Diverse Merkmatrassen 1199.- 499.- Zet uw eigen evenement op onze site Leuke banen op Walcheren aangeboden Weerman Piet Paulusma weet het Zo min mogelijk vertraging door de files 50% Korting op tweede matras of tweede matras gratis cmm j Gi To Agenda Andere collega's? Koud buiten? Op tijd bij je familie? Bedenk naam voor de kiosk TUrnsters doen het goed itis per t.w.v. 500.- Restaurantweek Laswedstrijden Zeeuwse jeugd Tlirnschool zoekt jong talent Ein'dtijd Nieuw in Prescott collectie genopt hoofdbord Empire nu kompleet vanaf 1999.- Walchers kort Altijd actueel: de-faam.nl Nu, diverse typen luxe merkmatrassen van o.a. Eastborn, Norma, Master, Ubica, Pullman en Wellness Bedding. Informeer naar de korting per type merkmatras. Kom proefliggen en profiteer! —nu 5 www.de-faam.nl Vlissingen De kiosk in het Station Vlissin gen is verbouwd tot een heuse winkel met een uitgebreide lunchroom. De lezers van De Faam mogen een naam verzinnen voor de nieuwe zaak. De eigenaar bepaalt welke dit wordt. Te winnen is een waardecheque van 100 euro, te besteden in de nieuwe zaak. Stuur je idee, voorzien van naam en adres naar: red. faam whm .Wegener, n 1 Vlissingen Tijdens het Sidijk Gymnas tics Tournament, een groot turntoernooi in Heeren veen, hebben de turnsters van Turnschool Zeeland uit Zeeland prima prestaties geleverd. Er werden zondag www.de-faam.nl Walcheren De jaarlijkse Restaurantweek komt er weer aan. Van 14 tot 20 maart kan iedereen voor slechts 27,50 euro genieten van een complete maaltijd bij alle deelnemende restaurants. Aanmelden hiervoor kan via internet via de site www. restaurantweek.nl Vlissingen De Zeeuwse Laswedstrij den voor scholieren zijn op vrijdag 25 februari in het ROC Technum in Vlissingen. Rinus Snoep (IWT), woordvoerder van de organisatie:"Vijftien deelnemers in de leeftijd van 15, 16 jaar, allen VMBO leer lingen. De belangstelling voor lassen is best goed te noemen en wij hechten aan het belang www.de-faam.nl van een goede opleiding." Examinatoren zijn uitgenodigd door het NIL (Nederlands Instituut voor Lastechniek). Arjen Woudenberg, lastech- nisch adviseur: "De opdracht is een 'poppetje' lassen, een examenwerkstuk voor de op leiding Niveau 1 om een plaats in de landelijke wedstrijd 24 maart in Soesterberg." Edisonweg 4 a, aanvang 13.00 uur, starten met lassen 14.00 uur, uitslag rond 16.00 uur. Vlissingen Turnschool Zeeland aan de Dreesstraat in Vlissingen is op zoek naar meisjes die het leuk vinden om op hoog niveau te leren turnen. Turnsters van de Turnschool doen mee aan landelijke wedstrijden in de le, 2e en eredivisie. Meisjes van 5 of 6 jaar die belangstelling heb ben, kunnen uiteraard eerst komen kijken of een keertje meedoen met een les. De training voor deze groep is cv zaterdagochtend. Meer info op www.turnschool-zeeland.nl of via Brigitte de Blaey, telefoon nummer 06-51900315. Middelburg Wat zeggen de tekenen van de tijd over onze tijd? Wie let er eigenlijk op tekenen en wat staat ons te verwachten? Dit zijn enkele vragen die behan deld worden op zaterdag 26 februari in 'De Fontein' aan de Kruitmolenlaan in Middel burg. Op deze themadag 'Te kenen van de eindtijd' spreekt Feike ter Velde 's ochtends over De grote Verdrukking en het Rijk Gods. 's Middags staat het onderwerp 'Israels messiaanse lijden' centraal. De dag begint om 10.00 uur, voor koffie en thee wordt gezorgd* en zelf lunch meebrengen. www.de-faam.nl vlnr: Fréderique Snijders, Minnah Sharifi en Ilse van Rijs wijk van Turnschool Zeeland. Foto: Coen Snijders zelfs vier medailles behaald bij de talenten- en eredivisie. Op de eerste dag van het toernooi, afgelopen zaterdag, was het de beurt aan de eerste divisie. Op zondag was het de beurt aan de talenten- en eredivisie. Bij de instappers in deze categorie gingen alle medailles mee naar Zeeland. Minnah Sharifi won het goud, Fréde rique' Snijders het zilver en Ilse van Rijswijk het brons. Bij de junioren eredivisie waren de zusjes Kelly en Wendy Goedegebure aan de beurt om prijzen op te halen. Kelly won het brons. Boxspring Hannover met achter wand in hout of hout met glasinzet. o.a. de volgende kleuren zilver, essen, wit en glaskleuren spiegel, zwart, sahara en zilver(foto). Setaanbieding kompleet met Scandinavische boxspring vanaf 1199.- (meerprijs glas 50.-) Diverse bijmeubelen leverbaar zoals nachtkastjes, kommode's en linnenkasten. vanaf Tienerkamer Skate in wit met antraciet. 5-delig, bestaande uit: 2-deurs linnenkast, bedkast, ledikant 90x200cm excl. bedladen, bureau en bureau-opzetkast. Boxspring Prescott Leverbaar in de maten 140x200, 160x200,180x200 en in de lengtemaat 210cm. Nu met gratis topper t.w.v. 500.- Diverse hoofdbordmodellen leverbaar tegen geringe meerprijs. Tevens keuze uit diverse makkelijk te combineren kleuren. Leverbaar vanaf 1899.- incl. hoofdbord Bradford. Schuifkast Mix 181 br. x 198h. In diverse kleuren leverbaar. Ook in andere maten.

de Faam | 2011 | | pagina 55