huislijriAnl VLAAMSE BLOEDWORST Wij vonden ons droomhuis op www.huislijn.nl Mk op \?MmtofeOE$ODoQDO U zoekt een huis? U vindt een huis! OPEN HUIS Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). Vervolg van pagina 54 vakbalie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting ge geven op voornoemde stukken (telefoonnummer (0118) 67 52 48). Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maat werkvoorschriften en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 1 8 februari tot en met 31 maart 2011 schriftelijk beroep in stellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht de Voorzitter van de af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. WET MILIEUBEHEER (3) (Kennisgeving besluit mobiel bre ken bouw- en sloopafval) Op 3 februari 201 1 hebben wij een melding ingevolge het "Besluit mobiel breken bouw- en sloopaf val" ontvangen van Kok Lexmond BV, Achthoven 23A, 41 28 LV te Lexmond. Het betreft het mobiel breken van bouw- en sloopafval (beton- en metselwerkpuin) op de Muidenweg 3 te Arnemuiden. De werkzaamhe den vinden naar verwachting plaats in de periode van 23 febru ari tot en met 23 mei 201 1De verwachte werkingsduur bedraagt in totaal 2 werkdagen met de werktijden van 07:00 tot 19:00 uur. Het "Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval" bevat onder meer voorschriften ter beperking van geluids- en stofoverlast. Deze melding dient slechts ter kennisge ving, het is dan ook niet mogelijk tegen deze melding bezwaar te maken. U kunt de stukken inzien vanaf 17 februari tot en met 30 maart 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving een'monde linge toelichting gegeven op voornoemde stukken telefoonnum mer, (0118)675243. WIJZIGING VERLEENDE BOUWVERGUNNING Aanvraag om wijziging van eerder verleende bouwvergunning is inge komen voor: Duke Ellingtonstraat 50: wijziging voor bouwen vrij staande woning (wijziging be treft interne aanpassingen) (3-2). Informatie over dit bouwplan is ver krijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvraag heeft een informatief karakter. Tegen de aanvraag om een bouw vergunning kan geen bezwaar schrift worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Duke Ellingtonstraat 50: wijziging op eerder verleende reguliere bouwvergunning d.d. 26 juli 2010 voor bouwen vrij staande woning (wijziging be treft interne aanpassingen) (7-2). Kuiperspoort 21: pand voldoet aan brandveiligheidseisen (2-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvra gen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorberei dingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Buitenruststraat 225: aan brengen gevelreclame (7-2). Calandweg 3, Arnemui den: sloop opslagloods (8-2). Fazantenhof 2: splitsen win kelunit (2-2). Hoogaars 7, Arnemuiden: re aliseren aansluiting op riool (7-2). Industrieweg 7B: interne ver bouwing pand (1-2). Lange Geere 24: aanbrengen reclame (8-2). Meanderlaan 52: ontheffing bestemmingsplan (4-2). Molenweg 34, Arnemuiden: bouw schuurtje (1-2). Mortiere, ZEP, ongen.: realise ren klimpark (4-2) (2010/19031). Poelendaelesingel 10: plaat sen 3 beveiligingscamera's op mast en kappen 24 bomen en div. struiken (9-2). Singelstraat 68: plaatsen dubbelglas (1-2). Statenlaan 1vervangen riool gemaal (2-2). Zuidsingel 106: vervangen dakkapel (2-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Mid delburg, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend(tussen haakjes staat de datum van verzending): Henry Dunantlaan 82: wijzi- gen gevel en plaatsen fietsenstal ling (7-2). Hoogaars 7, Arnemuiden: bouw vrijstaande woning en re aliseren aansluiting op riool (7-2). Leliestraat 48/50 en Sport- laan 36/38: samenvoegen 2x2 woningen (9-2). 0 Pottenbakkersssingel 2: aan brengen 4 afblaasroosters (8-2). Sint Janstraat 20b: verbouw winkel tot woning (9-2). Wal plein en Stroopoort- gang, ongen.: plaatsen di verse muren en fietsbeugels (7-2) (2010/19655). