2 maart De kringloopwinkel voor iedereen Ook doen wij boedel- en zolder opruimingen in goed overleg. Kies Provinciale Staten WIJ VERKOPEN: meubels, (kinder-)kleding, schoenen, boeken, glaswerk, serviesgoed, speelgoed, gereedschap, verlichting, audio-apparatuur, tuinspullen, boeken, enz. Heeft u voor ons nog spullen, wij halen ze gratis op! Wij steunen het belangrijke werk van de CliniClowns Telefoon: 01 18-638579 www.zeelandstemt.nl De ChristenUnie staat voor betrouwbare politiek gebaseerd op Bijbelse waarden. Wij staan voor behoud van de Zeeuwse rust en ruimte met een economische ontwikkeling die past bij Zeeland. Arjan Beekman yy Altijd actueel: de-faam.nl Vervolg van pagina 51 - Wilgenhoek 15, het plaatsen van lichtreclame, (28-1); Veere - Kanaalweg Westzijde, het aan leggen van een parkeerterrein en kappen van twee bomen, (26-1); - Zwanenlaan 8, het kappen van een boom, (l 3-1 Vrouwenpolder - Breezand I, het kappen van bomen (27-1); - Zoekweg 7, het bouwen van een toiletgebouw, (2-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De ver gunning en de bijbehorende stuk ken liggen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING Wij zijn van plan de volgende omgevingsvergunning te verlenen: Aagtekerke - Locatie: Prelaatweg 52 - Voor: oprichten woonhuis met aanleunwoning en garage - Type: integraal Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ont werp omgevingsvergunning, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 10 februari t/m 23 maart 2011 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunt u contact op nemen met mevrouw L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. Wij maken u erop attent dat u pas be roep kan indienen tegen het defini tieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerpbesluit een ziens wijze heeft ingediend en u belang hebbende bent. PROCEDURE WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN Aagtekerke Wij zijn van plan om, overeenkom stig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 34A, lid 3 van het be woensdag 9 februari 2011 De Faam pagina 51 stemmingsplan, met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het bestem mingsplan Buitengebied te wijzi gen voor: - het omzetten van het perceel Kel- derweg 2 van de bestemming Woondoeleinden met de subbe stemming voormalig agrarisch be drijf (Wvab) in Woondoeleinden met de subbestemming voormalig agrarisch bedrijf (Wvab)2 voor het verbouwen van een karakteris tieke schuur tot woning; Serooskerke Wij zijn ook van plan om, overeen komstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke orde ning en artikel 14 van het bestem mingsplan, met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruim telijke ordening, het bestemmings plan Buitengebied te wijzigen voor: - het omzetten van het perceel Bos- hoekweg 6 van de bestemming Agrarische doeleinden (Al) in Woondoeleinden met de subbe stemming voormalig agrarisch be drijf (Wvab); - het mogelijk maken om een woning te realiseren met een maximaal toe laatbaar bewoonbaar vloeropper vlak van 225 m2 en een maximale inhoud van 750 m3. De ontwerpbesluiten, de aanvragen en de daarbij behorende stukken liggen van 10 februari t/m 23 maart 201 1 ter inzage en zijn ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. onder: loket, visie en beleid, bestemmings plannen, buitengebied. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn voor het bouwplan aan de Bos- hoekweg contact opnemen met L.M. (Ella) Louwerse, tel. (0118) 555355 en voor het bouwplan aan de Kelderweg contact opnemen met CJ. (Ina) van Belzen, tel. (0118 555352). VOORBEREIDINGSBESLUIT OOSTWATERING VEERE De gemeenteraad heeft op 27 janu ari 201 1 besloten dat er een bestem mingsplan wordt voorbereid voor het gebied van de jachthaven "Oostwa tering" te Veere. Het besluit treedt in werking op 10 februari 201 1 en ligt vanaf 10 februari t/m 23 maart 2011 ter inzage. Het besluit is beschikbaar gesteld op www.ruimelijkeplannen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO. 0717.0023VBOostwVee-VG01 Ook is het besluit in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'De Kaart - Veere - ruimtelijke plannen - bestemmingsplannen'. Tegen dit besluit kan geen bezwaar en/of beroep worden ingesteld. WIJZIGINGSVERORDENING KLEINSCHALIG KAMPEREN GEMEENTE VEERE 2011 Op 27 januari 201 