so sodexo Nabezorger Bezorger worden is zo gek nog niet! sodexo Veere geeft je de ruimtewmv.veere.nl VEE RE Assistent bedrijfsleider Vou.r (atare Cateringmedewerkers Parttime toezichthouders buitenbad i en~2f oproepkracht Start je eigen bedrijf in koffieautomaten voor op het werk. Net als 23 Fortune ondernemers vóór jou. Kijk op www.fortune-franchise.nl. Walcheren www.bezorgers.nl woensdag 16 februari 2011 De Faam pagina 62 GEMEENTE Onze afdeling Welzijn is o.a. verantwoordelijk voor het sport- en accommodatiebeleid en -beheer, onderwijs, jeugdbeleid en onderhoud van de gemeentelijke accommodaties. De afdeling bestaat uit 35 medewerkers, waarvan er 16 in de verschillende accommodaties werken, waaronder het Zwembad De Goudvijver in Serooskerke. Dit openluchtzwembad is dit jaar geopend van 14 mei tot en met 17 september voor recreatief zwemmen en het volgen van zwemlessen. Voor het seizoen 2011 zoeken wij drie medewerkers: gemiddeld 34 uur per week functieschaal 5 -/) Altijd actueel: de-faam.nl Blije, lachende gezichten? Gasten verwennen met een goede lunch. Dat doen we in onze restaurants waar geen dag hetzelfde is. Iets voor jou? Walcheren (Delta, Kruingen, Middelburg, Vlissingen, Goes en Borselle) - 15 tot 20 uur per week; 3 a U uur per dag In deze functie ben je flexibel inzetbaar op verschillende locaties in de regio. De dag is erg afwisselend, je verzorgt verschillende maaltijden, je zet het brood en broodbeleg klaar, vult het fruit aan, zet de drankjes op de juiste houdbaarheidsdatum neer en je zorgt dat het servies klaar staat. Je let goed op dat het jouw gasten aan niets ontbreekt. Natuurlijk zien de counters en alle tafels er steeds netjes uit. Omdat je met eten werkt, zoeken we iemand die zorgvuldig en hygiënisch werkt. Je bent gastvrij en werkt graag in een team. Het salaris ligt tussen de 9,58 en 10,20 bruto per uur. Je bent beschikbaar van maandag t/m zondag. In deze functie werk je ongeveer één keer per twee weken een avond- en weekenddienst. Voor meer informatie kijk je op www.werkenbijsodexo.nl Solliciteer direct via marina.emck@sodexo.com Sodexo verzorgt met 6.500 medewerkers facilitaire diensten, waaronder cateringservices, op meer dan 1.300 locaties in Nederland. Daarmee zijn wij één van de grootste facilitaire dienstverleners in Nederland. Wij zoeken Een zelfstandige collega met een diploma Zwemonderwijzer of MBO-sb (CIOS) met aantekening zwemmen. De cursussen EHBO, reanimatie en BHV zijn verplicht. Je.hebt een flexibele houding en bent klantgericht ingesteld. Daarnaast ben je representatief en beschik je over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Taken Je bent verantwoordelijk voor het geven van publieksgerichte zwemactiviteiten. Je geeft zwemlessen en waar nodig geef je aqualesscn. Verder houd je toezicht tijdens recreatieve uren en ben je-bereid alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren. Je bent de'rechterhand'van de bedrijfsleider. \W_ jden minimumloon voornamelijk gedurende de zomervakantie verdeling, uren nadèr-te bepalen - Goede persoonlijke en contactuele vaardigheden - Zwemvaardigheden - Representatief Wij zoeken Enthousiaste toezichthouders (le en 2e oproepkracht) die op vriendelijke en professionele vfijzé 5feiiVoudige operationele werkzaamheden in en rondom het zwembad uitvoeren. Je handhaaft;de gestelde eisen m b-f- veiligheid, netheid en hygiëne. EHBO reanimatie, BHV zijn een pré en je bèntberéid beivzwemtesfafle leggen. Je bent ingesteld op flexibele werktijden en werken op zaterdag. Je hebt een aantal vaste uren en woont op maximaal een half uur reizen van het zwembad. Taken Je houdt toezicht op het gebruik van de accommodatie door de bezoekers; het zwembad, de garderobe en de kleed- en buitenruimten. Daarnaast assisteer je bij de kassa en het schoonmaken van het zwembad. Tevens signaleer en meld je onveilige situaties rondom de zwembaden en het veld. Meer Informatie nodig? Bel met Rinus Dekker, Clustercoördinator accommodatiebeheer 0118-555351 of Ingrid Wildschut, pcrsoneelsadviseur 0118-555390. Heb jc belangstelling? Stuur je sollicitatiebrief met CV uiterlijk 2 maart 2011 naar Gemeente Veere, t.a.v. afdeling OA&Ce, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, of mail naar vacalure@veere.nl. Geef in je brief duidelijk aan op welke functie je solliciteert. Making every day a better day Verdiensten De verdiensten zijn afhankelijk van het aantal bezorgwijken en ligging van het depot. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om de PZC zelf gratis te lezen. Aanmelden en informatie Neem tijdens kantooruren contact op met Rayonmanager Edwin Michielsen, telefoonnummer 0118 - 43 40 92. www.bezorgers.nl De PZC is op zoek naar een depothouder. Werkzaamheden In ontvangst nemen van de dagbladen 's ochtends vroeg; Toezicht houden zodat de bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij de abonnees afleveren; Inschakelen van nieuwe bezorgers bij ziekte en afwezigheid; In uitzonderingsgevallen bezorgt u de dagbladen zelf; U bent bereid zelf de nabezorging te doen. Meer bereiken. Met Wegener Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen uitstekend te combineren met schooi of werk veie extra's Actievoorwaarden lees je op

de Faam | 2011 | | pagina 62