Lm Week Verras uw f - Valentijn via De Faam! Op zoek naar een nieuwe tandarts? Zet uw eigen evenement op onze site! Een persbericht mag u altijd sturen! de Jonge Hoek van Dijke krant.m Kijk ook op: deweekkra Warmteservice nu ook in Zeeland! SPORTNIEUWS Vafentijnsaktïe Serviceberichten Agenda Agenda Strandexcursie naar Ritthem Zeeuwse weken in Buitenrust Lepraloop voor goede doel Kaapduin wordt gerenoveerd Bootjes kijken in de galerie Genieten van onze Leolux Studio Kom naar onze nieuwe Leolux Studio: ontdek naast een schitterende collectie de kleuren van Zeeland! Wij inspireren u met onze collectie en creatieve ideëen. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 www.binnenuit.nl woonconcept Pl.fl-I Warmteservice Vlissingen Gildeweg 19 Tel. 0118-420500 vlissingen@warmteservice.nl www.warmteservice.nl Openingstijden: WARMTESERVICE Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl Ritthem De Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging houdt zaterdag 5 februari een Strandexcursie naar Ritthem. De groep vertrekt om 9.30 uur vanaf de parkeerplaats op de dijk bij Fort Rammekens, zo'n 100 meter voorbij het eind van de Rammekensweg. Zij lopen tot 12.00 uur. Leden van de KNNV en kinderen tot 12 jaar mogen gratis mee. De overige deelnemers betalen 2 euro. Middelburg De Stichting Welzijn Middel burg houdt in samenwerking met het ROC en Zorgstroom Zeeuwse weken in Grand Café Buitenrust in Middelburg. Naast optredens van verschil lende groepen is de bibliotheek Bootjes bij Galerie Maritime. gevuld met Zeeuwse boeken, zijn er Zeeuwse ansichtkaar ten, garnalenpellers in streek- dracht, Zeeuwse schilderijen en knopen die in bloemstuk ken verwerkt worden. De activiteiten beginnen om 14.00 uur. Op 4 februari treedt de folkloristische dansgroep FOTO: P.R. Medioburgum op (kosten 2 euro); 11 februari brengt het Westkappels Kwartet levens liederen in Walchers dialect ten gehore (kosten 2 euro); 18 februari is de film Zeeuwse Ridders, over ringsteken, te zien; 25 februari is vanaf 14.30 uur een Zeeuwse Bingo (kos ten 2,50 euro); 11 maart is een fritesmiddag met muziek van Marten de Haan; 16 maart een Zeeuwse maaltijd opgeluisterd door Walcherse verhalen van Frans van der Heijde, aanvang 17.30 uur (15 euro) en 23 maart treedt de kindergroep Walacra op in Zeeuwse streek- dracht (2 euro). Oostkapelle Hans Corbijn houdt samen met Dynamica op zaterdag 5 februari de derde Lepraloop. De route van maximaal vier ronden van 2,5 km voert door het mooie bos en duingebied van Oostkapelle. De start is om 14.00 uur op het parkeer terrein aan de Strandweg in Oostkapelle (Lage Duintjes). Meedoen kost 5 euro en tot 18 jaar 2,50 euro. Inschrijven kan ter plaatse. Voor iedereen is er een prijsje. De opbrengst is voor de Leprastichting. Dishoek De strandovergang Kaapduin bij Dishoek wordt gerenoveerd. Dit is nodig, omdat de laatste jaren de losse betonblok ken steeds verder uit elkaar waren geschoven. Het werk is afgelopen maandag 31 januari begonnen en zal volgens de planning tot 28 maart van dit jaar duren. De overgang is gedurende de werkzaamheden afgesloten voor alle verkeer, in clusief voetgangers. Dat er ook geen wandelaars over het duin mogen, is omdat het beton moet uitharden. De overgang krijgt een betonnen plaat, die ter plaatse gestort wordt. In deze plaat wordt een straat steen motief aangebracht. De wandelpaden over de top van de duinen die aansluiten op de overgang bij Kaapduin worden tijdens de werkzaam heden ook afgesloten voor alle verkeer. Middelburg De maanden februari en maart staan bij Gallery Mari time aan de Gortstraat 43 in Middelburg in het teken van de boot. Maritieme kunstenaars kijken verlangend uit naar de lente waarin de boten, die nu nog op de kant staan, weer te water worden gelaten en het ruime sop kiezen. De fervente zeiler hunkert naar de dag dat de zeilen worden gehesen en een frisse bries door de haren waait. Het begrip 'Boot' spreekt tot ieders verbeelding en raakt ons gevoel van 'vrij-zijn en even niks te hoeven'. In GalleryMaritime wordt vanaf 6 februari 13.00 uur dat gevoel aangeraakt met werk van onder andere Rijk Grisel, Marion Kieft, Ludo van Well, Geer Huijbers, Leendert van der Pool en Marco Kaller. modern living easy living design living (Advertorial) - Vlissingen is verrijkt met de komst van een Warmteservice-vestiging. Op 26 januari jl. opende de succesvolle formule, gericht op de ver koop van verwarmingsmaterialen, haar deuren aan de Gildeweg 19. Met de opening van de vestiging in Vlissingen zijn er nu al 49 locaties in Nederland. Warmteservice biedt u een compleet assortiment CV-ketels, (design)radia- toren, vloerverwarming en convec- torputten. Maar ook voor sanitair, dakbedekking en installatiemateriaal bent u bij Warmteservice aan het juiste adres. Ze verkopen nagenoeg alle bekende merken en kunnen u onafhankelijk informeren. Bij Warm teservice hanteren ze vaste lage prij zen. Een HR-combiketel bijvoorbeeld, koopt u al vanaf 689,- (incl. btw) met gratis klokthermostaat. De dagelijkse leiding van Warmte service Vlissingen is in handen van Jurren Woortmeijer. Jurren is uiter aard zeer trots op de nieuwe locatie. "Warmteservice is dé partij als het gaat om verwarming. We verkopen alle bekende merken CV-ketels, maar ook radiatoren, vloerverwar ming en convectorputten. Een heel compleet assortiment dus", vertelt hij enthousiast. Hulp nodig bij het installeren? Hiervoor kunnen wij u in contact brengen met betrouwbare installa tiebedrijven. Kijk op: warmteservice.nl/installatie Kom gerust langs bij Warmteservice Vlissingen, doordeweeks of op za terdag. U bent van harte welkom. Ma. t/m vrij. 8.00 -17.30 uur Za. 9.00-14.00 uur VERWARMING SANITAIR DAKBEDEKKING LOOOGIETERSMATERIAAL

de Faam | 2011 | | pagina 5