INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 2 februari 2011 De Faam pagina 36 INFORMATIEF OVERHEID AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - Weststraat 23, het uitbreiden van een woning, (20-1); Oostkapelle - Park Reygersbergh 29, het kappen van een boom, (19-1); - Torenstraat, het kappen van een boom, (24-1); - Vroonweg 68, het slopen en bouwen van een recreatiewoning, het kappen van een boom, (20-1); - Eikenlaan 24, het uitbreiden van een woning, (26-1 - Begonialaan 2, het kappen van 3 bomen, (24-1); Veere - Kruisweg 4, het bouwen.van een bedrijfswoning (2e fase), (17-12-2010); Vrouwenpolder - Kon. Beatrixlaan 13, het vervan gen van een erfafscheiding, (20-1); - Breezand I, het kappen van bomen, (24-1); - Breezand 37, het uitbreiden van een recreatiewoning, (21-1); Westkapelle - d'Arke 22, het slopen en herbou wen van een bijgebouw, (24-1); De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - Brouwerijweg 41het vergroten van een woning, (20-1); - Paalhoofd 12, het vergroten van een recreatiewoning, (20-1); - Nehalenniaweg 14, het vergroten van een terras, (26-1); Veere - Kruisweg 4, het oprichten van een bedrijfswoning, (26-1); (2e fase) Westkapelle - Jakob Brasserstraat 21, het plaat sen van een zomerwoning,(20-1 - Zuidstraat 143, het vergroten van een horecagelegenheid, (20-1); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Schoolstraat 1het bouwen van een garage/berging, (20-1); Domburg - Aanloop 1het plaatsen van een kozijn, (20-1); - Dr. B. Vaandragerstraat 1 Roosjeswea 2, het slopen van voormalig bankgebouw en be drijfswoning, (25-1); - Krommeweg 3, het slopen van een bijgebouw,(29-1 Koudekerke - Ter Poorteweg 15, het slopen van drie gebouwen, (20-1); Serooskerke - Kadetweg 4, het plaatsen/ver plaatsen van sportveldverlichting, (20-1); - Noordweg 81het plaatsen van een bijkeuken, (20-1); Oostkapelle - Aagtekerkseweg 2, het uitbreiden van een woning, (19-1); Vrouwenpolder - Rijkebuurtweg 5-7,het rooien van 2 bomen, (1 9-1 Westkapelle - Domineeshofweg 2, het plaatsen/ vernieuwen van sportveldverlich ting, (19-1); Zoutelande - Langstraat, het bouwen van een trappentheater, (20-1); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het college. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergunning en de bijbehorende stukken liggen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP OMGEVINGSVERGUNNING (uitgebreide voorbereidingsproce dure) Wij zijn van plan de volgende om gevingsvergunning te verlenen: Domburg - Locatie: Dr. B. Vaandragerslaan 1 (locatie vm. Rabobank kantoor) - Voor: het tijdelijk afwijken van het bestemmingsplan voor het gebruik als parkeerterrein en het aanleggen van een parkeerterrein - Type: integraal Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ont werp omgevingsvergunning, de aan vraag en de daarbij behorende stukken van 3 februari 2011 t/m 16 maart 2011 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een monde linge zienswijze kunt u contact opne men met-L. (Loes) Donders, tel. (011 8) 555 352. Wij maken u erop attent dat u pas beroep kan indie nen tegen het definitieve besluit. Dit kan alleen als u tegen het ontwerp besluit een zienswijze heeft inge diend en u belanghebbende bent. Inloopavond Op 16 februari 201 1 van 19.00 tot 20.00 uur in het gemeentehuis. Geïnteresseerden kunnen op elk moment binnenlopen om het plan in te zien voor het tijdelijk gebrui ken van hét rabobankterrein als parkeerterrein op het perceel Dr. B. Vaandragerslaan 1 en Roosjes- weg 2, en daarover van gedach ten te wisselen met de aanwezige vertegenwoordigers van de ge meente. PROCEDURE WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN Zoutelande Wij zijn van plan om, overeenkom stig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 14 van het bestemmings plan, met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening, het bestemmingsplan Buitengebied te wijzigen voor: - het omzetten van het perceel Bou- dewijnskerke 38 van de bestem ming Agrarische doeleinden in Woondoeleinden met de subbe stemming voormalig agrarisch be drijf (Wvab); - het verkleinen van het bebou- wingsvlak; en - het mogelijk maken om een wo ning te realiseren met een maxi maal toelaatbaar bewoonbaar vloeroppervlak van 225 m2 en een maximale inhoud van 750 m3. Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 3 februari t/m 16 maart 201 1 ter inzage en zijn ook te zien op de website van de ge meente, www.veere.nl. onder: loket, visie en beleid, bestemmings plannen, buitengebied. Tijdens deze termijn kunnen belangheb benden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn contact opnemen metJ.M. (Han) Reijnhoudt, tel. (0118) 555318. WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING MELDING ARTIKEL 8.41: ''Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer" -J. Lampertvoor het veranderen van de inrichting aan de Koude- kerkseweg 10 in Biggekerke; - M. van Dis voor het veranderen van de inrichting aan de Noord straat 3 in Domburg; - WKK Delta Energy voor het ver anderen van de installatie aan de Schelpweg 7 in Domburg; - P.A. Bommeljé voor het oprichten van de inrichting aan het Strand Domburg 90 in Domburg; - Eetcafé Pension Duinlust voor het veranderen van de inrichting aan Dishoek 1 8 in Koudekerke; - Gemeente Veere voor het veran deren van de inrichting aan de Kadetwég 4 in Serooskerke; - Poppe Bedrijfswagens voor het veranderen van de inrichting aan de Veerseweg 83a in