Plaats uw bericht gratis op onze website! Gun een dier uit het asiel een nieuw thuis Win vrijkaarten voor 1953 De Musical at I "B B Wat is het laatste nieuws uit Biggekerke? Agenda Kijk op onze website Dier van de week Lezersactie iiiiiL Drie nachten A58 afgesloten Cursus digitale fotografie Leuke kabouter activiteiten Cursus Kleur Stressreductie Bingo middag Hugo Boss Gant Brax Gaastra McGregor Lacoste Gardeur State of Art Vanguard Tenson Napapijri Fortezza Pierre Cardin Van Santen Van Santen Meldt u aan voor de nieuwsbrief op: www.bosmenshop.nl Kort nieuws Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl >K .V Vlissingen Rijkswaterstaat voert werk zaamheden uit aan de tun- neltechnische installaties in de Vlaketunnel. Daarvoor wordt de A58 drie nachten afgesloten voor het verkeer in beide richtingen tussen de aansluitingen Yerseke (33) en 's Gravenpolder (35). Deze afsluitingen zijn van dins dag 25 tot en met vrijdag 28 januari tussen 22:00 en 05:30 uur. Het verkeer wordt tijdens de sluiting omgeleid tussen Yerseke (33) en 's Gravenpol der (35) in beide richtingen via de N289. Gele borden geven de omleiding aan. Middelburg Wegens grote belangstel ling voor de cursus digitale Ernesto Marcellino, met hoogtepunten uit hun theater shows, 24 februari, 20.15 uur Arsenaaltheater, Vlissingen. fotografie, houdt de Zeeuwse Volksuniversiteit in Middel burg een extra cursus vanaf vrijdag 4 februari. Er zijn er steeds meer mensen die het leuk vinden om te fotogra feren maar niet goed weten hoe hun camera werkt, wat ze ermee kunnen en waar ze mee bezig zijn. In 12 lessen leren deelnemers alle geheimen van het digitale fotograferen en het omgaan met de camera, waarbij de nadruk ligt op het fotograferen. Deze cursus is alleen bestemd voor mensen die in het bezit zijn van een digitale compact camera of een digitale spiegel reflexca mera. De cursus is van 13.30 tot 15.30 uur in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg. Aanmelden kan via uolksuniuersiteitzeeland.nl Vlissingen Kindermiddag Middengebied heet vanaf nu KidsClub Mid dengebied. In de KidsClub worden iedere woensdag van 13.30 tot 15.00 uur leerzame en creatieve activiteiten ge houden. Vanaf woensdag 26 januari staan de activiteiten in het teken van Kabouters. De komende periode gaat de groep kabouterhuisjes timme ren, kabouterkleding maken en kabouterhapjes maken. Kids Club Middengebied bevindt zich in wijkcentrum Het Palet aan de Willem Roelofszlaan 2 in Vlissingen en is voor kinderen in de leeftijd van vijf tot en met tien jaar. Deelname aan de activiteiten kost 1 euro per keer. Vlissingen De Zeeuwse Volksuniversi teit in Middelburg houdt op woensdag 2 en 9 februari de cursus Kleur. Dit is een ont dekkingsreis om meer te weten te komen over kleur en wat dat met mensen kan doen. Nooit meer twijfelen over een goede aankoop qua kleur en nooit meer urenlang zwerven door een winkel. Tijdens de cursus wordt bepaald welk kleurtype het beste bij elke deelnemer past en hoe ze daar het beste mee om kunnen gaan. De cursus bestaat uit twee lessen van drie uur en is in Studio Jannie Boer in Vlis singen. Op deze cursus volgt de cursus Stijl met startdatum 16 februari. Aanmelden kan via zeeland@ volksuniversiteitn 1 Vlissingen Yogapraktijk Yogaflow begint op dinsdagochtend 22 februari in Middelburg en donderdag ochtend 24 februari in Vlis singen met een stressreductie training. Het is een praktische training die uit twaalf lessen van anderhalf uur bestaat, waarbij gebruik gemaakt wordt van mindfulness en yoga. Ook krijgt men een CD mee met aandacht- en ontpannings- oefeningen voor thuis. Meer informatie via www.yogaflow.nl Vlissingen Stichting Majoraat aan de van Hogendorpweg 58 in Vlissin gen houdt een Bingo middag voor senioren op zondag 30 januari. Het is van 13.30 tot 16.00 uur en entree is gratis. Niet dringen aub...

de Faam | 2011 | | pagina 13