Walcheren Exclusief netwerkevent voor secretaresses Open Dag Medisch Wellness Centrum Zeeland Uit het Zakenhart van... Ruimer pand voor Beadle Livingstone voor de tuin Secretaresses kunnen genieten van een leuke en inspirerende middag Workshop, lezing, show, informatiemarkt en netwerken Zeeland heeft de beste duikplekken van Nederland Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 9 februari 2011 De Faam pagina 16 Sjoukje van der Zee (links) en stagiare Victorine. Middelburg Beadle Kralen Sieraden is ver huisd van de Sint Janstraat naar Gravenstraat 3 in Middelburg. Eigenaar Sjoukje van der Zee: "Beadle was uit het vorige pand gegroeid, gewoon te klein voor de workshops die ik geef. Hier in de Gravenstraat kan ik wel der tig deelnemers ontvangen, met of zonder diner. Het diner doen wij in combinatie met restaurant II Senso. Zij verzorgen ook Piza- rette, dat is zelf je eigen pizza be leggen én bakken in een oventje op tafel." Sjoukje geeft work shops taarten decoreren (dat is nieuw), sieradenkistje maken, diertjes decoreren, zeepkettin- gen maken, shawl pimpen en sie raden maken. Kralen en andere materialen voor de workshops zijn bij Beadle te koop. Men kan ook aan de tafel in de winkel van meegebrachte kralen een eigen sieraad maken of aanpassen. In goedgevulde bakken liggen kralen van glas en edelstenen in allerlei vormen en kleuren, van traditionele klompjes tot ei gentijdse trendy vormen. Je kunt zo je unieke eigen sie raad maken. Verder zijn er sieraden, ook door Sjoukje gemaakt, merksieraden en woonaccessoires. "Zeeuwse knopjes zijn erg in en gewild, van zilver en voor een leuke prijs. Helemaal nieuw zijn zilveren hangers waar je iets persoonlijks in kunt laten zet ten. De nieuwe rage zijn leren armbandjes met clips. Het leuke ervan is dat je de clips los kunt kopen, een spaarsy steem. Leuk als hebbeding of als cadeau. Ik heb ook fraaie Fair Trade sieraden, zoals gelukssieraden uit Nepal." 13 februari om 12.00 en 15.00 uur cursus Valentijn cupcakes decoreren en siera- denworkshop. Beadle Kralen Sieraden, Gravenstraat 3, Middelburg. Telefoon: 06-14063238. iuiuiu.beadle.nl Coen van Sluijs en Herbert van Waarde. Goes Livingstone Goes is een nieuwe leverancier van tuinmaterialen in Zeeland. Het is het bedrijf van Coen van Sluijs en Herbert van Waarde, die hun kennis en expertise hebben omgezet tot Livingstone Goes. Het speci- aalbedrijf biedt een totaalpak ket aan tuinbenodigdheden. Het brede assortiment bestaat ondermeer uit (sierbestrating, zand en grind, kunstgras, blok hutten, verlichting en tuinhout. "Bestrating is een belangrijk on derdeel voor de uitstraling van de woning of zakelijk pand. Met de juiste tegels leg je de basis voor tuin, tuinpad of oprit. Wij bieden een grote keuze aan be strating met zowel betonnen als natuurstenen bestrating. En voor elk wat wils en voor elk budget", aldus beide heren. Livingstone Goes werkt samen met hove niers en bestratingsbedrijven in heel de regio. De inrichting van de tuin is afhankelijk van be woners. Is de tuin een speel plaats voor de kinderen, juist een plaats om te genieten en tot rust te komen? Livingsto ne Goes biedt de materialen om de tuin naar wens in te richten. Kunstgras en speel- gras zijn producten die sterk in opmars zijn; door techno logische ontwikkelingen bijna niet meer te onderscheiden van natuurgras. Bovendien veilig, eenvoudig in onder houd en kwalitatief sterk. Voor verlichting in de tuin is er een breed assortiment waaronder led-verlichting. "Wij hebben een buiten- en binnenshowroom die een goed overzicht van de mo gelijkheden bieden", zeggen Van Sluijs en Van Waarde. "Wij nodigen iedereen uit om hier inspiratie op te doen." Livingstoneweg 2, Goes. Telefoon: 0113-222000. "0 iuu;u7.1iuingstojiegoes.nl Janse Janse uit Nieuwdorp houdt donderdag 21 april voor het derde achtereenvolgende jaar een exclusief event voor secretaressedag. Door een speciaal samengesteld arran gement kunnen vrouwelijke medewerkers genieten van een leuke- en inspirerende middag. Deze is op een pas sende en gezellige lokatie, namelijk in de historische Goederenloods in Goes. Van onze redactie Goes Jaarlijks wordt de derde don derdag in april uitgeroepen tot Nationale Secretaressedag. Hét moment waarop leidinggeven den hun vrouwelijke secretares ses en assistentes in het zonnetje zetten. Janse Janse speelt hierop in met een middagvullend arran gement dat leidinggevenden voor deze dag cadeau kunnen doen. Het programma start om 12.30 uur en eindigt rond 17.15 uur. Daarna zal er als afsluiting vol doende tijd zijn om te netwerken onder het genot van een glas bubbels en een hapje. Lezing Het arrangement bestaat uit onder