■USE B BLOND V restaurant mondriaan.nl Verras uw (stille) liefde Maximale ontspanning op het Principe van de Dode Zee r je 'lijf Valentiinsactie: 60 min. Floaten 60 min. Massage 72,50 Lezers van De Faam kun nen een liefde of iemand die hen dierbaar is verras sen. Dat mag ook ano niem. Tientallen lezers stuurden een berichtje in voor hun nog prille- of ja renlange geliefde. Ook wilden lezers mensen, die iets bijzonders voor hen hebben betekend, bedan ken. Voor de liefste, leuk ste of ontroerendste wensen hebben onderne mers prijzen beschikbaar gesteld. Restaurant Waterfront aan de Boulevard Bankert 108A in Vlissingen geeft een Valentijnsdiner weg voor twee personen. Zij krijgen een 3-gangen keu zemenu inclusief drie drankjes per persoon en inclusief een kop koffie of thee na afloop. Deze prijs is gewonnen door Cees van Tol uit Middelburg. Een heerlijk menu voor twee personen bij het Wa- epen van Veere aan de Markt 23-27 in Veere is gewonnen door Perry Lo- bers in Middelburg. Foodtaxi in Westkapelle stelt een ontbijt beschik baar voor twee personen. Dit bestaat uit verschil lende broodjes, een eitje, jus 'd orange, brownies, chocolade en aardbeien met slagroom. En een fles rosé Prosecco. Dit is ge Uitbreiding Floaten Massages Cursussen wonnen door Rachel Wul- laert. Floatcentrum Zeeland aan de Dorpsdijk 32D in Vrou wenpolder geeft 45 minu ten floaten weg. Floaten is drijven op zeer zout water in een speciaal daarvoor ontworpen cabine, die prikkels van buitaf afsluit. Hierdoor raken mensen binnen enkele minuten in een diepe ontspanning en beleven zij de unieke erva: ring van gewichtloosheid. Deze prijs is gewonnen door Fred Sierevogel in Vlissingen. De inzendingen die niet meer op deze pagina's pasten, staan op de web site: www.de-faam.nl Hl! 150X30 CM VERSCHILLENDE MOTIEVEN Dorpsdijk 23D www.floatcqntrMniZQeland.nl Vrouwenpolder 0118-310121 Lia mijn lief, ik loop nooit meer in de schaduw zolang ik jou ken zit de zon in mij al bijna 28 maanden zo warm in mijn hart vastgezet jij die mij alles is jou zingende oog jes hier ben ik wachtend op jou dromen over jou dat jij mij droomt bij elkaar voelen wij de liefde straks samen duizenden kilometers van huis jij bent voor mij geboren nog steeds lief, zacht en zo mooi uitgebreid hou ik van jou. Fred Sierevogel, Vlissingen Boulevard - Vlissingen 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel www.restaurantwaterfront.nl Ooststraat6 4357 BE Domburg 0118-584 434 ÏW Vaïentijn menu 'met het hoofd ii i de woken i Het Vaïèntijn 4 gangen menu wordt geserveerd van vrijdag l i februari t/m maandag 14 februari. 45.- per couvert. Reserveren kunt u telefonisch: 0118 - 584 Lieve Aartje. Ik, je man, prijs me heel gelukkig dat wij samen op deze Valentijnsdag ons 60 jarig huwelijksfeest mogen vieren. Hartelijk bedankt schat, voor alle goede zorgen en liefde die ik van jou mocht ontvangen. Ook hoop ik nog heel veel jaren samen met jou te zijn. Je liefhebbende man Cees. Mijn allerliefste vrouw Anja, 15 jaar geleden wist ik niet wat te doen. Eigenlijk wei, maar boe moest ik jou dat dan zeg gen- Hoe moest ik in gods naam jou gaan uitleggen Hoe jouw persoontje mijn hart heeft gekraakt Hoe, waarom. Het maakte niet uit, jou verschijning had me geraakt, ik wou vasthouden, je omarmen, opsluiten in mijn hart. Samenwonen, trouwen, kinderen, nu meteen voor mijn part Op 14-2-96 zijn we dan OOK: MOKKEN T-SHIRTS - MUISMATTEN toch verloofd. 15 jaar later, nog steeds bij elkaar, we hadden het elkaar tenslotte beloofd Getrouwd, kinderen en dolverliefd, ja echt het is eerlijk waar Dat zo een gelukkige peri ode kan omdraaien is heel erg onwerkelijk en raar We verloren 2 kinde ren, een zwarte periode brak aan, het leven viel ineen We waren zo geluk kig, maar nu voelden we ons leeg en alleen. Alles in het leven heeft een doel, het heeft een reden Maar als ik kon kiezen, had ik deze pijn voor ons wel vermeden Pijn, woede, praten, ruzie, verlies, gaan we door of is het klaar. We moesten samen door,en met behulp van onze 2 engelen daarboven groeiden we weer naar el kaar Achter de donkere wolken schijnt tenslotte ook de zon, een teken van geluk We kregen een gezonde kerel,met pit voor drie, dus lekker druk Zo zie je maar, de zon kon ook voor ons weer stralen O wee als hij nu weer wil verdwijnen, dan ga ik hem persoonlijk weer haten. Gelukkige jaren zijn weer voorbij gestreken Deze periode heeft het verdriet een stuk doen verbleken Jij lieve, mooie sterke oogverblindende vrouw, zou je willen zijn Net als al die ander afge lopen jaren... Mijn allerliefste valentijn... Anja ik hou van je. -xxx- Perry Lieve Daan, op Valentijn hebben wij één jaar. In dat jaar heb je heel veel voor me gedaan Dat vind ik heel lief! Xxx Rachél

de Faam | 2011 | | pagina 55