Het werkgeluk KEURING Elke 2e band Piet weet welk weer het wordt Recepten klaar in een handomdraai Win kaarten voor een leuke voorstelling Vrienden* voor het leven Depressie? Lekker eten Lezersacties Sterk in glas schilderwerk Fotoboeken Samenwerking met bewoners Bewustworden auto jongeren No Idea in Café 2xbellen! Win een prijs HrdW f Plan nü uw afspraak op: www.kwik-fit.nl of bel: 0900-8698 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 16 februari 2011 De Faam paginal www.de-faam.nl Heinkenszand Met de slogan Sterk in glas schilderwerk heeft Jurian van der Hart een prijs ter waarde vari 500 euro gewon nen. Hij bedacht deze slogan voor Meesters de Koeijer en Glashelder Roegiers naar aanleiding van een prijs vraag. Zij waren op zoek naar een nieuwe pakkende slogan. Daarom is eind oktober een prijsvraag uitgeschreven welke tot december duurde en waarmee 500 euro aan glas of schilderwerk gewon nen kon worden. Middelburg Op een eenvoudige manier een fotoboek maken met be hulp van de Nederlandstalige en gebruiksvriendelijke Ver- schoore software kan op dins dag 1 maart bij Verschoore in Middelburg. Entree kost 5,00 euro. Deelnemers krijgen bij binnenkomst een waardebon van 10,00 euro die ze in kun nen leveren. Aanmelden via www.verschoore.nl/cursus- fotoboeken. www.de-faam.nl Naam: Mathy Rozemond Functie: verkoopster bij Mabé lis Design in Vlissingen Sinds: januari 1992 Leeftijd: 61 jaar Privésituatie: getrouwd, geen kinderen. Wat doe je? "Ik help de klanten en assisteer ook bij de inkoop." Wat voor opleiding heb je daarvoor nodig? "Ik heb een opleiding coupeuse en allerlei andere cursussen ge daan om mezelf verder te ont wikkelen. Ik zat twee jaar op de modevakschool, maar daar ben ik vanaf gegaan omdat mijn ouders het niet meer konden betalen. Het liefst was ik er ge bleven. Het meeste heb ik in de praktijk geleerd. Creativiteit heb je van jezelf, dat kan je toch niet leren" Hoe ben je aan deze baan gekomen? "Ik had in verschillende dames modezaken in Vlissingen ge werkt en wilde iets anders. Dus ben ik in Middelburg in een winkel met serviezen en bestek ken gaan werken. Dat stopte en toen ben ik bij Mabélis Design binnengestapt en gevraagd of er een vacature was. Toevallig was er werk. De eigenaar Hendrik- Jan had mij eerder een paar keer gevraagd of ik bij hem wilde ko men werken. Wat aan dit werk maakt je blij? "Bij Mabélis Design heb ik het naar mijn zin, omdat de zaak eigenlijk een grote huiskamer is. Het. is er gezellig en ik ken de meeste klanten al heel lang. Ik geniet van de werksfeer en het contact met de mensen. De klanten komen met allerlei ver halen en dat is leuk. Bovendien komen ze overal vandaan. Natuurlijk komen er veel Vlis- singers, maar er zijn ook vrou- wen die bijvoorbeeld helemaal uit Nijmegen, Capelle aan de IJssel en Den Haag naar onze winkel toe komen." www.de-faam.nl Middelburg De Huurdersvereniging Middelburg (HVM) en Woongoed hebben vorige week een overeenkomst ge tekend waarin de samenwer king met bewonersgroepen is vastgelegd. De overeenkomst is in nauwe samenwerking tussen HVM en Woongoed tot stand gekomen. Ook is er een tussentijds overleg geweest met een klankbord groep bestaande uit bewo nersgroepen. De nieuwe ver houdingen tussen de HVM, de bewonerscommissies en Woongoed is in de samen werkingsovereenkomst vast gelegd. Ook is aansluiting gezocht bij de nieuwe opzet van de HVM en bij landelijke wetgeving op het gebied van overleg en inspraak van en door bewoners (groepen) Goes Zeeuwse jongeren tot 28 jaar kunnen ook dit jaar weer deelnemen aan Trials. Ze leren hoe ze hun auto onder controle houden als ze in de slip raken en wat ze moeten doen als ze in de berm terecht komen. Voor 60 euro krijgen jongeren een dagvullend programma, waarbij de nadruk ligt op het voorkomen van gevaarlijke situ aties en voertuigbeheersing. Met onder andere het maken van een noodstop en het zelf rijden iii een vrachtwagen worden jonge ren zich meer bewust van hun rijgedrag en het effect ervan op andere verkeersdeelnemers. De eerste Trials-dag is 25 febru ari in Goes. Het is van 9.00 tot 17.00 uur. De praktische onder delen van de trainingsdag zijn op het verkeersoefenterrein van Dek" Verkeersopleidingen aan de Olympiaweg, het theoretische ge deelte aan de Van Doornestraat 14 in Goes. Inschrijven via "0 1u1uu7.trials.nl. Vlissingen De coverband No Idea uit Vlis singen is zaterdag 19 februari live te horen in Café 2xBellen! Vijf maten, vijf instrumenten en veelal classic, pop/rocksong zijn vanaf 22.00 uur te beluisteren. Entree is gratis. www.deweekkrant.nl/baasenbeest Mathy Rozemond werkt bij Mabélis Design in Vlissingen. FOTO: JASPER KARMAN Inclusief afmelden en btw. Exclusief roetmeting dieselauto's. HALVE PRIJS '0,10\ iP/mj Niet geldig voor winterhanden. Kwik-Fit monteert uitsluitend originele merkbanden met E-keurmerk. Bandenprijzen incl. montage, garantie en btw, excl. balanceren, ventielen en verwijderingsbijdrage. Geldig t/m 28 februari 2011 voor alle maten van Michelin. Niet in combinatie met andere aanbiedingen.

de Faam | 2011 | | pagina 49