r 3 9 5 7 3 1 4 9 4 7 2 3 1 5 1 2 6 8 2 6 7 8 2 3 5 8 9 6 1 2 3 9 Horoscoop STAAN WE WEER VOOR AL JE VRAGEN Stier jjggl Tweelingen Kreeft f$\ Leeuw Illl Maagd Weegschaal Schorpioen Boogschutter Steenbok t| Waterman Vissen training en consult - (Financieel) administratief medewerker - Basiskennis boekhouden/calculatie - Praktijkdiploma loonadministratie - (Medisch) secretaresse Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 26 januari 2011 De Faam pagina 4§' Puzzel mee! deel van Oosten rijk piepend geluid v. vogels oudere pers. vnw. Doom 4 graf vaas liefdes god vlakte maat smalle strook soort vliegtuig 6 T draad vormig deeltje godin van de vrede geleed- potig dier ingedijkt land sluier id est opslag plaats kaart spel V 10 verbouw afsluit- middel 3 lees teken innig 7 lof insecten eter om draaien kromme lijn klein onder deel V 8 metaal geheim schrift T aan beden figuur kleur klein kind V 9 1 5 lofzang soort pape gaai Euro peaan knorrig mens bazig mens muziek noot eivormig niet parkeren Chinese maat neon (scheik) V groente V steppe in Noord- Amerika 2 zang stem Puzzelland 1 23456789 10 tt? Ram Gooi je hart en verstand open en geef jezelf de ruimte om de wereld om je heen binnen te laten komen. Je hoeft je nergens voor af te schermen. Het zijn al lemaal spiegels. Wat laten ze jou zien? Zodra je bewust dankbaar kunt zijn voor het proces - en dat betekent dat je jezelf niet bezighoudt met het eindresultaat - zul je merken dat het makkelijker is om te ontspannen en een stap terug te nemen. Je kunt aan de kantlijn te blijven staan. Het is soms heel nuttig om zo de situatie even rustig te overzien. Maar aan de kantlijn blijven staan is zonde van je energie. Je hebt zo veel te bieden! Je wil het liefst dat alles loopt zoals jij in je hoofd hebt. De uitdaging is echter om juist er op te vertrouwen dat alles altijd optimaal verloopt, ook als dat anders is dan je eigen verwachting. Als je deze week actief handelt vanuit waardering - zowel waardering voor een ander als voor jezelf- merk je dat alles rustig op z'n plek valt en in balans komt. Geniet daar bewust van! (tr uj Ontspan! Als je met je hakken in zand blijft staan, kom je 1 geen stap verder. Kijk eens wat er gebeurt als je zoekt naar een win-win situatie. Dan wordt die 'dood lopende straat' weer opengebroken. Je kunt de neiging voelen om jezelf te verstoppen en dat is jammer, want je hebt juist zoveel om te laten zien. Richt je energie op het vertrouwen dat het goed is zoals het is. Alles draait deze week om han delen. Uitspreken wat je werkelijk denkt en voelt - vanuit de intentie om jezelf te laten zien, niet om die ander te kwetsen - is actie, maar onderhandelen werkt ook! Hoe respectvol ben jij naar jezelf toe? Als je jezelf deze vraag stelt, zal het antwoord je verrassen. En misschien ont dek je dan ook dat het nemen van verant woordelijkheid veel respect genereert. Wat je zaait, zal je oogsten. Het is een voorbeeld van de wet van oorzaak en gevolg. Wat je uitzendt, krijg je weerspie geld. Dus kijk eens naar je leven en ontdek wat je aan het uitzenden bent. Deze week biedt één groot podium voor jou, want de nadruk ligt op jezelf laten zien en jezelf laten horen. En je mag gezien en gehoord worden! Je zult merken dat je veel rust en trots ervaart. Wat zou je graag even een duwtje willen geven, zodat sommige mensen zich bewust worden van hun eigen potentieel. Blijf echter beseffen dat hun ontwikkeling niet jouw verantwoordelijkheid is. Voor EEN LEUKE ADMINISTRATIEVE BAAN hebben wij de juiste opleiding! Locaties: ROC Zeeland, Podium 15 Middelburg (ZEP) ROC Zeeland, Bessestraat 4 Goes Kijk voor ons volledige dag- en avondaanbod op www.roczeeland.nl/tc of bel 0118-558424. zeeland www.hz.nl 1 WE STAAN OPEN VAN 10.30 TOT 15.00U Hogeschool yjj'Zeeland Sudoku 3

de Faam | 2011 | | pagina 49