va^AUTO Lancia Delta: grensverleggend 5 DEUREN V00RQ DE PRIJS VAN «3 l BIJ AANSCHAF VAN DE MITSUBISHI COLT Occasionfestival bij Renault Centrum Goes en -Vlissingen A! woensdag 9 februari 2011 - pagina 27 Sinds de introductie van de nieuwe Delta gaat het uitstekend met de verkoopcijfers van Lancia. Met oude kernwaarden als innovatie en com fort heeft het extravagant ogende nieuwe model de belangstelling voor het oude Italiaanse merk sterk aangewakkerd. Bij Lanciadealer Jan Hop in Goes halen we de auto op om eens een ochtendje te gaan toeren door Zuid-Beveland. Door Manna Meijers Goes Wie Delta rijdt, is wars van gezapig heid, maar houdt van intens genieten. En van vloeiende, aërodynamische lij nen. Daar waar de voorgangers van de Delta nog echte sportmodellen waren, is de nieuwe Lancia Delta een auto van een flink formaat, een lifestyle auto die van allerlei type carrosserieën iets in zich heeft. Het ralllyverleden is deze va riant niet aan te zien. Eigenlijk een mooi compromis tussen de ideale gezinsauto én de perfecte zaken wagen. Kortom: met de Lancia Delta kun je voor de dag komen. Deze auto weet de aandacht op zich te vestigen. Interieur Het interieur is luxueus zonder deca dent te zijn. De stoelen in de versie die wij mogen testen zien er prachtig uit, door de combinatie van leer en alcanta- ra. Gelukkig zitten ze ook heerlijk. Wat verder opvalt is de geraffineerde vorm geving van het vierspaaks stuurwiel en de middenconsole die lijkt te zweven op stroken van wit licht. Voor de passagiers is het prettig dat de achterbank verder naar achteren kan worden geschoven. Hierdoor ontstaat een riante busines- sclass bank waarbij niemand nog krap hoeft te zitten. Een systeem dat we te genwoordig wel vaker tegenkomen en dat buitengewoon handig blijkt. Zo kunnen de chauffeur en zijn (of haar) bijrijder ook ruim zitten zonder dat ie mand achterin daar last van heeft. Exterieur Zoals gezegd, wie kiest voor Lancia, kiest voor een zekere klasse. Veel ver chroomde details die de auto net dat beetje extra geven. Daarnaast verbaast de Delta met maar liefst elf lakkleuren, waaronder een mat zwart, de Hard Black. Bovendien zijn er vier uitrus- tingsniveau's. Het type dat wij mochten lenen, de Delta 1.4 MultiAir 16v Oro heeft als extra optie Magie Parking. Ideaal voor wie (soms) moeite heeft met fileparkeren en verder eigenlijk voor iedereen die op comfort en gemak gesteld is. We hebben het een tijdje gele den al eerder getest en het werkt perfect: sensoren geven aan of de lege ruimte tussen twee auto's groot genoeg is en vervolgens geeft het beeldscherm aan of je voor- of achteruit moet schakelen. Daarna gas geven en werkelijk iedereen kan (weer) fileparkeren! Prijzen De Lancia Delta is er vanaf 23.995 euro voor de 1.4 16v T-Jet Argento. 'Onze' auto, het type Oro is er vanaf 27.495 euro. De meerprijs voor de Oro bestaat in dit geval naast de luxueuze uitvoering ook uit de MultiAir-moto- risering met groen A-label, 140 PK en slechts 20% bijtelling. De 1.4 MultiAir 16v Hard Black is er vanaf 30.495 euro en de 1.8 Di Turbojet Sportronic is er vanaf 33.245 euro. Prettige bijkomstig heid is dat de types 1.4 MultiAir een bijtelling van slechts 20% hebben. Zo wordt het zeker interessant om voor de Lancia Delta te kiezen. De dieselmodel len beginnen bij 27.245 euro voor de 1.6 T6v Multijet Argento. Meer informatie over de Lancia bij Autobedrijf Jan Hop in Goes. www.janhop.nl Het is now or never voor prijs bewuste automobilisten die op zoek zijn naar een betrouwbare occasion. Tijdens het Now or Never festival bij Renault-dealers Renault Auto Centrum Goes en Renault Auto Centrum Walche ren worden de occasions aange boden tegen zeer scherpe prijzen. 'Bovendien kunnen zij profiteren van een aantrekkelijk financie ringsaanbod', vult Cor de Rijke van Auto Centrum Walcheren aan. De aftrap van het Now or Never festival bij Auto Centrum Groep Goes Vlissingen is op donder dag 10 februari. 'Het occasionfes tijn houdt aan tot en met zaterdag 19 februari. Dat betekent ruim een week lang scherp geprijsde occasions; van de zuinige, com pacte Twingo tot de ruime, luxe Espace', aldus Cor de Rijke Belangstellenden die vanuit hun luie stoel hun huidige auto wil len laten taxeren, kunnen terecht op www.renault.nl. 'De online taxatie geeft ze een idee van de inruilwaarde. Vervolgens bepalen we in de showroom de definitieve inruilwaarde. Uiteraard mogen geïnteresseerden ook direct naar ons toe komen. Hebben ze de Renault van hun keuze eenmaal gevonden, dan kunnen wij ze tij dens het Now or Never festival een aantrekkelijk financierings- voorstel doen.' Het financieringsaanbod tijdens het Now or Never festival geldt ook voor de Renault top occasions. Een Renault top oc casion is niet ouder dan 5 jaar en heeft maximaal 100.000 kilometer gereden. Boven dien is een Renault top occa sion door de specialisten van Auto Centrum Groep Goes en -Vlissingen gecontroleerd op 88 vitale punten. Verder profiteert de koper van zeven zekerheden zoals een garantie termijn van 6,12 of 24 maan den, 14 dagen omruilgarantie en Renault Route Service. Kortom, wie nu een occasion koopt bij auto Centrum Groep Goes of -Vlissingen doet wel héél voordelig zaken! KNIP UIT* MITSUBISHI 6 MOTORS Drive@earth *Ook zonder coupon, actie loopt t/m 30 april 2Q11 Zwartepoorte Goes bv Amundsenweg 33 4462 GP Goes Telefoon (0113) 24 52 45 www.zwartepoorte.nl Auto Accell BV Amundsenweg 33 4462 GP Goes Telefoon (0113) 24 52 45 www.autoaccell.nl Auto Ventura bv Amundsenweg 33 4462 GP Goes Telefoon (0113) 24 52 85 www.autoventura.nl

de Faam | 2011 | | pagina 27