INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 februari 2011 De Faam pagina 50 IN FORMATIES OVERHEID VERLEENDE VERGUNNING De volgende reguliere bouwver gunning 2e fase is verleend (tussen haakjes staat de datum van ver zending): Muidenweg 3, Arnemuiden: bouw centrumgebouw (1-2). Bij het hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE ONTHEFFING EN BOUWVERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: Oranjeplaat 56/ Arnemui den: vergroten tuinhuisje. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken ligt gedu rende zes weken, van 10 februari tot en met 23 maart 2011 elke werkdag tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 1 1 februari tot en met 24 maart 2011 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin- genrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Henry Dunantlaan 82: wijzi gen gevel en indeling begane grond (26-1 Nieuwlandseweg 6r Arne muiden: wijzigen reclame (31-1). Noordweg 243: uitbreiden woning (31-1). Seisstraat 20: verbouwen op slagloods (31-1 Sint Sebastiaanstraat 2a: aansluiting op riool (1-2). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omgevingsvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden in gediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Abeelseweg 3: sloop woning (1-2). Boekweitstraat 1-3/ Arnemuiden: realiseren 2 inwendige (deur)doorgangen tussen nrs. 1 en 3 (27-1 Dorpsstraat 5, Arnemui den: plaatsen dakkapel (31-1). Duke Ellingtonstraat 42: bouw woning en aansluiten op riolering (28-1 Herculesweg 8: aanbrengen reclame (27-1 Herculesweg 41: plaatsen re clamezuil (28-1 Korte Geere 10: verbouwen bovenverdieping tot apparte ment (31-1 Kruitmolenlaan 129: plaat sen fietsenstalling (27-1). Molenwater 67: verbouw pand (31-1 Muidenweg 11Arnemui den: wijzigen voorgevel door aanbouwen erkers (1-2). Park de Griffioen 12: aan brengen balk in achtergevel i.v.m. aanbouw achterzijde (27-1 Sint Sebastiaanstraat 2a: aansluiting op riool (1-2). Ter Hoogestraat 44: bouw schuur (27-1 Van Cittersstraat 70: ged. sloop woning (27-1 Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. KENNISGEVING ONTWERPBESCHIKKING (Uitgebreide voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voornemens zijn vergun ning te verlenen voor: Molenwater 4a: brandveilig gebruik pand. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en de bijbehorende stukken liggen gedurende zes weken, van 10 februari tot en met 23 maart 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende ge noemde termijn kunnen belangheb benden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent heront werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken, telefoonnummer (01 18) 67 52 32. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Uitgebreide voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht vergunning heb ben verleend voor: Brakstraat 4: verwijderen as- bestgolfplaten en aanbrengen keramische dakpannen (27-1). Markt 1 verwijderen asbest houdende materialen .(31-1). De beschikkingen ziin ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 1 0 februari tot en met 23 maart 201 1elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voor noemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met de verleende omgevingsvergun ning ten behoeve van het uitvoe ren van de desbetreffende activiteit kan vanaf 1 1 februari tot en met 24 maart 201 1 een gemo tiveerd beroepschrift indienen bij RECTIFICATIES In de Faam van 19 januari 201 1 is gepubliceerd onder de kop: VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Oostkapel Ie - Oude Domburgseweg 66b, het slopen en terugbouwen van een tuinbouwkas, (7-1 dit moet zijn: - Domburgseweg 66b, het slopen en terugbouwen van een tuin bouwkas, (7-1) In de Faam van 26 januari 201 1 is gepubliceerd onder de kop: AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING Koudekerke - Kaapduinseweg ongenummerd, het bouwen van een woning, (14-1); dit móet zijn - De Honte 3, het bouwen van een woning, (14-1); Oostkapelle - Dunopark 2, het bouwen van een berging, (17-1); Dit moet zijn - Vroonweg 2 30,het bouwen van een berging, (17-1). AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - Zuidweg 4, het verwijderen van asbesthoudende- en vrije golfpla ten, (26-1); Domburg -Jan Tooropstraat 4A, het uitbrei den van een woning, (28-1); - Schelpweg 8, het veranderen van de gevel, (31-1 Koudekerke - Middelburgsestraat 15, het her bouwen van een schuur, (25-1); - Breeweg 19, het renoveren van de gevel, (31-1); - Oostgatlaan 9, het plaatsen van een dakkapel, (3-2); Oostkapelle - Duinvlietweg 10, het slopen van een garage/schuur, (27-1); - Berkenlaan 1het maken van een uitweg, (1-2); Serooskerke - Oostkapelseweg 55, het gedeelte lijk slopen van een woning, (26-1); - Wilgenhoekweg 21het slopen van 2 schuren en het plaatsen van een nieuwe schuur, (31-1); Veere - Kruisweg 4, het bouwen van een schuur, (26-1); - 't Singeltje, het verbouwen van het hoofdgebouw en de schuur, (2-2); Vrouwenpolder - Sint Jacobshoofd 3, het plaatsen van een dakkapel, (27-1); - Dorpsdijk T8, het bouwen van een schuur, (31-1 - Breezand 45, het vergroten van een recreatiewoning, (2-2); - Dorpsdijk 49, het veranderen van de bestemming van de schuur, (2-2); Zoutelande - Nieuwstraat 6, het maken van een uitweg, (28-1) - Majoorwerf 44, het vervangen van een garage/carport, (31-1); - Molenweg 27, het verwijderen van asbestplaten, (26-1); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLENGING BESLISTERMIJN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de verlen gingstermijn) Koudekerke - Breeweg 21het uitbreiden van een loods, (6 weken); - Schuttestraat 1 3, het verbouwen van de le verdieping, (6 weken); VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Veere - Markt 41het veranderen van een tuinmuur, (8-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Veere - Markt 41het slopen van een tuinmuur, (8-2); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voor lopige voorziening is griffierecht verschuldigd. BESTEMMINGSPLAN 'RIJNSTRAAT- IJSSELSTRAAT' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het bestemmingsplan "Rijnstraat - Ussel- straat" onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan is door de gemeenteraad op 1 3 december 2010 vastgesteld. Na vaststelling heeft het bestemmingsplan gedu rende een periode van zes weken (tot en met 28 januari 2011) ter visie gelegen. In deze periode is geen oeroep ingesteld. Het bestemmingsplan is daarom onherroepelijk geworden en dit betekent dat het bestemmingsplan in werking is getreden. Het plan is vanaf heden voor eenieder in te zien bij de vakbalie in het Stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg en via de website www.middelburg.nl onder wonen en leven bestem mingsplannen geldende plan nen. Het is tevens raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen", waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' in te vullen de plancode NL.IMRO.0687.BPSTRRU-OH99. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam/ www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Het Baantje 13, het bouwen van een garage, (28-1 Biggekerke - Biggekerksestraat 55, het maken van een uitweg, (2-2); - De Ruiser 1 3, net kappen van een boom, (13-1); Grijpskerke - Molembaixweg 2, het bouwen van een pluimveestal, (2-2); Koudekerke - Biggekerksestraat 23,, het kappen van een boom, (27-1); Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33A, het verbreden van een uitweg, (27-1); - Torenstraat, ter hoogte van de bushalte, het kappen van een boom (31-1); - Vroonweg 66, het plaatsen van een terrasoverkapping, (28-1); Serooskerke - Noordweg 52, het kappen van bomen, (27-1); Lees verder op pagina 51

de Faam | 2011 | | pagina 50