Veere; - Gemeente Veere voor het verande ren van de inrichting aan de Domi neeshofweg 2 in Westkapelle; - Timmer- en Afwerkingsbedrijf Hoogesteger voor het oprichten van de inrichting aan de Oude Zandweg 34 in Westkapelle; - Stichting Strandexploitatie Wal cheren voor het oprichten van de inrichting aan de Prelaatweg 7 in Westkapelle; - Dijk- en Oorlogsmuseum Polder huis voor het veranderen van de inrichting aan de Zuidstraat 156 in Westkapelle; "Besluit landbouw milieubeheer" - Zeeuws Hof voor het uitbreiden van de inrichting aan de Zoute- landseweg 9 in Biggekerke; - Maatschap Wondergem voor het uitbreiden van de inrichting aan de Schellachseweg 6 in Gapinge; - Fam..Boogaard voor het uitbreiden van de inrichting aan de Krommen- hoekseweg 3 in Meliskerke; - P. Wisse voor het uitbreiden van de inrichting aan de Kruisweg 1 in Meliskerke; - H.P. Geertse voor het oprichten van de inrichting aan de Dom- burgseweg óóa in Oostkapelle; - A. de Visser voor het uitbreiden van de inrichting aan Sintjans- kerke 1 1 in Zoutelande. Op de bovengenoemde inrichtin gen zijn de voorschriften van de betreffende besluiten ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toe passing. De meldingen en de stuk ken die daarop betrekking hebben kunt u vanaf 4 februari 201 1 tot en met 1 8 maart 2010 inzien in ons gemeentehuis in Domburg (zie inzage en openingstijden en 's avonds na tel. afspraak (01 18- 555447). BESLUIT INSTELLEN HISTORI SCHE MARKT VEERE TIJDENS VAN LOON HARDZEILDAGEN Wij hebben in de vergadering van 25 januari 201 1 besloten tot net instellen van een historische markt op de Markt in Veere, tijdens het evenement Van Loon Hardzeilda- gen. Dit besluit ligt vanaf 2 febru ari t/m 16 maart 201 1 ter inzage. Tijdens deze periode kunnen be langhebbenden een bezwaar schrift bij het college indienen. COMMISSIES VERVALLEN De commissie RO van maandag 7 februari komt te vervallen. Tijdens de commissie MO van dinsdag 8 februari worden enkele onderwer pen behandeld. De commissie FBA van woensdag 9 februari komt ook te vervallen. COMMISSIE MAATSCHAPPE LIJKE ONTWIKKELING Dinsdag 8 februari 201 1, aan vang 20.00 uur in het gemeente huis aan de Traverse 1 te Domburg. Tijdens deze Vergade ring komen onderwerpen aan de orde die behoren tot het taakveld van de commissie RO. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commissie griffier Ron Waverijn, tel.(01 1 8) 555 410 of e-mail: griffie@veere.nl - Brede school en inzicht in de nieuw- bouwplannen van scholen - Voortgang invoering van de WMO in Veere - Projecten - Uniformeren tarieven multifunctionele accommodaties - Voortgang Vraagpunt Veere - Millennium Gemeente Veere - Ontwerpbestemmingsplan Kom Meliskerke. - Procedureverordening tegemoetko ming in schade gemeente Veere 2011. -Verordening stimuleringslening duurzame particuliere woningver betering 2011 - procesvoorstel "Krimp een kans of bedreiging voor de kwaliteit van het onderwijs". - Kadernota Ouderenbeleid ge meente Veere 2010. - Aanpassing Warenmarktverordening 2010. - Aanpassing Verordening seizoensmarkten. - Rapport rekenkamer Middelburg over de effecten van reïntegratie. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pubïieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan door belanghebbenden een be zwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, onderte kend zijn, binnen de genoemde ter mijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevat ten: naam en adres indiener; dagte kening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college, de bur gemeester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw be kijken en neemt een besluit op het bezwaar. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen bin nen zes weken in beroep gaan. U doet dat in de meeste gevallen bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden oij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 2 februari 2011 Burgemeester en wethouders van Veere VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Agaat 31 gelegen parkeervak, behalve voor de ge handicapte waarvoor het parkeer vak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Alge mene wet bestuursrecht tot 16 maart 201 1 bij burgemeester en wethou ders bezwaar maken door het indie nen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor-' noemde wet de Voorzieningenrech ter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het be handelen van een dergelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie in het stadskantoor ter inzage. WET MILIEUBEHEER (1) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20 lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbe- sluit en de bijbehorende ministe riële regeling maatwerkvoorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van: (Indoor) Karting Zeeland B.V., Arnesteinweg 19. Master Bakkery Bliek B.V., Arnesteinweg 35. Alukon Zeeland B.V., Kleverskerkseweg 79. Het besluit waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 3 februari tot en met 16 maart 201 1 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (0118) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maat werkvoorschriften en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben inge bracht) kan gedurende zes weken, van 4 februari tot en met 17 maart 201 1 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat dë onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. Lees verder op pagina 37

de Faam | 2011 | | pagina 36