VAN DEN 1,2&3 Nabezorger 'Hz?? BERG Bezoek vrijblijvend onze info-avond! Vraag een brochure aan! Meelaapdag MAART I Wat doen jullie op 18 en 19 maart 2011? Straks een leuke baan...? Haal dan nu (gratis) www.fabiusopleidingen.iil Powered by Q Plaatwerker/Voorbewerker/Spuiter Trek je stoute schoenen aan en kom! Walcheren Aanmelden kan op www.hz.nl tot 19 februari 2011! Hogeschool UTF Zeeland Voor leerlingen in het laatste jaar van havo, vwo, mbo of leerlingen in 2e fase havo/vwo. Hersenstichting Karakter veranderd na een beroerte? Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerker (9 mnd) Financieel Administratief Medewerker (12 mnd) Secretaresse (12 mnd) Zie voor locaties en data onze website Bel naar ons gratis telefoonnummer of bezoek onze website Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmark Van den Berg Autoschade is in Zeeland een vertrouwd gezicht op de markt van autoschadeherstel. Een uitgesproken klantgericht heid, een hoog kwaliteitsniveau en een efficiënte werkwijze staan daarbij op alle fronten bij ons centraal. Voor onze vestigingen zoeken wij: Wij zoeken in jou een echt vakmens die precies weet wat deze baan inhoudt en bereid is om zich flexibel en zelfstandig op te stellen. Ons bedrijf is goed georga niseerd, met je toekomstige team is het plezierig werken en je werkt met de meest geavanceerde apparatuur. Je hebt minimaal een beroepsopleiding op niveau 3 zoals 'eerste autoschadeherstek Ier' en of 'eerste autospuiter' genoten. Daarnaast heb je vakgerichte cursussen op het gebied van autoschadeherstel gevolgd en ben je bereid om verder nog de nodige cursussen te volgen om hélemaal up-to-date op je vakgebied te blijven. Onze voorkeur gaat uit naar mensen die al enkele jaren in het schadevak zitten. Voor de bovenstaande fulltime functie zoeken wij iemand met 'passie' voor auto's, gevoel voor mensen en geen 8-5 uur mentaliteit. Geïnteresseerd en op zoek naar een uitdagende baan? Kom vrijblijvend een kijkje nemen in onze vestigingen. Sollicitaties kunnen zowel via een brief of mail gedaan worden. Van den Berg Autoschade, Mevr. H.L. van den Berg, Hermesweg 5,4382 NDVIissingen Tel. 01 18-414329 E-mail: info@vandenbergautoschade.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AUTOSCHADE Op 18 en 19 maart 2011 organiseert het Oranje Fonds de landelijke vrijwilligers actie NL DOEt. Tijdens NL DOET zijn overal in het land leuke vrij willigers klussen te doen. Verzamel een groep vrienden, teamleden, collega's of klasgenoten en maak er met elkaar het betere dagje uit van. Doe mee en kijk op www.nldoet.nl voor een vrljwllligersklus! Het betere dagje uit Verdiensten De verdiensten zijn afhankelijk van het aantal bezorgwijken en ligging van het depot. Tevens bieden wij u de mogelijkheid om de PZC zelf gratis te lezen. Aanmelden en informatie Neem tijdens kantooruren contact op met Rayonmanager Edwin Michielsen, telefoonnummer 0118 - 43 40 92. www.bezorgers.nl yy Altijd actueel: de-faam.nl De PZC is op zoek naar een depothouder. Werkzaamheden In ontvangst nemen van de dagbladen 's ochtends vroeg; Toezicht houden zodat de bezorgers de dagbladen op tijd en op de juiste manier bij de abonnees afleveren; Inschakelen van nieuwe bezorgers bij ziekte en afwezigheid; In uitzonderingsgevallen bezorgt u de dagbladen zelf; U bent bereid zelf de nabezorging te doen. Nederland Na een beroerte ben je niet meer wie je was, terwijl je nog wel dezelfde lijkt. Heeft u vragen over Karakterverandering? Bel voor informatie (070) 302 47 47 of ga naar hersenstichting.nl Geen specifieke vooropleiding nodig Fabius is een CRKBO erkende opleider Examens goedgekeurd door het IVIO examenbureau 1 ochtend of 1 avond p/w les in meer dan 50 locaties Geschikt voor werkenden, schoolverlaters en herintreders Aawvav^

de Faam | 2011 | | pagina 44