Op De Helling Zoek Vind de de weg baan van zonder files je dromen Lekker slapen op spijkermat Stem op leukste foto en filmpje SCHIESSER Dameshemd van 12,95 nu J voor 3 SCHIESSER Heren pyama's SCHIESSER Herenslip of singlet Mey vannu j voor Dames/ Heren en DE VLIJT LINNEN Afspraakje? Nieuwe collega's Pijnverlichtend Winter in Middelburg Een expositie in Culi Consult Vierde plaats Kalkoensprenk Meezingen met popkoor Baas en Beest Merken: SCHIESSER T- Shirts Schiesser Ringella Pastunette PUI Sloggi Middelburg Gravenstraat 3 Tel. (0118) 63 38 30 Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 19 januari 2011 De Faam pagina 13 www.de-faam.nl www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/webwinkel Middelburg In navolging van het succes volle activiteitenprogramma Zomer in Middelburg, houdt Stichting Welzijn Middel burg nu ook een activiteiten programma voor senioren in de winter. Onder de noemer Winter in Middelburg zijn er verschillende activiteiten ge pland. Op zondag 23 januari kunnen ze pannenkoeken eten in Westkapelle bij Pan nen Koeken, op zondag 13 februari een excursie naar de Vlindertuin in Kwaden- damme, op zondag 27 fe bruari een rondje Walcheren met aansluitend een hapje en drankje bij de stationsrestau ratie in Vlissingen, zondag 13 maart naar de film Gooi- sche Vrouwen in Cinecity in Vlissingen en op zondag 27 maart naar de voorstel ling Steel Magnolias in Mini Theater in Middelburg. Ge bruik maken van de PlusBus kost 5 euro. Deelnemers wor den dan thuis opgehaald en weer thuis gebracht. Meer informatie en aanmelden kan via 06-24550058. ujelzijnmiddelburg.nl Wijktheater Walcheren speelt vanaf 13 januari de voorstel ling Op De Helling op verschil lende plaatsen in Zeeland. Het stuk wordt gespeeld door oud-werknemers en betrok kenen bij De Schelde. Sharon Notebaart Middelburg De één heeft er zijn leven lang gewerkt, de ander tientallen ja ren. Anderen hoorden de ver halen 's avonds aan tafel, als het werk van hun familielid/leden erop zat. Nu hebben ze elkaar weer ontmoet om over hun Schelde te vertellen door middel van dit theaterstuk. De verhalen hebben ze voor een groot deel zelf aangedragen. De overige informatie heeft schrijfster en regisseuse Ans Schilders het afgelopen driekwart jaar uit de monden van velen opgetekend. Resultaat Het resultaat is een vijf kwartier durend stuk vol momenten van ontroering, humor, nostalgie en dichterlijkheid. Na afloop van de voorstelling is er volop gele genheid om met de makers en de spelers na te praten onder het genot van een kopje koffie, thee of een borrel. Voorstellingen De eerstvolgende voorstelling is op zondag 23 januari om 15.00 uur in het Ledeltheater in Oost burg. Verder zijn er voorstellin gen op dinsdag 25 januari om 14.30 uur in het Gasthuis in Middelburg, vrijdag 28 januari om 20.00 uur in Westkapelle Herrijst in Westkapelle, dins dag 1 februari om 15.00 uur in Scheldehof in Vlissingen, vrij dag 4 februari om 20.00 uur in de Wemel in Wemeldinge en dinsdag 8 februari om 14.15 uur in Het Gasthuis in Goes. De laatste voorstelling is op vrijdag 18 februari om 20.00 uur in het Spiegeltheater in Middelburg. Kaarten kosten 3,50 euro en zijn te reserveren via wijktheater@ zeelandnet.nl of 0118-751400. Vlissingen Kunstenares Carien Mooi- broek exposeert haar schil derijen uit de periode 2009 en 2010 vanaf deze weel in Culi Consult Kookstudio in Vlissingen. De gemengde techniek die ze toepast met verf, krijt, inkt, potlood zijn werken op doek, papier en in verschillende formaten. De werken van Carien zijn voor namelijk abstract/expres sionistisch met soms meer figuratieve mensfiguren en gezichten. De schilderijen zijn te bezichtigen tussen 11.00 tot 15.00 uur. Vlissingen De Kalkoensprenk in de Vlis- singse wijk Papegaaienburg staat momenteel op de vierde plaats van het Nationale Kli maatstraatfeest. In totaal zijn er 2925 deelnemers verdeeld over 1589 straten in 342 ge meenten. De bewoners van de Kalkoensprenk kunnen een aantal dingen doen om die hoge notering vast te houden. Zo kan ieder gezin in de Kalkoensprenk zich aanmelden op de website van het Nationale Klimaatstraatfeest. Wanneer ze zich hebben aangemeld kunnen zij klimaatpunten verzamelen door de individuele acties in te vullen en de testjes te doen bij test je zelf. Hier zijn veel punten mee te behalen voor de straat. En ook andere straten kunnen zich aanmelden bij de website. ujiüuj. klimaatstraatfeest, nl Kruiningen Popkoor Seaside Rendez-Vous uit Goes zoekt nieuwe leden. Iedereen die altijd al heeft wil len zingen in een pokoor krijgt nu de kans pm gratis en geheel vrijblijvend te ervaren hoe dit is. Op dinsdag 8 en 15 februari zijn er van 20.00 tot 22.00 uur twee gratis meezingrepetities in het dorpshuis van Kruiningen. Tijdens de twee repetities wordt het nummer Sweet Goodbyes van Krezip ingestudeerd onder begeleiding van de liveband van Seaside. Aanmelden is niet no dig. www.seasiderendezvous.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Op De Helling is een theaterstuk vol momenten van ontroe ring, humor, nostalgie en dichterlijkheid. foto: p.r.

de Faam | 2011 | | pagina 13