Onderwijsprijs Zeeland Het Vakcollege Walcheren edudelta Vlissingen Middelburg woensdag 26 januari 2011 zaterdag 29 januari 2011 dinsdag 19 april 2011 dinsdag 31 mei 2011 (jgSfei. uur I college Open Dagen: De Zomerschool Vlissingen wint de Onderwijsprijs Zeeland in de catego rie Basisonderwijs. Gedeputeerde George van Heukelom maakte dit op 12 januari namens de jury bekend in het provinciehuis in Middelburg. mi Ontdek de werelden van het Edudelta College Goes! Edudelta College Goes, Stationspark 39, tel. 0113-272250 yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 januari 2011 De Faam pagina 47 m Met het winnen van deze tweejaarlijkse On derwijsprijs dingt de school mee naar de Na tionale Onderwijsprijs, die in maart in Amsterdam wordt uitgereikt. Drie scholen in een achterstandsgebied hebben van het minis- terie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) subsidie gekregen om een zomers chool te starten. OCW wil meer weten over de effecten die de verlenging van de schooltijd heeft op de leerprestaties van de leerlingen. Men heeft gewerkt, gedurende zes weken, met in totaal 54 kinderen. Levensecht leren was het motto. Leren met hoofd, hart en handen. De Onderwijsprijs Zeeland is een gezamenlijk ini tiatief van het Instituut voor Nationale Onder- wijspromotie en de provincie Zeeland en brengt de creatieve kanten van het Nederlands onderwijs voor het voetlicht. Het Vakcollege Walcheren is dit schooljaar met één groep van start gegaan in de brugklas. Nehalennia SSG en het Scheldemond College realiseren het Vakcollege gezamenlijk, met een belangrijke rol voor het ROC Zeeland en het regionale bedrijfsleven. De leerlingen zijn nu sinds september enkele maanden bezig. Het wordt tijd om het Vakcollege, zoals dat nu functioneert aan ouders, medewerkers en mensen uit het bedrijfsleven, maar ook aan de media te presenteren. Daarom is er op vrijdag 14 januari de feestelijke ope ning van het Vakcollege Walcheren in Nehalennia Kruisweg in Middelburg om 15.00 uur. CSU! Van de Pcrre €lzenlaan 4, Middelburg DO 17 februari 2011 1 ó.OOu-20.30 u Ml Let op: er is ook een algemene voorlichtingsavond (voor ouders/verzorgers) en een voorlichtingsavond over het Gymnasium (voor ouders/verzorgers én kinderen). Kijk op ujujLU.csaialcheren.nl voor de data en tijdstippen. UIUIUJ.CSIIiniCHCnCN.NL CSUJ Oestevacr Adriaen Coortelaan 5, Vlissingen UUO 16 februari 2011 16.00 u -20.30 u CSUJ Toorop Sir UUinston Churchilllaan 8, Middelburg DO 24 februari 2011 1 ó.OOu-20.30 u

de Faam | 2011 | | pagina 47