van de Ree Brilmode Mode is er mooi uit zien. Zien is kijken. Kom kijken hoe mooi je er uit kunt zien. De nieuwste mode in onze vernieuwde winkel. Korte Geere 11-1331 LE Middelburg Tel. 0118.615 860 info@vandereebrilmode.nl - www.vandereebrilmode.nl yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 26 januari 2011 De Faam pagina 5l' Agenda van Zeeland donderdag Tl januari Maandelijkse popquiz, Boekhandel De Drvkkery Markt Middelburg, 19.30 uur Jeans Let's Celebrate, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur (uitverkocht) Cabaretvoorstelling Margriet Bolding Viva Depressiva, Podium 't Beest Goes, Zokantook Zeeuwse zanggroep, Nieuw Bachten- poorte Oost-Souburg, 14.00 uur Filmmiddag Minoes, De Gouwe Tuyn Oost-Souburg, 14.00 uur gratis toegang Onthulling kunstwerk De Moeders van Klarenbeek, De Dolfijnenburch GH Smithlaan 15 Middelburg, 15.00 uur Schilderijen Sa bine Beekman, Kunstuitleen De Bevelanden Goes, 13.00 - 17.00 uur vrijdag 28 januari Gare du Nord met Love for Lunch, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Theatergroep Duinart Hans Christian Andersen, Spiegeltheater Middelburg, 20.00 uur Come2Worship concert, Go(o)d Times Cen trum Voltaweg 3 Vlissingen, 20.00 uur Try-out Mark van 1953 De Musical gaat woensdag 2 februari in Middelburg in premiere. FOTO: NICK VAN ORMONDT de Veerdonk, De Stenge Heinkenszand, 20.00 uur 20.30 uur Schil derijen Sabine Beekman, Kunstuitleen De Bevelanden Goes, 13.00 uur Zadelpijn en ander dames leed Theater de Mythe Goes, 20.00 uur Filmavond De Mounties, Nieuw Bachten- poorte Oranjeplein Oost-Sou burg, 19.30 uur gratis toegang CD-presentatie The Chim ney, Podium 't Beest, 20.00 uur De mannen tussen staal door oud-werknemers De Schelde, Westkapelle Herrijst Markt Westkapelle, 20.00 uur Schilderijen Sa bine Beekman, Kunstuitleen De Bevelanden Goes, 13.00 zaterdag 29 januari Vocaal ensemble Cantare zingt Adoramus, Geerteskerk Kloetinge, 19.30 uur King fisher Sky en the Name met female rock/metal, Podium De Piek Vlissingen, zaal open 21.00 uur Singer-songwriter Mar sha, Brasserie Boekhandel De Drvkkery Markt Middelburg, 15.00 uur Noorderzon ca baret Schudden, Theater de Mythe Goes, 20.00 uur The atergroep Duinart Hans Christian Andersen, Spiegel theater Middelburg, 20.00 uur Drie op een avond Caba retestafette, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15 uur Bolshoi Ballet The Class Concert Giselle, Cine City Vlissin gen, 16.30 uur Vijfde editie Drum 'n Bassin in your face Black Sun Empire, De Spot Middelburg, 21.00 uur Schil derijen Sabine Beekman, Kunstuitleen De Bevelanden Goes, 13.00 - 17.00 uur Huub van der Lubbe Solo, Theater De Wegwijzer Nieuw en Sint Joosland, 20.30 uur No turning back en Haribo Macht Kinder Froh en As Enemies Arise en Striking Justice, Podium 't Beest Goes, 20.30 uur Poppodium Popsport on stage met Hunting The Robot, Zaniac en Dakota, Podium de Klomp Ovezande, aanvang 20.30 uur Back to the 80ties, Boerderij Schoudee Wemeldinge, 20.30 zondag 30 januari Grandpa Nick Sessieband met Claudia Wagenmakers en Julia van de Ketterij, Cafe Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Lady Macbeth van Mtsensk opera door Hexagon Ensemble, Sint Jacobskerk Vlissingen, 15.30 uur Schrijfworkshop voor t jongeren, Museumcafé Zeeuws Museum Abdijplein Middelburg, 13.00 uur Barrage Muziekshow, Theater de Mythe Goes, 20.00 uur Jos Houtzager op piano, Atrium Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur cleaVage unplugged, Café- Graaf van Buren Kortgene, 15.00 uur Lunchconcert met Marjan Beinema en Gerda Schraver, Historische Kerk Souburg Oranjeplein Oost- Souburg, 11.30 uur Huub van der Lubbe Solo, Theater De Wegwijzer Nieuw- en Sint Joosland, 15.00 uur dinsdag 1 febuari REP/MTV toneel Show bizz Baby, Theater de Mythe Goes, 