ydmyOonen van de Ree Brilmode Stem op de beestachtigste foto Nieuws uit binnen- en buitenland Op tijd voor je sollicitatie gesprek Samen van theater naar concert in DONKERSTEEG We lossen het graag voor je op, ook als je geen klant bent bij ons. Draag je nog geen lenzen? Wil je het graag een keer proberen? Ook dan ben je van harte welkom. Ik vind je lief Actueel Vermijd de drukte Avondje uit? Vogelexcursie Kleurenfestijn Paard en wagen door de tijd Kind en Kunst Koor zoekt nieuwe leden STARTENDE ONDERNEMERS ZZP-ers OPGELET! Woonbegeleiding aan huis voor mensen met een psychische beperking en/of autisme. tl] ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Kom gerust vrijblijvend langs of maak een afspraak. Korte Geere 11- 4331 LE Middelburg Tel. 0118. 615 860 info@vandereebrilmode.nl - www.vandereebrilmode.nl Altijd actueel: www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Walcheren De Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging KNNV organiseert op zater dag 12 februari een vogelex cursie naar Het Zandvoort (Sint Laurense Weihoek). Vertrek om 10.00 uur vanaf de kruising Zandvoortweg Schotelweg. Leden van de KNNV en kinderen tot 12 jaar mogen gratis mee, aan de overige deelnemers wordt een vergoeding van 2,- gevraagd. De excursie duurt tot ongeveer 12.00 uur. Sint Laurens Hobbywinkel Kleurenfestijn in Sint Laurens bestaat 5 jaar. Ei genaresse Antoinette Brouwer heeft niet alleen een winkeltje aan huis - ze heeft hier een aanbouw voor, maar ze heeft Sjaco de Visser van Terra Maris in Oostkapelle, rijdt komen de zondag weer met paard en wagen door natuur en tijd. ook een webwinkel: www. kleurenfestijn.nl. Antoinette verkoopt allerlei hobbyma terialen, met name voor de Encaustic-techniek, Encaus tic Art is een techniek, een vorm van schilderen waarbij gekleurde bijenwas verwarmt wordt door middel van diver sen gereedschappen. Encaustic Art stimuleert de creativiteit omdat het op een natuurlijke manier gebeurd en het laat u verrassen door de effecten die er tot stand komen. Komende zaterdag 19 maart van 10.00 tot 16.00 uur houdt Antoinette ook een grote creatieve hob- bymarkt in het Wijkgebouw aan de Van Cittersstraat 69 in Sint Laurens Oostkapelle Sjaco de Visser, de koetsier van Terra Maris in Oostka pelle, rijdt komende zondag 20 februari weer met paard en wagen door natuur en tijd. Nadat zijn passagiers een bezoek hebben ge bracht aan het museum en de landschapstuin, waar de ontstaansgeschiedenis van het Zeeuwse landschap wordt verteld, vertrekt hij met zijn paardentram. De rit begint om 13.30 uur en rond 15.30 uur meert Sjaco de Visser weer af bij het museum. De rit met de paardentram voert door de bijzondere omgeving van het museum waar de landschaps typen, die ook in de tentoon stelling worden belicht, in het echt beleefd worden. Sjaco de Visser vertelt ook hierover. Tijdens de rit wordt een korte pauze ingelast, waarin de deelnemers een versnape ring krijgen. De kosten voor deelname zijn 13,00 euro voor volwassen en 10,75 euro voor kinderen. Dat is inclusief het museum- en tuinbezoek. Aanmelden is noodzakelijk en kan via reserveringen terramaris.nl of telefonisch via 0118-582620 Middelburg Het Pakhuis aan het Oost kerkplein 22 in Middelburg wordt op zondag 6 maart een echte studio, waar kinderen een mooie portretfoto kunnen maken van hun ouders. Dit is een onderdeel van de Kunst en Cultuurroute. Meer informatie of aanmelden kan via Gemengd koor "De Ruy- terstadsingers" is op zoek naar mensen die graag wil len zingen. Het koor is een amateurgezelschap zo'n 35 leden. Samen willen ze goede, meestal licht klassieke muziek wil maken. Bij alle stemmen is aanvulling welkom. Men hoeft echt niet persé een geschoolde stem te hebben, alle leden vinden het erg fijn om nieuwe mensen op weg te helpen. Het koor bestaat dit jaar 45 jaar. De leden ervan komen uit heel Walcheren, met name uit Souburg en Vlissingen. Het koor oefent elke maan dagavond van 19:30 uur tot 21:30 uur in het gebouw "De Ark" achter de kerk aan het Oranjeplein in Oost-Sou burg. Geïnteresseerden kun nen een kijkje nemen op www.karindenboer.nl www.rssingers.ciland.nl/ Een initiatief van Stichting Wijk Dauwendaeie voor het project "adopteer-een-tulp.nl" in samenwerking met een professional. Hulp nodig bij invullen van hetT-biljet of om de "aangifte A" te doen? Met een speciale actie verzorgen wij professio neel uw aangifte of teruggave. Klaar terwijl u wacht, zodat u direct weet wat u terugkrijgt of c moet betalen. De aangifte kan op dinsdag of donderdag na telefonische afspraak via 06-41419944. Kosten: slechts 7,50 per aanvraag U wenst een financiering, microkrediet of een zake lijke lening bij de bank? Dan dient u over een goed ondernemersplan te beschikken. Dit willen wij gaarne voor li schrijven. Na intake en aanlevering van be scheiden kan dit al na 3 dagen kant en klaar zijnl Kosten: slechts EUR 300,- Hiermee heeft u de eerste winst al te pakken... Maak een afspraak voor een vrijblijvend intakegesprek via telefoonnummer 06 - 41 41 99 44 www.wijkdauwendaeie.nl www.adopteereentulp.nl Thuisbegeleiding in Zeeland: ervaren begeleiders helpen u met het structureren en organiseren van uw huishouden, financiën, dagindeling en vrije tijd. 06-21284617/0118-639399 weerwonen@weerwerk-zeeland.nl www.weerwerk-zeeland.nl Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEMH-erkend) 's-Gravenpolderseweg 33 4462 RA Goes T. 0113 - 251720 Modern orthopedisch schoeisel (A+B) met ruime keuze in model en kleur Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlay's Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel Nu ook spreekuur in Vlissingen, Dreestraat 2 en Ziekenhuis Zierikzee. Voor telefonische afspraak: 0113 - 251720 irn.Ti-.ii,,

de Faam | 2011 | | pagina 43