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het be sluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschul digd. WET MILIEUBHEER (4) Burgemeester en wethouders hebben de navolgende meldingen ontvangen. Op grond van het "Besluit alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: Diodeweg 4: New Motion voor oprichten bedrijf voor opslag ma chines, verrichten assemblage werkzaamheden en uitvoeren reparatiewerkzaamheden. Herculesweg 10: Hillebrand Verspaning B.V. voor wijzigen verspaningsbedrijf. Herculesweg 17: Schelde- bouw B.V. voor uitbreiden werk wijze met installeren windturbine. Kleverskerkseweg 53D: Gemeente Middelburg voor op richten opslag voor strooizout. Muidenweg 3, Arnemui den: Camping "De Witte Raaf" voor uitbreiden werkwijze Aqua- village "De Witte Raaf". Nijverheidsweg 24: Her staco B.V. voor uitbreiden inrich ting met twee lassers naar de grote loods voor maximaal zes maanden per jaar met stroom voorziening via generator, plaat sen van gasflessen en plaatsen van generator. Plein 1940 nr. 3: Subway Middelburg B.V. voor oprichten broodjeszaak. Uijterschootweg 5, 7, 14 en 16: Zand- en Grindhandel Van Ouwerkerk B.V. voor uit breiden/veranderen zand- en grindhandel met kademuur en cementsilo. Voltaweg 27B: Bimmel en Voerman Meesters in Hout voor oprichten meubelmakerij. Op grond van het "Besluit land bouw milieubeheer" van: Binnendijk 12A, Nieuw- en Sint Joosland: MSP Sorteerbe- drijf voor uitbreiden bedrijf met dieselopslag en opslag kunst meststoffen Tweede Weg 5, Nieuw- en Sint Joosland: Akkerbouwbe drijf Davidse voor in werking zijn van een reeds bestaande in richting als akkerbouwbedrijf. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'GRIFFIOEN' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Be stuursrecht, bekend dat de gemeen teraad bij besluit van 24 januari 201 1 het bestemmingsplan 'Grif fioen' gewijzigd heeft vastgesteld. Het plangebied heeft betrekking op bestaand stedelijk gebied en omvat de gehele woonwijk Grif fioen in Middelburg. Gewijzigde vaststelling Bij de vaststelling zijn ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan in de bestemmingsplanregels de vol gende wijzigingen doorgevoerd: - in artikel 6.2.2. onder d. is de maximaal toegestane oppervlakte gewijzigd van 65 m2 naar 130 m2; - in artikel 10.2.2. onder a. is de bouwhoogte voor bijgebouwen bij een vrijstaande woning gewij- -- zigd van 2 meter naar maximaal 3 meter; - in artikel 10.2.2. onder b. is de bouwhoogte voor overige bijge bouwen gewijzigd van 2 meter naar maximaal 3 meter. Ter inzage Het raadsbesluit en het vastge stelde bestemmingsplan liggen ge durende zes weken, van .17 februari tot en .met 30 maart 201 1 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het raadsbesluit en het vastgestelde bestemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de website www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver) bouwen en onder houd bestemmingsplannen plan nen in procedure. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tab blad 'bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPGRI-VG99 in te vullen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep in-., stellen bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ontwerp bestemmingsplan tijdig zijn ziens wijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belang hebbende die aantoont dat hij rede lijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Tegen de wijzi gingen die bij vaststelling in het be stemmingsplan zijn aangebracht, kan door alle belanghebbenden be roep worden aangetekend. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. 150.000 woningen 4.700 makelaars zaterdag 19 febr. 13.30-17.30 uur SCHELDESTRAAT 45 TE LEWEDORP Halfvrijstaande woning op 306 m2 met vrij zicht, flinke hobbyschuur, carport en eigen parkeerplaats. Uitgebouwde woonkamer. Flinke praktische bijkeuken. 3 slaapkamers. Badkamer met ligbad. 2e verd. zolder. Deze fijne woning mag ik u tijdelijk aanbieden tegen een wel heel aantrekkelijke vraagprijs van 189.000,- k.k. Maar let op.... de aanbieding is slechts geldig tot en met april. Voor meer info: www.zeeuwsehuizen.nl of 0118-551484 Zeeuwse Huizen makelaardij De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! Er is weer heerlijke Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289

de Faam | 2011 | | pagina 55