20.00 uur woensdag 2 februari 1953 De musical, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur De meeste mensen vinden een frisse adem erg belangrijk. Het is dan ook bijzonder vervelend wanneer je ontdekt dat het te gendeel het geval is. Gelukkig is in de meeste gevallen een slechte adem goed te bestrijden. Zoals bekend kun je een slechte adem krijgen door het eten van knoflook, gekruid voedsel, sigaret ten of drank. In enkele gevallen zijn ontstoken amandelen de boosdoener of zelfs een verstop ping in de darmen. Maar in bijna 90% van de gevallen is de oorzaak Op dit moment voelt u uw hart kloppen. Elke minuut ongeveer 70 keer. Het hart is een holle spier die ervoor zorgt dat het bloed door uw lichaam wordt ge pompt. Bovendien spreekt het hart tot de verbeelding, het is het symbool van liefde en passie. En het symbool van energie, want dankzij uw hart leeft u. Alle reden om er heel goed voor te zorgen. U kunt de kans op hart- en vaat ziekten zelf voor een deel voorko men. Kies voor een gezonde Echte schoonheid zit van bin nen. Het is een bekende uit spraak, maar je hebt er weinig aan als je een flinke pukkel voelt opkomen of als je haar alle kan ten opstaat, behalve de goede. Toch kan deze uitspraak be hoorlijk letterlijk geïnterpre teerd worden, want door een gezonde leefstijl en goede voe ding wordt je buitenkant wel de gelijk mooier. Verkeerde voeding of bepaalde te korten kunnen ook aan de buiten kant goed zichtbaar zijn. Tekorten aan voedingsstoffen laten zich te vinden in de mondholte. Om vieze geurtjes te voorkomen is het in ieder geval belangrijk om mini maal twee maal per dagje tanden te poetsen. Zorg er ook voor dat je in de moeilijke hoekjes poetst. Vergeet naast dit poetsen niet'om ook de ruimtes tussen je tanden goed schoon te maken met een rager, flosdraad of tandenstoker, want deze plekjes zijn heerlijke schuilplaatsen voor bacteriën. Met een tongreiniger kun je het tongbeslag verwijderen en de daarmee gepaard gaande nare geur. Als finishing touch even lek- leefstijl. Roken is één van de groot ste risicofactoren voor het krijgen van hartaandoeningen. Weg met die sigaret is de boodschap van de hartstichting. Al binnen een half jaar nadat u gestopt bent met roken is de kans op een hartpro- ker de mond spoelen met een mondwatertje. Neem een antibac- teriële mondspoeling zonder al cohol. Deze zal de bacteriën doden zonder de natuurlijke ba lans van de mondflora aan te tas ten. zien door dof haar of ëen ver moeide huid. Door een tekort aan ijzer kan je opgezadeld worden met een vampierachtig uiterlijk, weliswaar zonder uitstekende tan den, maar wel met de daarbij be horende bleke huid. Het is dus raadzaam om je voedingsstijl eens goed onder de loep te nemen. Groenten en fruit zijn rijk aan an- tioxidanten die onder meer de huid beschermen tegen vrije radi calen, een belangrijke oorzaak van huidveroudering. Voldoende water drinken hydrateert het li chaam en dus ook de huid en ont doet het lichaam gemakkelijker WORKSHOP CHINESE MASSAGE (Tui Na) in Middelburg (bü Padfna) op woensdagavonden. START VANAF 16 maart 2011 (6 lessen) www.cgczeeland.nl tel. 0118 636054 bleem enorm gedaald. Bij een ge zonde leefstijl hoort vanzelfspre kend ook gezonde voeding. Houd uw gewicht op peil, eet zo min mogelijk verzadigde vetten en eet voldoende groente en fruit. En last but not least, zorg voor voldoende beweging. Minimaal een half uur per dag. Daarvoor hoeft u zich niet meteen in te schrijven bij de sportschool, maar even lekker aan de slag met de stofzuiger en een poetsdoek of een lekkere wande ling in de buitenlucht is al vol doende. van overtollige afvalstoffen. Dus wie evenwichtig en gezond eet krijgt niet alleen een betere condi tie maar wordt ook beloond'met een stralend uiterlijk.

de Faam | 2011 | | pagina 51