INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE INFORMATIEF OVERHEID AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - Brouwerijweg 26A, het slopen van een schuur met aanbehoren, (4-2); - Weststraat 9, het gedeeltelijk ver anderen van het gebruik,(9-2); «ürijpskerke - Molenstraat 4, het plaatsen van een verlichte reclamezuil, (31-1); Oostkapelle - Burgvliet 89, het verwijderen van asbest golfplaten van het dak, (4-2); Serooskerke - Kokerheulweg 7, het bouwen van een mestsilo, (4-2); - Vrouwenpolderseweg 65, het bou wen van een sanitair-unit, (7-2); Veere - Kaai 35, het renoveren van een woning en aanpassen van een fyinmuur, (7-2); -'Kanaalweg WZ 2, het herstellen van de fundering, (9-2); Vrouwenpolder - Hopman de Rijklaan 95, het bou wen van een aanbouw, (8-2); - Oosterscheldekering (Roompot 8) het installeren en in gebruik nemen van 5 getijturbines, (8-2); Westkapelle -Jakob Brasserstraat 25, het bouwen van een terrasover kapping, (7-2); Zoutelande - Willebrordusplein 3, het wijzigen van het interieur, (9-2); -Willebrordusplein 3, het restaure ren van het orgel, (9-2); 5Je aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLENGING BESLISTERMIJN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de verlen gingstermijn) Aagtekerke - Prelaatweg 52, het bouwen en slopen van een woning, weken); Zoutelande - Duinweg 119, 121het verbouwen van een woonhuis en het slopen van een bijgebouw, (6 weken); VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - Verlengde Dishoekseweg 8A, het kappen van een boom, (4-2); - Breeweg 21het uitbreiden van een looas, (8-2); Serooskerke - Oostkapelseweg 55, het verwij deren van asbest, 10-2); (in de publicatie van aanvraag omgevingsvergunning in de Faam van 9-2-201 1 staat ten onrechte ook: het slopen van een woning) Vrouwenpolder - Noordland Binnenhaven, het uit breiden, vervangen van steigers, (8-2) - Noordland Binnenhaven, het uit breiden, vervangen van steigers, (8-2) Oostkapelle - Strand 20, het uitbreiden van het terras van een strandpaviljoen, (8-2); Westkapelle - Utrechtsestraat 3, het vervangen van kozijnen en aanpassen van de voorgevel, (9-2); Zoutelande - Molenweg 27, het verwijderen van asbestplaten, (8-2); - Springvloed 7 en 9, het bouwen van een uitbouw, (9-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze pe riode ter inzage. BESTEMMINGSPLAN BROUWERIJSTRAAT WONINGEN ONHERROEPELIJK Oostkapelle Het bestemmingsplan "Brouwe rijstraat woningen" is met ingang van 10 februari 201 1 onherroepe lijk geworden. Dit bestemmings plan is op 16 december 2010 door de gemeenteraad vastge steld. Tegen het besluit van de ge meenteraad is geen beroep ingesteld bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Het vastgestelde bestem mingsplan is beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplannen.nl onder plannummer NL.IMRO. 0717.0012 BPBroSeOkpPo-VGO 1 Het bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'De Kaart- Oostkapelle - ruimtelijke plannen - bestemmingsplannen'. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Meliskerke Wij hebben besloten om, overeen komstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 14 van het be stemmingsplan Buitengebied, met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het bestemmingsplan Buitengebied te wijzigen voor: - het perceel Molenweg 1 /Marie- kerkseweg 23, waardoor het mo gelijk wordt het aantal dieren uit te breiden en in het kader van dierenwelzijn het bedrijfsvloerop pervlak dierenverblijven inten sieve veehouderij uit te breiden. Tegen het voornemen tot het verle nen van wijziging zijn geen ziens wijzen ingediend. Het besluit ligt van 17 februari t/m 30 maart 201 1 ter inzage en is ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. Tegen dit besluit kan door een belanghebbende een gemotiveerd beroepschrift in gediend worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet dat doen binnen zes weken vanaf de dag na die waarop het besluit ter in zage is gelegd, dat wil zeggen vanaf de tweede dag na de onder staande datum van publicatie. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u grif fierecht betalen. Ook al dient u een beroepschrift in, het wijzi gingsplan treedt in werking de dag na afloop van de beroepstermijn. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u tegelijk met het indienen van een beroepschrift een voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet voor'een dergelijke voorziening griffierecht betalen. Als u tijdens de be roepstermijn met betrekking tot een besluit tot wijziging van het be stemmingsplan een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Voor meer informatie over TERRASSENBELEID MIDDELBURG 2011 ^'••-zijn vergadering van 24 januari 2011 heeft de gemeenteraad be sloten om het terrassenbeleid 201 1 vast te stellen. Het beleid wordt verruimd door o.a.: 1Grotere winterterrassen toe te staan (maximaal de grootte van zomerterrassen). 2. Verwarming van het gehele terras toe te staan. 