENING OP DE RAADSCOMMISSIES 2007 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 24 januari 201 1 de Verordening op de raadscommissies 2007 heeft ge wijzigd. Als gevolg van deze wijzi ging hebben fractieassistenten o\^er voorwaarden inzage in ver trouwelijke documenten. De gewij zigde verordening treedt per 1 februari 201 1 in werking en ligt voor een ieder ter inzage bij de in formatiewinkel in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Ko- ieën van de stukken zijn tegen •etaling verkrijgbaar. ANTERIEURE GROND- EXPLOITATIEOVEREENKOMST Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 6.24, lid 3 van de Wet ruimtelijke orde ning (Wro) bekend dat zij op 15 februari 201 1 met de besloten ven nootschap Special Building Advise B.V. een anterieure grondexploita tieovereenkomst als bedoeld in arti kel 6.24, lid 1 Wro hebben gesloten voor de ontwikkeling van de locatie, gelegen aan de Noord- weg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T nummers 1349, 1507 ged. en 2384 ged. T. ^en deze overeenkomst, die be trekking heeft op de realisatie van drie woningen, zeven gara ges, een schuur en negen parkeer plaatsen, staat geen bezwaar of beroep open. Mdt ingang van 23 februari 201 1 ligt op grond van het bepaalde in artikel 6.2.1 2 van het Besluit ruim telijke ordening een zakelijke be schrijving van de anterieure overeenkomst gedurende een pe riode van vier weken voor ieder een ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. WET MILIEUBEHEER (1) Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schri ften ten aanzien van: Schildersbedrijf Buitelaar- Pouwer, Herculesweg 41. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriële regeling). Op basis van artikel 2.20 lid 1 en 2.20Jid 5 van het Activiteitenbe sluit en de bijbehorende ministe riële regeling bestaat het voornemen maatwerkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid en gedragregels. H/4 ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 24 februari tot en met 6 april 201 1elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar kèüze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schrifte lijke zienswijze dient te worden in gediend bij net college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling kenbaar worden gemaakt via tele foonnummer (0118) 67 52 48. WET MILIEUBEHEER (2) Kennisgeving besluit tot opleg gen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op basis van artikel artikel 6.36, lid 2 van het Activiteitenbesluit een maatwerkvoorschrift is verleend met betrekking tot het niet hoeven beschikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van: Loungeroom Vipp "De Variant", Reigerstraat 9. Lunchroom "Dustoch", Korte Geere 16. Aan dit maatwerkvoorschrift zijn door ons voorschriften verbonden. De besluiten waarbij de voorschrif ten welke aan het maatwerkvoor- schrift zijn verbonden zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken, liggen gedu rende zes weken, van 24 februari tot en met 6 april 201 1 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met dit besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. De besluiten treden in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burge meester en wethouders een be zwaarschrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorzie ning bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State doen indien men van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlo pige voorziening moet worden ge richt aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt'griffierecht ge heven. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend. 1Op het plein voor het dorpshuis aan de Veerstraat, Nieuw en Sint Joosland wordt een algemene gehandicaptenpar keerplaats aangelegd. Deze parkeerplaats wordt aangeduid met verkeersbord E6 (gehandi captenparkeerplaats). 2. Op de President Roosevelt- laan nabij de aansluiting met de Noordweg wordt over een afstand van circa 200 meter een maximumsnelheid van 30 kilometer per uur ingesteld. Dit wordt aangeduid met: a). verkeersborden Al (30; maximumsnelheid 30 kilometer per uur) en A2 (30; einde maxi mumsnelheid 30 kilometer per uur) aan beide zijden van het kruispunt met de Noordweg op een afstand van 100 meter, ge meten vanaf het midden van het kruispunt; b). waarschuwingsborden J24 (waarschuwing voor overste kende fietsers en bromfietsers) boven beide rijbanen van de President Rooseveltlaan. Deze borden worden bovendien voor zien van een reflecterende gele achtergrond en knipperlichten om de aandacht van de auto mobilist te trekken. Inzage De besluiten liggen tot en met 23 februari 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnum mer (01 18) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 24 februari tot en met 6 april 201 1een be zwaarschrift indienen. Het be zwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw be lang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daar van is bijvoorbeeld sprake als u ei genaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een wil lekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwe zig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van ae Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Beddewijkstraat 14: vervan gen kozijnen achtergevel (10-2). Bluesroute 43: plaatsen fiet senberging (14-2). Herengracht 120: slopen ber ging en uitbreiden pand achter zijde (1 1-2). Nadorstweg 51: uitbreiden woning en sloop schuurtje (9-2). Noordweg 235: uitbreiden woning (14-2). Park Veldzigt 2: aanbrengen reclame (15-2). Podium 23: uitbreiden Music Hall (ZEP) (1 1-2). Van 't Hoffweg 2: plaatsen reclamezuil (9-2). Sint Janstraat 20b: aanslui ting op riool (10-2). Teresastraat 2A: verwijderen gehuurde systeemunits (1 1-2). Veersesingel 12: plaatsen dakopbouw (10-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welkë in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Baaijenompad, volkstuin complex, ongen.: plaatsen schuurtje (10-2) (201 1/595). Calandweg 3, Arnemui- den: sloop opslagloods (1 1-2). Herculesweg 17: (tijdelijk) plaatsen wihdturbines (2 jaar) (10-2). Sint Janstraat 20b: aanslui ting op riool (1 0-2). Stromenweg 20: verwijderen asbesthoudende materialen (10-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. KENNISGEVING VERLENGDE BESLISTERMIJN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omaevingsrecht (Wabo) hebben besloten voor de volgende aan vraag de beslistermijn te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken: Mortiere, fase 4C2: bouw 2 2-onder-l -kapwoningen (2010/20084). KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij -in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te verlenen voor: Molenwater 4b: brandveilig gebruik pand. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken ligt gedurende zes weken, van 24 februari tot en met 6 april 201 1 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende ge noemde termijn kunnen belanghëb- benden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het telefoon nummer (0118) 67 52 32 Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE VERGUNNING De volgende bouwvergunning is verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Mortiereboulevard ong.: wijziging op eerder verleende reguliere bouwvergunning d.d. 29 oktober 2010 betreffende: aanbrengen extra deur in noord en oostgevel en interne bouw kundige aanpassingen (1 1-2). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Veersesingel 7: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimte lijke ordening voor bouwen ber ging. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. BBBmWMWWUBBW

de Faam | 2011 | | pagina 56