werken Zeeuwse weg VW Transporter Limited Edition POPPE Audi Al Bij aanschaf uit voorraad EXTRA KORTING TOT 1.500! Volvo V60 Plug in Hybrid komt in 2012 Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Volkswagen Golf R-Line Edition Nieuwe modellen voor Mitsubishi Audi Forum is en blijft actueel Volkswagen introduceert de Transporter Limited Edition Deze speciale versie is in een oplage van 300 exemplaren beschikbaar. woensdag 9 februari 2011 De samenwerking tussen Volvo en energiebedrijf Vattenfall mondt in 2012 uit in een VóO Phxg-in Hy brid. De auto kan op al leen de dieselmotor rijden, maar ook diesel-elektrisch aangedreven (hybride) en volledig elektrisch. Een druk op een knop is vol doende om de aandrijving te kiezen. Groene presta ties gaan niet ten koste van de sportiviteit. De combi natie dieselmotor (215) en elektromotor (70) biedt een vermogen van 2S5 pk. De VóO Plug-in Hybrid snelt in 6.9 seconden van 0 naar 100 km/u. Elektrisch heeft de auto een actiereadius van vijftig kilometer. Bots- proeven zijn al gedaan. De R-Line Edition maakt Golf nog sportiever. Volkswagen komt met de Golf R-Line Edition. De basis wordt gevormd door de Highline-uitvoering. Die wordt aangevuld met sportieve elemen ten zoals 17 inch lichtmetalen wielen, sportonderstel en xenon verlichting met LED-dagrijver- lichting. In het interieur vallen het multifunctionele sportstuur en de Kyalami-stoelbekleding op. De extra uitrusting heeft een waarde van 6.340 euro. De R-line kost 3.850 euro. Een omzetgroei van dertig pro cent in drie jaar en, tot 2015, de introductie van acht nieuwe elektrische- en hybridemodel len. Het staat in het Mitsubishi- businessplan 'Jump 2013'. Groei is mogelijk, volgens Mitsubishi, door de kostenstructuur te her vormen en te focussen op milieu initiatieven en de snel groeiende opkomende markten. Naast de elektrische- en hybridemodel len richt het merk ook de pijlen op modellen die wereldwijd van strategisch belang zijn. Dagelijks kunnen er in het Audi Forum in Neckersulm (D) 150 auto's worden afgeleverd aan klanten. Onlangs is het Audi Forum verbouwd. Behalve het kunstwerk 'Light Light' van topontwerper Tom Dixon is er een speciale expositie over de historie van het voormalig au tomerk NSU te bewonderen. Dixon heeft zich bij het maken van zijn kunstwerk laten in spireren door de progressieve lichtgewicht Audi Space Frame technologie. Een overzicht van de belangrijkste wegwerkzaamheden op Walcheren en in Noord- en Zuid-Beveland tot 23 februari Koudekerke De reconstructie van de Middelburgsestraat en de Duinstraat is in volle gang. Er is veel verkeershinder rond de dorpskern van Koudekerke en door verkeersborden ter plekke worden de omleidingsroutes voor het verkeer aangegeven. De bedoe ling is om de werkzaamheden eind oktober af te ronden. Reimerswaal De reconstructie van de provinciale weg N289 Luchtenburg - Kruiningen heeft door de vroeg invallende winter vertra ging opgelopen. Het frezen van het asfalt en het aanbrengen van nieuw asfalt kan daardoor pas in maart uitgevoerd wor den, als de asfaltfabrieken weer opnieuw gaan produceren. Het verkeer wordt naar verwachting tot medio maart over de noordelijke rijbaan geleid. Afrit 32 (Kruiningen) van de A58 blijft gedurende deze periode afgesloten. Verkeer op de A58 vanuit richting Rilland met bestemming Kruiningen wordt omgeleid via afrit 33 (Yerseke). Serooskerke Er wordt hard gewerkt aan de N57, dat kan geen Walcherse automobilist ontgaan. De rechtstreekse verbinding vanuit Serooskerke naar de Vrouwenpolderseweg langs molen De Hoop is nog tot juni van dit jaar afgesloten voor autoverkeer. Er is een omleidingsroute ingesteld die loopt langs de zuid zijde van het dorp. Goes Door sloop van bestaande bebouwing en door aansluitende nieuwbouwwerkzaamheden is de Korenbloemstraat in Goes tot het einde van dit jaar afgesloten of is hij slecht be gaanbaar. Vlissingen Aan de Vrijdomweg vanaf Wielingenlaan tot de Julianalaan worden tot half maart de riolering en wegverhar ding vervangen. De toegangspa den tot de woningen blijven be reikbaar via het trottoir. Vlissingen Omschrijving De Kromwegesingel wordt herstraat en is daarom afge sloten tussen de Putwijkstraat en De Deckere. De afsluiting wordt 15 februari opgeheven. Aagtekerke Tot half februari wordt rondom het Woonzorgcomplex in de Agathastraat en de Reigersberg te Aagtekerke een trottoir en parkeerplaatsen aangebracht. De Reigerhoutstraat wordt voor een deel herstraat (g)Aifls rom U rijdt al een Audi Ai vanaf 17.325 GOES PEARYWEG 13 -15 0113 54 25 00 De Transport Limited Edition is gebouwd op basis van de Transporter Dubbele Ca bine Comfortline. Hij kenmerkt zich door een extra complete standaarduitrusting. De Transporter Limited Edition is ver krijgbaar als korte en lange wielbasis. Er zijn twee vermogensvarianten van de 2.0 TDI beschikbaar. Beide worden standaard geleverd met DSG-transmissie. De 132 kW/ 180 pk sterke 2.0 TDI is er ook met 4MOTION permanente vierwiel- aandrijving. De nieuwe Transporter Limited Edition is met een totale oplage van 300 exemplaren zeer exclusief. Ten opzichte van de Trans porter Dubbele Cabine in Comfortline- uitvoering, beschikt hij over een uitgebreid pakket extra's. Zo is hij uitgevoerd met Cli matic airconditioning, elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, elektrische bedienbare ramen vóór, centrale deurver grendeling met afstandsbediening, cruise control, comfortstoelen met armleuningen, mistlampen vóór met bochtverlichting en verwarmbare ruitensproeiers vóór. Ook het Licht- zichtpakket (Coming/leaving home functie, ruitenwisser met interval en regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel), stoffen bekleding (Tasa- mo), parkeerhulp achter, lichtmetalen velgen, metallic/pareleffect lak, diverse chroomaccenten en dorpellijsten met Li mited Edition-aanduiding behoren tot het uitgebreide pakket extra's. Transporter Limited Edition is leverbaar vanaf 30.500 euro ex BTW en BPM.

de Faam | 2011 | | pagina 25