Leerlingen enthousiast over HMC Liwmm.ii. www.hmcollege.nl Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerker (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) tlA/f0" A jL^.3O U-M Het Hout- en Meubileringscollege (HMC) is sinds 1929 een zelfstan dige MBO-vakschool waar mensen kunnen leren voor een beroep in de sectoren hout, meubel of interieur. Of je nu creatief, praktisch of ondernemend bezig wilt zijn, op het HMC vind je het allemaal. Tijdens de open dagen op vrij dag 28 januari van 17.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 29 ja nuari van 10.00 tot 14.00 uur kunnen geïnteresseerden een kijkje nemen in de school, ken nismaken en informatie inwin nen over de verschillende opleidingen en leerlingen aan het werk zien in de diverse theorie- en praktijkruimtes. Het HMC heeft een locatie in Am sterdam en in Rotterdam. De meeste opleidingen worden op beide locaties aangeboden, dus geïnteresseerden kunnen zelf hun locatie kiezen. Het HMC is een relatief kleine school en dit geeft de school een persoonlijk karakter en een veilige sfeer. Er zijn opleidingen voor meu belmaker, interieuradviseur, verkoper wonen, timmerman, houthandelaar, woning- of meubelstoffeerder en piano technicus. Ook kunnen leerlin gen zich binnen deze opleidingen specialiseren. Het HMC verzorgt niet alleen regu lier onderwijs, maar geeft ook na-, her-, en bijscholing voor mensen die al in de branche werkzaam zijn. Bovendien zijn er diverse prak tijkcursussen en deeltijdoplei dingen in de avonduren. Stefanie van den Ende en Erik- Jan van Essen volgen allebei de opleiding Meubelmaker niveau 4 aan het Hout- en Meubile ringscollege. "In onze oplei ding meubelmaken kunnen we al onze creativiteit kwijt", ver tellen Stefanie (21) en Erik-Jan (20). "Het hele proces voer je zelf uit. Dat vinden wij juist zo leuk aan dit vak. Je maakt een schets, kiest het juiste materiaal erbij en vervolgens maak je je eigen eindproduct. We zijn be gonnen met het maken van een eigen gereedschapkist, maar nu kunnen we bijvoor beeld een eigen kast ontwer pen en maken, precies zoals wij het willen." www.hmcollege.nl 'J i y.'Vi U;* yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 januari 2011 De Faam pagina 50 geen specifieke vooropleiding nodig officieel diploma op MBO niveau 1 ochtend of 1 avond per week les Bezoek vrijblijvend onze info-avond! Bergen op zoom: woensdag 2 februari, Ooitas 3 {De Bergse Plaat) Breda: dinsdag 1 februari, Teteringenstraat 42 (Fabius Opleidingen) Goes: donderdag 3 februari, Bergweg 12 (Jan Ligthart) Oosterhout: maandag 31 januari, Dillehof 1 (Fabius Opleidingen) Roosendaal: dinsdag 1 februari, Bovendonk 111 (Da Vinei Cchege) Terneuzen: maandag 31 januari, Zeldenrustlaan 2 (ZSC-G- 3ge) Meer info? Bel gratis 0800-4464464 www.fabiuso~pleidingen.nl Lesplaatsen: o.a. Bergen op Zoom, Breda, Goes, Oos+ - at Roosendaal, Terneuzen, Hulst Rotterdam door Tara De Vriend Meer informatie via

de Faam | 2011 | | pagina 50