meer een workshop van Knapp Skincarecenter, een workshop van Artistics Marleen van der Vliet, een lezing over Secretaressedag is elk jaar weer een succes. zakelijke etiquette van etiquet- tespecialist Magda Berman, een verrassende show en natuurlijk voldoende verwennerijen. Informatiemarkt Tijdens deze bijzondere middag kunnen de deelneemsters door lopend een informatiemarkt bezoeken waar bedrijven hun diensten en producten speciaal voor hun presenteren. Het event voor secretaressedag kenmerkt zich doordat naast voldoende ontspanning ook uit gebreid aandacht wordt besteedt aan het opdoen van kennis en het netwerken met collega's uit andere organisaties. Exclusief Daarnaast is het event exclusief van aard. Dat komt vooral tot uiting in het maximaal aantal deelnemers van vijftig personen, FOTO: P.R. zodat er voor iedereen voldoende persoonlijke aandacht is tijdens secretaressedag. Overigens is ook de informatiemarkt exclusief 'toegankelijk voor deelname door maximaal tien bedrijven. Presenteren Organisaties die interesse heb ben zich te presenteren op de informatiemarkt, of om hun me dewerksters dit bijzondere event cadeau te doen, kunnen contact opnemen met de organisatie. Janse Janse: 0113-671447 of info@janse-janse.nl. mm Afgelopen weekend heeft Promotie Zeeland Delta (PZD) de top drie van Ne derlandse duiklocaties gepro moot op de beurs Duikvaker in Houten. Toeval of niet, alledrie de duiklocaties be vinden zich in de provincie Zeeland. De top drie van Zeeuwse duiklocaties maakt deel uit van een lijst met tien locaties in Zeeland die is opgesteld door VVV Zeeland. Sonja van der Voet, medewerker Marketing Communicatie van PZD, vertelt dat Zeeland als duikstek nog lang niet bij iedere duiker bekend is. "Als het gaat om duiken in Nederland, dan is Zeeland de ideale provincie. Dat weten al veel duikers, maar dat kunnen er altijd meer wor den, daarom zijn we op deze beurs." Op Duikvaker hebben de PZD, de provincie Zeeland en ver schillende duikondernemingen de duiklocaties onder de aan dacht gebracht. Duikvaker is de grootste beurs in zijn soort in de Benelux en trekt jaarlijks zo'n 11.000 bezoekers. PZD stond voor de vierde keer op Duikvaker. De top drie betaat uit de duiklo caties Scharendijke West, Bergse Diepsluis (Oesterdam) en Zee- landbrug. Sonja van der Voet: "Scharendijke West biedt met haar reefballs een schuilplaats aan bijvoorbeeld kreeften. Bij duiklocatie Bergse Diepsluis heb je nauwelijks last van stroming omdat het naast de Oesterdam ligt, een mooie plek voor begin ners. Duiklocatie Zeelandbrug is een populaire plek die herstel lende is na de dijkverzwaring in Zeeland." Vier procent van de 1,3 mil joen toeristen hun vakantie in Zeeland doorbrengen, doet dat als duiker. PZD is een samenwerkingsverband tussen de Zeeuwse VVV's en promoot de provincie Zeeland als toeristische va kantiebestemming. Meer in formatie over de duiklocaties en faciliteiten op: 1 www.vvvzeeland.nl/nl/ duiken. Het Medisch Wellness Centrum Zeeland (MWCZ) biedt be handelingen op het gebied van plastische chirurgie, kaakchi- rurgie en implantologie. Door de zorgverzekeraars worden veel behandelingen vergoed. Het MWCZ is preferred sup plier van de CZ-groep. Dokter van Not, directeur MWCZ licht toe: "Wij kennen korte wachttij den voor behandelingen. Bij de kaakchirurgie is geavanceerde apparatuur aanwezig en door de nauwe samenwerking is met de implantoloog en tandtechnicus kan de behandel tijd veel ver kort worden. Zo is het mogelijk om in één dag van tandenloos naar een volledig gebit te gaan. Kaakchirurg dokter Batenburg werkt ook met zogenoemde zy goma implantaten en die maken Dokter van Not, directeur MWCZ FOTO LEON JANSSENS het mogelijk om bij een slechte conditie van het bot in de boven kaak toch goede implantaten in het bot te plaatsen. Dit vernieu wende project-is in samenwer king met CZ groep gerealiseerd. Behandelingen worden polikli nisch uitgevoerd bij MWCZ in de Stadspoort onder lokale ver doving. De behandelingen onder narcose worden in het zieken huis uitgevoerd. Zaterdag houdt MWCZ een Open Dag met rondleiding door medisch speci alisten. Over de hele mondzorg, met esthetische tandheelkunde, over implantaten, krijgt men uitgebreide voorlichting. De be zoekers kunnen zich verder laten informeren over de plastische chirurgie, zoals borstimplanta- ten, allerlei huidverzorgingen en laser ontharing. Huidtherapeu ten zijn daarbij aanwezig. Verder is er voorlichting over liposuctie, ooglidcorrecties, facelifts. Ook kan men uitleg krijgen over rim pelbehandelingen Open Dag 12 februari van 10.00-16.00 uur, Piet Hein- straat 41-43, Goes. U7U7U7.mU7CZ.nl

de Faam | 2011 | | pagina 16