3. Energiezuinigheid te stimuleren '"^door: a. een korting op de precario te geven van 75% bij een on verwarmd winterterras; b. een korting op de precario te geven van 50% bij het toepassen van energiezui nige terrasverwarming op winterterrassen. ^ierbij maakt de burgemeester be kend dat hij op grond van artikel 2.3.1.2, lid 7 van de APV dit be leid als het zijne beschouwd daar waar het gaat om één of meer bij een (horeca)bedrijf behorende ter rassen). Het Terrassenbeleid 2011 treedt in werking met ingang van 1 maart 201 1 en het Terrassenbeleid 2010 vervalt op deze datum. Het terrassenbeleid is bij de vakba lie in het stadskantoor vanaf 16 fe bruari 2011 in te zien. Het stadskantoor en de balies zijn open op werkdagen van 8.30 tot 16.30 uur. Gedurende deze tijden is het stadskantoor ook telefonisch bereikbaar. Voor een bezoek op de donderdagavond dient u een afspraak te maken. Het terrassen beleid is tevens vanaf 16 februari op de gemeentelijke internetpa gina www.middelburg.nl te raad plegen. WIJZIGING VERORDENING OP DE RAADSCOMMISSIES 2007 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 24 januari 201 1 de Verordening op de raadscommissies 2007 heeft ge wijzigd. Als gevolg van deze wijzi ging hebben fractieassistenten onder voorwaarden inzage in ver trouwelijke documenten. :igd 3 he De gewijzigde verordening treedt per 1 februari 201 1 in werking en ligt voor een ieder ter inzage in de informatiehoek van het stadskan toor. Kopieën van de stukken zijn tegen betaling verkrijgbaar. WET MILIEUBEHEER (1) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 4.109, lid 5 van het Activiteitenbesluit maat werkvoorschriften op 9 februari 201 1 hebben opgelegd met be trekking tot het niet hoeven be schikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van: V.O.F. WeerWerk, Klarinetweg 16a. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 17 februari tot en met 30 maart 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stdaskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, de hoogte van de betalen griffie rechten kunt u contact opnemen met de griffier van de Afdeling be stuursrechtspraak tel. 070- 4264426. HUUR GEMEENTELIJKE ACCOMMODATIES SEIZOEN 2011-2012 Verenigingen of instellingen die het komende seizoen ruimte willen huren in één of meerdere gemeen telijke accommodatie(s) kunnen hun wensen doorgeven. Een aanvraagformulier is in te vul len via de website www.veere.nl onder Loket/Formulieren/Aan- vraagformulier/Seizoensplanning huren sportaccommodatie en/of verenigingsgebouw. Heeft u geen pc of internet heeft, kunt u telefo nisch of via de mail een papieren versie aanvragen bij onderstaande mailadres en/of telefoonnummer. Uren moeten vóór 1 april 201 1 schriftelijk worden aangevraagd bij de afdeling Welzijn, cluster ac- commodatiebeheer. Het betreft hier alleen gemeentelijke accom modaties, gymnastieklokalen, sportzaal, sporthal en verenigings gebouwen die door de gemeente worden verhuurd en dus niet1 Het Dorpscentrum te Biggekerke, Het Dorpshuis te Grijpskerke, Ons Huis te Meliskerke, De Zandput te Ser ooskerke, Westkapelle Herrijst te Westkapelle en Middendorp te Zoutelande. Voor meer informatie kunt u terecht bij Leonie Phaff, telefoon 01 1 8-555417 of via e-mail lm.phaff@veere.nl AANWIJZING TOEZICHT HOUDENDE AMBTENAREN Wij hebben nieuwe toezichthou ders aangewezen, in de zin van artikel 5:1 1 van de Algemene wet bestuursrecht. Toezichthouders zijn ambtenaren die controles uit voeren op het naleven van allerlei regels. Het betreft de heer G.W. Meijer, de heer D. van Wassen- berg en de heer B. Koets. Zij zijn aangewezen op grond van ae volgende wetten: Algemene wet bestuursrecht, Wet algemene be palingen omgevingsrecht, Wet op de Kansspelen, Algemene plaatse lijke verordening Veere, Huisves- tingswet, Wet veiligheidsregio's en diverse verordeningen. Het besluit ligt t/m 31 maart 2011 ter inzage. telefoonnummer (01 18) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met dit besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener; de dagtekening; omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar. Dit besluit treedt in werking na af loop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burgemeester en wethouders een bezwaarschrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State doen, indien men van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken AANVRAAG EVENEMENTENVERGUNNING Wij hebben op 24 januari 2011 een aanvraag ontvangen voor het houden van een muziekevenement op zaterdag 9 juli 201 1 op het strand in Vrouwenpolder (ter hoogte van strandpaviljoen "Bree- zand"). U kunt de aanvraag inzien in het gemeentehuis in Domburg. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat de burge meester op deze aanvraag een besluit heeft genomen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openings tijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan door belanghebbenden een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, on dertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvra ger) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college, de burge meester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken en neemt een be sluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor infor matie (0118) 555 444. Domburg, 16 februari 2011 Burgemeester en wethouders van Veere belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geneven. WET MILIEUBEHEER (2) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.11, lid 2, 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbeho rende ministeriële regeling maat werkvoorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluid en gedragregels en de nulsituatie van de bodem ten aanzien van: Wagenvoorde Lastechniek B.V., Arnesteinweg 63. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 17 februari tot en met 30 maart 2011elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij ae Lees verder op pagina 55

de Faam | 2011 | | pagina 54