1 heeft de ge meenteraad besloten de 'Verorde ning kleinschalig kamperen gemeente Veere 2008' te wijzi gen. Als gevolg van de wijziging is het voor minicampinghouders die uitbreiding van hun minicam- ping wensen mogelijk, om alsnog een aanvraag voor een kampeer- ontheffing als bedoeld in artikel 2 sub c van de Verordening klein schalig kamperen gemeente Veere 2008 in te dienen. De aanvraag dient uiterlijk 9 maart 201 1 door het college van burgemeester en wethouders te zijn ontvangen. Aan vragen die na deze datum worden ontvangen worden afgewezen. De wijzigingsverordening treedt de dag na publicatie in werking. De Wijzigingsverordening ligt ter in zage en is vanaf datum inwerking treding in te zien op onze website www.veere.nl. Toelichting op de wijzigings verordening en de aanvraag kampeerontheffing Na ontvangst van de aanvraag om een kampeerontheffing wordt be oordeeld of deze voldoet aan de volgende voorwaarden: a) de aanvrager dient minimaal 5 hectare agrarische grond in ge bruik te hebben; b) de aanvrager dient te beschikken over een agrarisch bouwblok; c) er dient minimaal 1 hectare grond direct aansluitend aan het agrarisch bouwblok aanwezig te zijn; d) er dient een bedrijfswoning aan wezig te zijn die direct aansluit aan net kleinschalig kampeerter rein; e) er dient sprake te zijn van een reëel agrarisch bedrijf. Als wij van oordeel zijn dat het verzoek voldoet aan de hiervoor vermelde voorwaarden, zal de pro cedure tot het verlenen van een kampeerontheffing in gang worden gezet. Op grond van het bestemmings plan 'Buitengebied Veere, 3e her ziening' is voor de exploitatie van een minicamping met 25 eenhe den een omgevingsvergunning voor de afwijking van het bestem mingsplan vereist. Voor het doorlo pen van de omgevingsvergunning- procedure worden leges in reke ning gebracht. Ook de kosten van de noodzakelijk in te schakelen ex terne adviseurs worden aan de aanvrager doorberekend. Voordat de omgevingsvergunning- procedure in gang wordt gezet, geldt als aanvullende voorwaarde dat een privaatrechtelijke overeen komst met de gemeente wordt aan gegaan. In deze overeenkomst worden afspraken in het belang van de planologische regeling vast gelegd, zoals de uitvoering en in standhouding van de vereveningsvoorzieningen en de kosten van openbare riolering. Na verlening van de omgevings vergunning wordt getoetst of sprake is van een goede land schappelijke inpassing en een kwa liteitsverbetering ten opzichte van de bestaande situatie. Dit wordt beoordeeld aan de hand van een door de aanvrager op te stellen landschappelijk inpassings- en be drijfsplan. Naast de kosten voor het opstellen van deze plannen, dienen ook de kosten van de land schappelijke vereveningsbijdrage te worden voldaan. Voor meer in formatie over de procedure kunt u contact opnemen met de heer Suij- kerbuijk, tel. (0118) 555 360. INTREKKEN BELEIDSREGEL 'BEHANDELING/TOEWIJZING UITBREIDINGSRUIMTE KLEIN SCHALIG KAMPEREN 2008' Het college heeft besloten om de beleidsregel 'behandeling/toewij- zing uitbreidingsruimte kleinschalig kamperen 2008', als vastgesteld op 5 februari 2008 en bekend ge maakt op 1 3 februari 2008 in te trekken. Met het vaststellen van de 'Wijzigingsverordening kleinscha lig kamperen gemeente Veere 201 1is de noodzaak tot instand houding van de beleidsregel ver vallen. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg.-Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan door belanghebbenden een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvra ger) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de bur gemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Dom burg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken en neemt een be sluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste ge vallen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd worden >ij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 9 februari 2011 Buraemeester en wethouders van Veere ONZE LOCATIES IN MIDDELBURG: Sint-Janstraat 20A Openingstijden: di./wo. 12.30 - 17.00 uur do./vr./za. 10.00 - 17.00 uur Zusterplein 13 Openingstijden: di.t/mvr. 12.30- 17.00 uur 10.00 - 15.00 uur za. (Wij zijn telefonisch bereikbaar van ma. 9.00 uur tot za. 17.00 uur) www.deaanwinst.nl mail@deaanwinst.nl Lijsttrekker ChristenUnie

de Faam | 2011 | | pagina 51