Recordprijzen bij de Postcode Loterij Historisc MA Dl WO DO VR ZA ZO Nieuws uit binnen- en buitenland Jong ensemble speelt met flair en passie Roodkapje en de boze wolf op het toneel Win twee vrijkaarten voor een blind date Samen overal naar toe Actueel De Postcode Loterij laat buurten samen winnen Levend bontje Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Easy Uit in Zeela www.de-faam.nl In de Spot staat zaterdag 12 februari Patrick Le Due op het podium. Deze Engelstalige singer-songwriter is geen een dagsvlieg. In zijn muziek zijn invloeden te horen van The Counting Crows,'Paul Weller en Gemma Hayes. Samen met de Vlissingse gi taarbouwer Sjak Zwier, drum mer Martijn Bosman (o.a. Kane, Gotcha!) en de mannen van Blof is een band rondom Patrick gevormd en het debuutalbum Square Moods verscheen. Square Moods opent met Bright Lights on the Radio. Voor het duet Sweet Things is er hulp van een andere gevestigde muzikant, namelijk Bart van der Weide van de popband Racoon. Inmiddels werkt Patrick le Due ijverig door aan een nieuw album. Zaal open om 21.00 uur. Kaartverkoop via: reserver ren@despotmiddelburg.nl Ragazze maakt zich op voor een optreden. Een uit dames bestaand strijkkwartet treedt vrijdag 11 februari op in de Zeeuw se Concertzaal in Middel burg. Ragazze - Italiaans voor jonge meiden - werd in maart 2010 toegelaten tot de prestigieuze workshop van het Kronos Quartet in de befaamde Carnegie Hall. Het jonge ensemble speelt werk van componist Henry Vega en strijkkwartetten van Anton Webern, György Kurtag en Philip Glass. Rosa Arnold enjeanita Vriens (viool), Annemijn Bergkotte (altviool) en Geneviève Verhage (cello). Aanvang 20.00 uur. Kaartverkoop via 0900- 3300033 Voice Male zingt meerstemmig a De Vlaamse a capellagroep Voice Male treedt vrijdag 11 februari op in Theater De Mythe in Goes. De groep sloeg vorig jaar de handen ineen met de Belgische bioscoopgigant Kinepolis voor een bijzonder project. In Voice Male at the movies zetten de heren bekende filmsongs om naar een a capella versie. Na een swingende première in Pa- thé Tuschinski in Amsterdam toerden ze succesvol het land door. In 2010-2011 gaat de tournee verder om de harten van het Nederlandse publiek definitief te veroveren. Voice Male at the movies is Hakim speelt Roodkapje op woensdag 16 februari in Ons Dorpshuis in Krui- ningen. Hakim is vooral bekend van Sesamstraat. Hij bewerkte weer eens een eeuwenoud sprookje. Zowel kinderen als volwassenen kunnen kennis maken met Hakim's versie van het bekende verhaal van Roodkapje. De Algerijnse verhalen verteller zet zijn publiek graag op het verkeerde been. Speelt Roodkapje eigenlijk nog wel een rol in dit nieuwe verhaal? En is de wolf echt zo slecht als we denken? Eén ding is bekend: Hakim speelt zijn voorstellingen nooit alleen, maar met het publiek. Aanvang 15.00 uur. Kaartverkoop via www. podiumreimerswaal.nl. Theater Exploitatie Zee land heeft dit seizoen in enkele Zeeuwse theaters bijzondere muzikanten, ca baretiers en toneelstukken geboekt voor de avontuur lijke theaterbezoeker. Onder de noemer Blinddate wordt het publiek een avond voor geschoteld met bekende en minder bekende artiesten. Aan iedere Blinddate avond zit een prijsvraag gekop peld. Wie meedoet en de juiste naam noemt wint twee vrijkaarten en een cd van de artiest. Het enige wat nodig is, is de naam van de persoon die de betreffende avond optreedt. Het juiste antwoord kan gemaild worden naar info@ tezbv.nl. Er hoeft niet in het wilde weg geraden te worden, er zijn de volgende hints voor woensdag 16 februari: ze is zeker geen onbekende in theaterland en De Volks krant beschreef haar als: "Ze is geestig maar ook ontroerend en houdt met haar droge humor de toon licht, maar raakt je onder tussen in het hart. Met haar verfijnde teksten en gedistingeerde presentatie verplettert ze menig stoere collega." Voor donderdag 17 febru ari: Het gezelschap is onder andere onderscheiden met de Prosceniumprijs kleine meesters van het literaire volkstoneel. Woensdag 16 februari Stadsschouwburg Mid delburg 20.00 uur (cabaret) en donderdag 17 februari in Podium 't Beest Goes 20.30 uur (toneel). Kaarten: 0900-3300033. Postcode Loterij Kanjerfeest op de Kop van het Java-eiland in Amsterdam, januari 2011. Bijna 2.000 deelnemers winnen met elkaar de PostcodeKanjer van 25 miljoen euro. FOTO: ROY BEUSKER waarbij een knalrode vrachtwa gen van de loterij de winnende wijken in Nederland inrijdt. De deelnemers worden verrast met mooie prijzen, zoals Postcode Loterij fietsen, laptops, iPads en LCD tv's. De winnaars kunnen hun prijzen meteen bij 'de truck' ophalen. Speciale bijlage Volgende week verschijnt bij deze krant een speciale bijlage van de Postcode Loterij. Hierin kunt u alles lezen over de Postco de Loterij en in deze krant gaat dan ook het gratis prijzenfeest van start. Iedereen kan prach tige prijzen winnen, zoals iPads, LCD tv's en zelfs een Audi A3. Meedoen met dit prijzenfeest is helemaal gratis. Dus let op uw brievenbus, want lezers worden winnaars bij de Postcode Lote rij! ledereen een winnaar De samenleving wint altijd bij de Postcode Loterij, want de helft van de inleg gaat naar de goede doelen die de loterij ondersteunt. .Dat zijn 75 organisaties die zich sterk maken voor mens en na tuur. In totaal heeft de Postcode Loterij, in haar 21-jarig bestaan, 3 miljard euro aan goede doelen uitgekeerd. De Postcode Loterij reikt in 2011 een recordbedrag aan prijzen uit, de totale prijzen- pot bedraagt 200 miljoen euro. Elke maand maken 2,5 miljoen Nederlanders, die meespelen met de grootste goededoelenloterij, kans op meer dan 500.000 prijzen. Dit jaar introduceert de Postco de Loterij de JackpotKanjer, een prijs die buren met elkaar win nen in de trekking van maart, september en december. In de cember kan deze prijs oplopen tot 45 miljoen euro, het hoogste bedrag dat de loterij ooit heeft uitgekeerd. Een andere nieuwe prijs in 2011 is de Postcode TruckPrijs, www.deweekkrant.nl/baasenbeest timi M aJ&MVM r n-py r~ y k programma wordt ieder uur herhaald 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur 18uur de week Cooking 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u 18:13u Hart Schooiflits Easy Topspeed Wonen in OverLeven voor Muziek Cooking Zeeland met Kanker (Hertaling) 18:23u Wonen in Zeeland 18:23u 18:35u Hart Topspeed voor Muziek Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant

de Faam | 2011 | | pagina 60