Wat doen jullie op 18 en 19 maart 2011? Het betere dagje uit Doe mee en kijk op www.nldoet.nl voor een vrijwilligersklus! Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 februari 2011 De Faam pagina 37 Vervolg van pagina 36 BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER (2) Rectificatie (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 4.109, lid 4 van het Activiteitenbesluit maat werkvoorschriften op 27 januari 201 1 hebben opgelegd met be trekking tot het niet hoeven be schikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van: Ussalon "Fresco", Langeviele 39. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 3 februari tot en met 16 maart 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 1 8) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met dit besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van-het bezwaar. Dit besluit treedt in werking na af loop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burgemeester en wethouders een bezwaarschrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geneven. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): Balkengat 27-29: plaatsen nieuwe opslagruimten (20-1). Golsteinseweg 25: bouw lig- boxenstal (18-1). John Lennonplein 55: bouw schuur (25-1 Koepel 33: nokverhoging garage (20-1). Kraayerthavenstraat 0: aansluiten op rioollering (20-1). Pottenbakkerssingel 2: plaatsen afblaasroosters (19-1). Stromenweg 20: sloop as besthoudende materialen (19-1). Usselstraat 120: nokverho ging woning (21-1 Arnesteinweg 37: bouw bedrijfshal (24-1). Burgemeester Baaslaan 17: uitbreiden woning (24-1). Breestraat 80: verbouwen pand (24-1). De Ruijterstraat 57 t/m 103: sloop/bouw dakkapellen (24-1 Jazzroute 80: plaatsen tuinaf- scheiding (24-1 M. Smallegangehof 23: plaatsen dakraam (24-1). Nieuwe Burg 34: aanbren gen reclame (21-1 Simpelhuisstraat 14: aan brengen reclame (24-1). Steendiep 36, Arnemuiden: bouw garage/berging (25-1). Van Cittersweg 1Arnemui den: vervangen schuur (23-1). Van Kleffenslaan 34: bouw garage (26-1). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat ae teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Kraayerthavenstraat 0: aansluiten op rioollering (20-1). Sint Janstraat 8: verbouw winkel tot horecagelegenheid en aanbrengen reclame (20-1). Domburgs Schuitvlot 23: gewijzigd besluit voor slopen gevels, gedeelte kap, dakpan nen en dakbeschot (25-1). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) een vergunning hebben verleend voor: Warmtekrachtinstallatie op bio brandstof bestaande uit het op richten en in werking hebben van een inrichting, Muiden- weg 3, Arnemuiden Voor mondelinge zienswijze, tele- foonnummër (011 8) 67 52 43. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewij zigd. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 3 februari tot en met 17 maart 201 1elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij ae vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende om gevingsvergunning ten behoeve van het uitvoeren van de desbe treffende activiteiten kan een ge motiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: Oranjeplaat 56, Arnemui den: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van ae Wet ruimtelijke ordening voor vergroten tuinhuisje. VASTSTELLING UITWERKINGSPLAN 'MORT1ERE MIDDENGEBIED' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken op grond van het bepaalde in artikel 3.9a van de Wet ruimtelijke ordening en ar tikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht, bekend dat zij bij besluit van 1 1 januari 201 1 het uitwerkingsplan 'Mortiere Midden gebied' ongewijzigd hebben vast gesteld. Genoemd besluit en het vastge stelde uitwerkingsplan liggen gedu rende zes weken, van 4 februari tot en met 17 maart 201 1 voor een ieder ter inzage bij de vakba lie in het stadskantoor. Het besluit en het uitwerkingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven/ bestemmingsplannen/ plannen in procedure/Mortiere Middengebied. Daarnaast is het uitwerkingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPUMORMID-VG99 in te vullen. Het uitwerkingsplan is opgesteld voor de invulling van het openbare middengebied van Mortiere en be slaat de centraal gelegen hoofdwa tergangen (van de Mannezeesche Watergang) met de aansluitende groenzones en het tweede deel van het centraal in de wijk gelegen parkeiland en omvat de regel 'Groen'. Gedurende genoemde termijn van zes weken kan een belangheb bende beroep instellen bij de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belanghebbende die omtrent het ontwerpuitwerkingsplan tijdig zijn zienswijze kenbaar heeft ge maakt, alsmede de belangheb bende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is ge weest om zijn zienswijze kenbaar te maken. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de be trokken belangen, dat vereist, kan tevens op grond van artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening de voorzitter van de hiervoor aan gehaalde afdeling Bestuursrecht spraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Zowel voor het beroepschrift als het verzoek om voorlopige voorziening is grif fierecht verschuldigd. Het beroep schort de werking van het uitwerkingsbesluit niet op. Het uitwerkingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening, zoals hiervoor aangegeven, is gedaan. Als een dergelijk verzoek is ingediend, treedt het uitwerkingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. INSPRAAK ONTWERP INRICHTINGSPLAN BANCKERTPLEIN De afgelopen jaren is gewerkt aan een voorstel voor herinrichting van het Banckertplein. Dit voorstel is in nauw overleg met de aanwonen- den tot stand gekomen. Op de wijktafel van 5 november 2008 is de hoofdopzet van het inrichtings voorstel besproken. Voor dit inrich tingsvoorstel was een breed draagvlak. De verkeersregelinstallatie op het Banckertplein zal komen te verval len en ten behoeve van de ver- keërsveiligheid wordt het kruispunt gereconstrueerd. De aansluiting van de Banckertstraat op het Banckertplein zal worden aange- m past. De hoofdopzet van het plan is inmiddels nader uitgewerkt en zover gedetailleerd dat er sprake is van een definitief ontwerp. Dit ontwerp wordt door de gemeente voorgelegd in het kader van de in spraakprocedure. Presentatie Het ontwerp inrichtingsplan Banckertplein wordt gepresenteerd in de Vergulde Baars aan de Baarsjesstraat op woensdag 9 februari om 19.30 uur. Inzage Het ontwerp met bijbehorende stukken ligt zes weken ter inzage: van 10 februari 201 1 tot en met 22 maart 201 1Hiervoor kunt u elke werkdag tijdens kantooruren terecht bij de vakbalie in het stads kantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Rob Vermeer, telefoon- nummer (01 18) 67 53 16. Zienswijze Tijdens de inzageperiode kunnen belanghebbenden mondeling of schriftelijk een zienswijze indienen.» Uw zienswijze richt u aari: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen naar voren heeft gebracht, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van de Algemene wet be stuursrecht). Eindverslag Van de inspraak wordt een eindver slag gemaakt. De vaststelling van het eindverslag wordt gepubliceerd in de Faam. Het eindverslag wordt toegezonden aan de bezoekers van de informatieavond en aan de indieners van een zienswijze. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. (gratis advertentie) Op 18 en 19 maart ,2011 organiseert het Oranje Fonds de landelijke vrijwilligers actie NL DOET. Tijdens NL DOET zijn overal in het land leuke vrijwilligers klussen te doen. Verzamel een groep vrienden, teamleden, collega's of klasgenoten en maak er met elkaar het betere dagje uit van.

de Faam | 2011 | | pagina 37