woonqoed OPEN HUIS MA Dl WO DO VR ZA Hoe komen we aan 'eerlijke' honden? Dökstraat, Arnemuiden Van tenen kun je spijt krijgen Jongeren leven langer Hulp voor wajongers en werkgevers 'Garagebedrijf moet veiliger werken' Meer blauw op straat SSechte voorbereiding In de toekomst Wajongwïjzer vrijdag 28 januari van 15.00 - 17.00 uur nog enkele appartementen te huur alle appartementen beschikken over een terras of balkon, een binnenberging en een externe berging oplevering voorj aar 2011 't Échte politiewerk Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Vandaag Werken Plus Altijd actueel: de-faam.nl www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/banen Bruggen moeten, zoals hier, gekeurd zijn. Ongekeurde hefbruggen, machines die kunnen omval len en ontploffingsgevaar bij het oppompen van banden. Bij zo'n driekwart van de gara gebedrijven is de veiligheid te weinig gegarandeerd, aldus de Arbeidsinspectie. De meest voorkomende overtreding had te maken met het niet tijdig keuren van hefbruggen. Dat laat volgens de BOVAG vooral zien hoe onduidelijk de regels zijn en ziet dat als belangrijk aandachtspunt. Er valt voor fokkers veel geld te verdienen aan populaire honden. Dus moeten er zoveel mogelijk gefokt en verkocht worden. Het zogenaamde doorfokken kan bij de dieren tot veel (gezondheids) problemen leiden. Denk bijvoorbeeld aan honden met een doorgefokte mopsneus die ademhalingsproble men hebben. Dergelijke fokkerijactiviteiten zijn in wezen legaal en vinden vooral plaats in een private omgeving. De invloed die de overheid daarop recht streeks kan uitoefenen is beperkt. Dat is anders met de beroepsfokkers en handelaren. Er komt nieuwe regelgeving om misstanden in de honden- handel en de hondenfokkerij effectiever aan te pakken. Het kabinet wil het Honden- en kattenbesluit moderniseren en het chippen/registreren van daartoe door de overheid aangewezen instantie zijn illegaal, maar kunnen zich op dit moment voor een deel aan toezicht ont trekken. Daarom zal na de zomer het chippen en registreren van honden verplicht worden gesteld. Met dit instrument worden handelsstromen en de fokkerij inzichtelijker ge maakt en kan handhaving en opsporing effectiever plaatsvinden. De identificatie en regi stratie start na de zomer bij pups; over tien jaar zijn dan alle honden gechipt en geregistreerd. De verplichting tot chip pen en registratie ligt bij de fokkers. Een hond die niet gechipt is, is in principe ille gaal en de eigenaar is daarmee ook in overtreding. honden verplicht stellen. Beroepsmatige hondenhan delaren en -fokkers die zich niet hebben aangemeld bij een miaaeiDurcf -r Woongoed Middelburg middelburg 1 Postbus 7120 4330 GC Middelburg www.WOOngoed.nl een goede woning, een fijne straat voor iedereen www.deweekkrant.nl/banen 18uur 18uur programma wordt ieder uur herhaald de week 18:13u 18:13u 18ï13m 18:13u 18:13u 18:13u Hart Schoolfiits Easy Topspeed Wonen in OverLeven voor Muziek Cooking Zeeland met Kanker (Herhaling) Easy Cooking Wonen in Zeeland 18:23u 18:35u Hart Schoolfiits voor Muziek Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant

de Faam | 2011 | | pagina 42