*153- r Van hete Gniertfal ^andm VJ VALENTIJNSDAG! "De Meerkoet" MAANDMENU FEBRUARI 22,50 T Zin in een leuke expositie? Kijk op onze agenda Adrenaline op het concertpodium Zwoei stoeit met muziek en publiek Een tafel speelt de Nieuws dichtbij ver Iets te vieren? „La Bonne Auberge' MAANDMENU FEBRUARI 'Buideltje van gerookte zalm van lamsham gevuld met roomkaas Zalmfilet met zachte kruidenroomsaus Confit de canard (langzaam gegaarde eendenhout) 'firamisu uit eigen keuken 27,50 f /tyatidc/i 7(Jo&- e*t Sfceciatitate*t IRfiOtewuwt favi i*t "Koude&eï&ef Jubileum Aanbieding Februari 15% korting op het Wokbuffet! Nu slechts 14,90 p.p. Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Gunstige prijs! ONBEPERKT SPARERIBS Daarom is op die dag ieder voorgerecht GRATIS Restaurant, Paviljoen Gerookte heilbot op toast Geitenkaasjes met honing-tijmdressing Oosterse kippensoep Vissoep Gebakken kabeljauw met béarnaisesaus Kalkoentournedos met cognacsaus Brownies Ijskoffie Steengrillen 35 JAAR VAKMANSCHAP HELE MAAND FEBRUARI WINTERTAART 5,95 Voor 6 a 8 personen R00MB0TERCAKE 3,25 WALDK0RN 1,45 5 KRENTENBOLLEN 1,35 Tentoonstellingen Op de hoogte Hobo's op Restaurant Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-551526 is vriendelijk, ook met de prijzen Dinsdag, Woensdag en donderdag 15% korting op afhalen en bezorgen! Vrijdag, Zaterdag en Zondag warm buffel met specialiteiten uit China, Thailand en Indonesië Kinderen t/m 11 jaar 50% korting, t/m 3 jaar gratis Catering voor particulieren en bedrijven.van 15 tot 500 personen, Afhaalccntrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekerke (centrum) tel.(01 18) 55 1 122 - www.orientalgarden.nl Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. Verhuur ruime partyzaal met o.a. prima dansvloer en airco. Bel voor info en/of reservering 0118-470962 Iedere maandag en dinsdag VOOR 13,50/ (ook afhalen) Maandag 14 februari Let op: reserveer tijdig! Restaurant Amigo Vlissingen Nieuwendijk 71 (hoek Walstraat) Voor reserveringen en informatie: 0118-411943 en 06-34768560 www.restaurantamigo.nl Maandag en dinsdag gesloten! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-20.00 uur of of of of vanaf 2 personen a 17,50 1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Hel Gilde van de Betere Bankethakkers Uit in Zeela www.de-faam.nl Harry Sacksioni treedt donderdag 10 februari op in In Theater De Mythe in Goes. In het splinternieuwe soloprogramma Adrenaline staan de composities van .zijn gelijknamige nieuwe album centraal. Op zijn cd staan zeer ingetogen nummers als Geland en het landschappelijke Borgo Mi- gliorinni en hoogstandjes als Adrenaline en My En gine is Running. Sacksioni bespeelt één gitaar maar je hoort een volledige band. In 1974 komt zijn eerste so loalbum uit. Ruim 200.000 exemplaren gaan over de toonbank. Tot op heden maakt Sacksioni jaarlijks tournees door binnen- en buitenland. Aanvang 20.00 uur. Kaartverkoop www. theaterverkoopzeeland.nl of via 0900-3300033. Het Brisk Recorder Quartet komt naar Middelburg met een nieuwe voorstelling voor kinderen vanaf 6 jaar. De voorstelling Meneer Zwoei is te zien zondag middag 6 februari in de Zeeuwse Concertzaal. Meneer Zwoei woont in een atelier vol fluiten. Er wor den vier poppen bezorgd om op die fluiten te spelen. Het probleem is: ze spelen niet wat meneer Zwoei wil en hij kan dat niet veran deren. Op een dag staat er een kist in het atelier. Maar hoe moet die kist open? En is Het Ding dat er in zit de oplossing voor alle problemen? Het publiek doet mee. Iedereen moet aan de slag. Michiel Mensingh schreef muziek voor blokfluitkwar- tet en kinderen. Bij hem verandert een fuga in funk en rap met een stevige beat uit een gettoblaster. Bij Sas- kia Coolen pakken de spe lers eikaars instrumenten af en in haar bewerkingen van Vivaldi krijgt het alledaagse een muzikale betekenis. Deze voorstelling vol muziek, humor, verdriet en slapstick gaat over dingen die voor kinderen heel her kenbaar zijn: aangeven en uitvoeren, gehoorzaamheid, je zin niet krijgen en toch iets heel moois samen doen. Op blokfluit spelen: Marjan Banis, Saskia Coolen, Bert Honig en Alide Verheij. Spel: Hans Thissen. Mu ziek: Michiel Mensingh, Saskia Coolen en Antonio Vivaldi. Aanvang voorstelling 14.30 uur. Kaartverkoop via www.0900-3300033. Slagwerk Den Haag met Tafelen. FOTO:PR Slagwerk Den Haag treedt donderdag 10 februari op in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Twee dansers en twee slagwerkers gaan een geestige dialoog aan middels een grote tafel. Op de tafel, tevens hoofdrolspeler, wordt gedanst, gemusiceerd en geprojecteerd en de slagwerk groep brengt het meubelstuk op een vervreemdende wijze tot leven. Muziek van onder andere Phillip Glass, Steve Reich en Peter Garland. Tafelen is gemaakt in samen werking met choreograaf en video-animator David Mid dendorp. Aanvang 20.15 uur. Kaarten via www.thea- terverkoopzeeland.nl. Joris Linssen en zijn band Caramba brengen vrijdag 11 februari een muziektheatercon cert in De Stenge in Heinkens- zand. Raken en geraakt worden, dat staat centraal bij Joris Linssen Caramba. In Vuur spelen vier rasmuzikanten: Joris Lins sen, zang en teksten; Jeroen Groenendijk, contrabas, gui- tarrón; Kees van den Hoogen, Spaanse gitaar en Marcel van der Schot, accordeon. Ze laten nummers horen van hun nieu we gelijknamige album Vuur en spelen hoogtepunten uit eerder werk. De liedjes vormen samen met de persoonlijke ver- Champagne Charlie is bezig met opnames voor een nieuw album. Op Hobo Signs Rail road Lines volgt de Zeeuwse band aan de hand van een wagonlading traditionele en meer recent geschreven songs het spoor van de 'hobo's'. Dit zijn Amerikaanse zwervers die zich verplaatsten aan boord van goederentreinen. Het wordt een muzikale reis door het weidse, Amerikaanse landschap. Het ene moment aan boord van een stapvoets rijdende 'freight train', het andere moment zwervend langs eindeloze, stoffige 'dirt roads'. De band maakt de cd op verzoek van het Roosevelt Study Center in Middelburg. Die viert 19 september het 25 jarig bestaan. Dan wordt ook het album gepresenteerd. www.de-faam.nl Joris Linssen Caramba met Vuur in

de Faam | 2011 | | pagina 40