een gekkenhuis Komt dat zien! DINER COMPLEE Weer eens 'n zonnetje? Expositie in het Zeeuws Museum? Kijk in de agenda miliefeésfe Weersvoorspelling Tentoonstellingen Keuze menu Brunch JJ~t ou rs 'Automoèie&ecfrvjf iL/rClOSSen WENSEN U EEN FANTASTISCH ÉN REISLUSTIG 2011! U kent ons, dus u weet dat u goed zit! MAANDMENU JANUARI Katfscarpaccio met tonijnmayonaise of T'onijncarp accio met wasaiimayonaise Zeev/olffilet met tapenadesaus runderrii-eyesteak met vtaamse saus Vannacotta-fjeiali met roodfruitcompote werkenbijwoonzorg.nl Altijd actueel: de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl orm van optreden ontwikkeld. situaties. De komiek neemt een bonte verzameling aan persoonlijkheden met zich mee en uiteindelijk vraagt de bezoeker vraagt zich af wie er nou eigenlijk in een isoleercel hoort, de gek of de kijker? Uiteindelijk zal de humor het winnen. De pers was lovend over deze vorm van cabaret die Onno In- nemee had uitgevonden en het publiek omarmde deze boei ende en grappige theatervorm. Innemee onderscheidt zich van zijn collega's met een heel nieuw eigen genre dat hij zelf heeft uitgevonden: een komi sche whoodunit, compleet met schuivende panelen, slaande deuren en verkleedpartijen. Collega-cabaretiers zijn opgetogen over zijn vorige voorstelling Wie heeft Onno Innemee vermoord? In deze voorstelling speelde Onno ook alle personages zelf. Een bijna onmogelijke opdracht door de vele verkleedpartijen, diversi teit aan stemmen en snelheid waarmee het verhaal zich ontrafelde. Jochem Myjer over Onno: "De meest hilarische voorstelling die ik heb gezien. Ik kan me niet voorstellen dat er iemand FOTO: SUZAN VAN DE ROEMER bestaat die dit niet grappig vindt." En cabaretier Kees Torn: "Ik lach niet snel. Om theater in het algemeen niet. Om cabaret in het bijzonder niet. En kluchten heb ik altijd gemeden. Maar tot mijn verbijstering heb ik om Onno Innemee zonder bedaren slap gelegen. De tranen stroomden over mijn wangen van een plezier zo als ik dat sinds mijn tiende niet meer heb beleefd." Kaartverkoop via 0113- 395326,0113-571864, 0113-551552 of www. podiumreimerswaal.nl. Komt dat zien, het circus is in de stad! Winterdrcus Martin Hanson is zondag 16 ja nuari in de Stadsschouwburg in Middelburg. Voor het 32ste jaar presenteert het circus een keur aan internationale acts. Meteen al bij binnenkomst in het theater ruik je de piste en voel je de spanning. Dieren, acrobaten, clowns en jongleurs. Aanvang 13.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300333. V:-.;. -isnsF Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. All-in, inclusief dranken Soep Luxe dessertbuffet Luxe koudbuffet Drankenbuffet Luxe warmbuffet Live muziek Kinderen t/m 2 jaar gratis. Kinderen 3 t/m 11 jaar 19,50 Landlustweg 1, Nieuwdorp. T. 0113 61 25 89 voor meer info: www.landlust.nl V. o ff President Rooseveltlaan 768, Vlissingen. Telefoon 0118 - 419220 Restaurant „La Bonne Auberge99 Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 PURE VERWENNERIJ IN DE AANBIEDING... 1 januari 2011 staat Kees Westdorp 35 jaar aan het roer van Patisserie-Chocolaterie van Opdorp. Dat vraagt om een overheerlijke traktatie! De hele maand januari kunt u smullen van zijn beroemde "Goesenaartjes" voor 1,- per stuk. Februari staat de beste taartenbakker van Zeeland garant voor een over heerlijke wintertaart voor 5,95.en in maart krijgt deze vakman het voorjaar in zijn bol en kunt u voor slechts 2,95 genieten van een echte boerencake. Vaste klanten weten al dat ze met de producten van Patisserie-Choco laterie van Opdorp het allerbeste in huis halen; de enkeling die dat nog niet weet, krijgt met deze mooie aanbiedingen de kans zich daarvan te overtuigen. Dat smaakt naar meer! Het Gilde van de Betere Banketbakkers Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01I8-55I526 is vriendelijk, ook met de prijzen 2 7,50j>.j>. Onze missie is helder, mensen zo lang mogelijk zelfstan dig laten wonen op een hoogwaardig niveau van leven en welzijn. Met ruim 26.000 huurwoningen en 18.000 plaatsen in verzorgings- en verpleeghuizen heeft Woonzorg Nederland een voortrekkersrol in het verbeteren van de woonbeleving van ouderen en gehan dicapten. Niet alleen door het bouwen en verbouwen van seniorenwoningen naar de hoogste maatstaven. We bieden ook een breed pakket woon-, weizijn- en zorgdien sten. Wij maken graag kennis met innovatieve denkers en klantgerichte doeners. We bieden betekenisvol en uitdagend werk binnen een ambitieuze en mensgerichte maatschappelijke onderneming, BEHEERDER, MIDDELBURG Ais eerste aanspreekpunt voor onze bewo ners ben je het visitekaartje van ons bedrijf. Je zet je in voor onze klanten op afle aspecten van onze services-, wonen, diensten en zorg. Denk aan de uitvoering van kleine klusjes binnen jouw complex tot wooninspecties zoafs bij huurbeëindiging of verhuizingen. Je hebt een open, toegankelijke instelling en weet door oprechte belangstelling het vertrouwen van de bewoners te verdienen. Een gevarieerde baan voor een 'mensen- mens' op mbo-niveau, waarin je heel direct- het woonpfezier van onze bewoners vergroot door hun problemen op te lossen. Kijk voor meer informatie over ome organisa tie en deze functie op werkenbiiwomzorg.nl

de Faam | 2011 | | pagina 41