WO) RAAMSHUTTERS op maat HUBO KOUDEKERKE Itho Solior zonneboiler HR-combiketel Aqua-Max J Reconstructie Middelburgse - en Duinstraat HKW-Cultuurfonds prijs 2011 1 Valentijn specials Veerse Kreek en vesten van start Foodtaxi Mobiele Trimsalon Maximale ontspanning op het Principe van de Dode Zee Restaurant Uitspanning Oranjezon draait in de soep!!! HEROPENINGSACTfé: 2de pers.'50% KORTING op floaten alle vormen alle Ral kleuren en beits diverse uitvoeringen montage mogelijk meten Badhuisstraat 8a - Tel. 0118 - 551950 cB info@foodtaxi.nl - 06-25166722 Oranjezonweg 1 Koudekerke De werkzaamheden aan de Middelburgse straat en Duinweg in Koudekerke zijn vorige week begonnen. De route wordt in delen af gesloten en dat gaat tot 28 oktober duren. Tussen half juli en eind augustus zijn de wegen wel helemaal open. meente maakt van de gelegenheid gebruik om over de gehele lengte een regenwaterriool aan te leggen. Het schone water komt in de sloot en hoeft niet meer verpompt te worden naar de zui vering in Ritthem. De eerste afsluiting tussen de Ter Poorteweg en de Beatrixlaan duurt ongeveer 3 maanden. Vervolgens komt het gedeelte tussen de Beatrixlaan en de Biggekerksestraat aan de beurt en daarna volgt het gedeelte tussen de Big gekerksestraat en de aansluiting op de provinci ale weg. Na de ingebruikname van de rondweg is de func tie van de Middelburgsestraat en Duinweg ver anderd. In overleg met de dorpsraad en omwonenden is een plan opgesteld voor de her inrichting. De nieuwe wegen krijgen het karakter van woonstraten met parkeerplaatsen, groenvak- ken en verhoogde kruisingsvlakken. De snelheid wordt beperkt tot 30 kilometer per uur. De ge- Het verkeer wordt omgeleid. Landbouwverkeer kan vanaf 18 januari tijdelijk gebruik maken van de rondweg. En bij de rotonde richting Middel burg komt een tijdelijke bushalte. Uw geliefde met valentijn op een bijzondere wijze verrassen en verwennen? 11,12,13 14 februari Westkapelle De Heemkundige Kring Walcheren (HKW) zoekt gegadigden voor de HKW-Cultuurfondsprijs. De prijs wordt iedere drie jaar uitgereikt aan een persoon of instelling die zich belangeloos heeft ingezet voor het Walchers cultuurgoed. Valentijn ontbijt voor 2 personen kaiserbrood, pistolet, croissant, divers beleg, gekookt el, jus d'orange. brownie, chocolade en aardbeien met slagroom. Door Tara De Vriend wandelen. Een ander onderdeel van het project is de herinrichting van natuurkampeerterrein het Veerse Gat De struiken en bomen die er nu staan moeten plaatsmaken voor natuurvriendelijke oevers. Dit rooiwerk gaat tot maart duren. Na het broedseizoen worden de uitlopers van de kreek en de vesten uitgebaggerd en het gebied herin gericht. De werkzaamheden moeten dan in het voorjaar van 2012 klaar zijn. Tijdens dit project werkt het Waterschap nauw samen met de pro vincie Zeeland, Staatsbosbeheer en de gemeente Veere. Veere De Veerse Kreek en Vesten krijgen een flinke op knapbeurt. Eind oktober is met dit werk begon nen. Om de kwaliteit van het water te verbeteren worden de kreek en vesten uitgebaggerd en de af kalvende oevers hersteld en natuurvriendelijk in gericht. Ook komen er extra steigers en paden. Fietsers, wandelaars, ruiters en kanovaarders kunnen straks genieten van het gebied. Als het werk klaar is kunnen zij ook een rondje Veere Voorgerecht "Tête-è-tète" van vis. Voorgerechtenschotel met gerookte zalm, paling en Zeeuwse garnaaltjes, met cocktailsaus en stokbrood. De prijs wordt uitgereikt tijdens de jaarvergade ring op 27 april. De jury bestaat uit T. Tuinhof, H. Vader en A. de Klerk. Eerdere winnaars waren F. van der Driest en P. Smallegange en Het Polder huis van Westkapelle. Hoofdgerecht: "Pas de deux" Zacht gegrilde Zalmfilet voor haar en een stoere Dijkwerkerspan (stukjes varkenshaas met ui en spek In grove mosterdsaus) voor hem. Samen geserveerd met salade en gebakken aardappeltjes. Nagerecht "Sweet for lovers" Verleidende tiramisu van aardbeien. Een kandidaat aanmelden voor de prijs kan via info@hkwalcheren.nl. Voorwaarden staan ver meld op www.hkwalcheren.nl. Voor meer informatie over de valentijn specials of ons gehele assortiment kijkt u op www.foodtaxi.nl Uitbreiding Floaten Massages Cursussen biologisch fruit groente vlees tfvmmisch kaas melk brood natuurvoeding openingstijden: di t/m za 10 - 14 uur, v.a. 1 mei hele dagen tussen Vrouwenpolder en OoStkopelle Gediplomeerd trimster I Voor de totale verzorging van uw hond, f in een volledig uitgeruste mobiele trimsalon Rianne van Hiele 06-52011234 www.trimsalonrianne.nl - info@trimsalonrianne.nl I UITSPANNING Ga voor een storingsvrij 2011 en vervang nu uw cv-ketel door een Itho HR-ketel. Bij ons standaard 5 jaar garantie op onderde len, voor 150,- te verlengen naar 10 jaar. Profiteer van het lage btw-tarief op arbeid van 6 Installatiebedrijf Akkerdaas, al 111 jaar een begrip. 10 verschillende soepen met ieder een eigen garnituur. leder weekend geopend koningin emmaweg 26 vrouwenpolder tel.+31 (0)118-59 47 35 info@ultspanningoranjezon.nl www.uitspanningoranjezon.nl Float Centrum Actievoorwaarden: www.floatcentrumzeeland.nl Vrouwenpolder 0118-310121 Warm water uit zonlicht Energiebesparing tot 40% Besparing aardgas gemiddeld 150 m3 Voordelig in aanschaf en installatie Ruimtebesparing in huis (alles op het dak) Onderhoudsarm Subsidie van 620.- De nieuwe standaard voor energiezuinige en gebruiks vriendelijke HR-combiketels Een optimum aan comfort en energiebesparing Overzichtelijk LED-display Eenvoudig zelf bij te vullen Akkerdaas Oomburg Stationsstraat 2 4357 BK Oomburg I www.akkerdaasdomburg.nl E infoOakkerdaasdomburg.nl M (06)53 36 65 35 T 10118)5814 42 Kijk op www.itho.nlof vraag ernaar bij uw installateur. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 12.30 uur en van 13.00 - 18.00 uur Zaterdag 8.00 - 17.00 uur

de Faam | 2011 | | pagina 38