A58 als zesbaans? Dermatologie ADRZ Vïissingen weg Witsel- Win vrijkaarten voor een film of concert Voor de actuele berichten van uw gemeente Ik mag altijd mee 3 halen 2 betalen Culinaire brochure VVV Clinic Johan Kenkhuis I^^WARMTESERVIC^l PICCARD Samen met je hond of kat op de foto en win een prijs. Ga naar www.deweekkrant.nl/baasenbeest Woensdag 23 Februari 2011 Klik en win Kijk op de website Baas en beest Karla Peijs ziet er nog niets in Uw evenement in Recreatiekrant? !n dit nummer AUTONIEUWS van de merkendealers Midden-Zeeland CV-KETELS RADIATOREN VASTE LAGE PRIJZEN! Kijk verderop voor gratis onbeperkt internet. ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Deze week in de Zorgspecial: u.[ De Faam Jaargang 112 Nummer 8 Oplage 54.435 jwww.deweekkrant.nl/baasenbeest Vorige week maakte de gemeente Vïissingen bekend dat op de bibliotheken wordt bezuinigd. Lucas vindt het niet leuk dat de biblio theek inVlissingen weggaat. Hij houdt vooral van dierenboeken en leesboeken. foto jasper karman www.de-faam.nl www.de-faam.nl Commissaris van de Konin gin Karla Peijs ziet voorlopig niets in een zesbaans A58. "Ik ben er nu geen voorstan der van. Dat zou alleen nodig zijn als de Zeeuwse havens gaan 'boomen' en dat is niet voor 2020." Marcel van der Voort Middelburg Peijs reageert op het verbre- dingjvoorstel van de Brabants Zeeuwse Werkgeversvereniging. Die wil om economische rede nen dat de A58 van vier naar zes rijbanen gaat. Maar wat vinden Zeeuwen eigenlijk van het idee? Peijs krijgt bijval van J. Deusing die net uit zijn auto in de Ril- landse Burgemeester van Gor- selstraat stapt. "Ze willen in de haven van Vlissingen-Oost con- tainerterminals aanleggen. Als dat er doorkomt, is verbreding van de A58 pas nodig. Daarvoor zie ik het niet zitten. Temeer omdat er veel land onteigend moet worden", klinkt het uit zijn mond. In dezelfde straat bezorgt A. Pleyte de post. Ze stelt: "Op zich is verbreding niet nodig. Ik denk dat de snelweg gevaarlijker gaat wor den. Ze rijden er nu al hard en onverantwoord." Dan is het tijd om aan de ervarings deskundigen te vragen wat zij van een bredere snelweg door Zeeland vinden. De beroepschauffeurs op de parkeerplaatsen langs de A58 willen graag hun mening ge ven. Pieter op parkeerplaats Vliete bij Krabbendijke is zijn bestelauto aan het con troleren en roept: "Ik vind verbreding een puik plan. Die extra ruimte hebben de chauffeurs nodig. Er is vrachtverkeer, mis schien onvoldoende voor een zesbaanssnelweg. Maar de plannenmakers kijken toe komstgericht. En met de ja ren zal het een stuk drukker worden op de A58. Ik vind het overigens een prima snel weg en rij er elke dag." Middelburg Heerlijk ontspannen eten is een belangrijk onderdeel voor een geslaagde avond. Met de nieu we culinaire brochure van VVV Walcheren en Noord-Beveland kiezen zowel de bewoners van de regio als de toeristen de eetge legenheid waar ze naar op zoek zijn. Culinaire hoogstandjes, lekkere pannenkoeken, Italiaans met een Nederlands tintje of verrassende gerechten met een Zeeuws inslag, het staat allemaal in de smakelijke bro chure. Deze brochure is gratis ver krijgbaar bij de VVV-ves- tigingen op Walcheren en Noord-Beveland. www.vvvzeeland.nl Vïissingen Zilveren medaille winnaar Olympische Spelen Johan Kenkhuis geeft op donderdag 24 februari een zwemclinic bij Zwemschool Zeeland tussen 19.00 uur en 20.30 uur. Een werknemer van Weerwerk heeft meegedaan aan de actie 2000 meter banen zwemmen en heeft daarbij de hoofdprijs gewonnen. SANITAIR EN DAKBEDEKKING ©0900-23 56 897 (0900-belnuWS) €0,01 p.m. 49 vestigingen in Nederland of bestel op warmteservice.nl Vïissingen De secretaresses van de polikli niek Dermatologie van het Ad miraal De Ruyter Ziekenhuis in Vïissingen gaan er vanuit dat de polikliniek vanaf september in zijn geheel sluit. Dermatoloog Werner Habets opent dan een eigen praktijk in Middelburg. Habets doet dit samen met colle ga's uit Bergen op Zoom, in een nieuwe kliniek aan Park Veld- zigt. Al eerder liet hij weten dat hij verwacht dat hij in de nieuwe polikliniek goedkopere zorg kan bieden dan in het ziekenhuis en dat hij de wachtlijsten fors kan terugdringen. Habets is op dit moment nog de enige vaste dermatoloog in het ziekenhuis van Vïissingen. Hij laat zijn patiënten, die over en kele maanden op consult moe ten komen, nu al weten dat zij in september meeverhuizen naar Middelburg. De secretaresses van de polikliniek voor huid ziekten bevestigen dat Vlissingse patiënten, vanaf september, naar Middelburg of Goes moeten. Hoofd communicatie, Jaap Nelemans, van het ADRZ stelt dat het nog te vroeg is om iets te vertellen over de exacte plannen voor de polikliniek Dermato logie in Vïissingen. "Daarover wordt nog gesproken. Belang rijk om te weten is wel dat het uitgangspunt gewoon is dat er een polikliniek Dermatologie in Vïissingen blijft, geen sluiting dus", benadrukt Nelemans. www.adrz.nl Ik ben toch niet gek. Hetzelfde ziekenhuis, een nieuwe manier van werken! Nieuw in Goes: Acute opname Afdeling Pittige uitdaging voor Ambulancezorg! Middelburg Ook dit jaar verschijnt, vanaf Pinksteren, de Recreatiekrant Zeeland weer. Al 36 jaar dé wegwijzer voor toeristen en (dag) recreanten. De Recrea tiekrant heeft het meest com plete aanbod vrijetijdsactivi teiten uit de regio. Wilt u uw eigen evenement toevoegen aan de agenda in de Recre atiekrant, ga dan naar www. vvvzeelandinfo.nl en klik op 'evenement toevoegen'. Zie onze advertentie in deze krant juweliers fN 12 maart - Hollandse avond Themabuffet live muziek! i-i fL 1 vïissingen kijk of bel: WWW.piccard.nl lTel:0118413551

de Faam | 2011 | | pagina 1