Open dag Salsa Zouk etc... m ▼SPI Week krant Wie is de creatiefste? JÜÉ LET OP! Goede voornemens uit of niet? I- T -Mobile-I Burgers helpen de gemeente 275 keer bingo in Bastion Lees informatie van de Walcherse gemeenten op... Voor actuele berichten en nieuws Coronel doet elke dag verslag Plaats beelden en stem je favoriete foto of video naar de winst op www.deweekkrant.nl/dakar. 5 ?U°- Woensdag 5 Januari 2011 Gratis onbeperkt internet. Prijs voor creatiefste ondernemer ADRZ begint sportspreekuur Gemeentenieuws Kijk op onze site Dakar is begonnen De Faam Jaargang 112 Nummer 1 Oplage 55.020 Middelburg De maandelijkse bingo, die in december voor de 275ste keer door meneer Van Vrouwerf in het Bastion in Middelburg is gehouden, was wederom zeer geslaagd. Sinds oktober is er elke eerste zaterdag van de maand bingo van 14.30 tot 16.30 uur in het Bastion. De eerste bingo van dit jaar is kómend weekend, op zater dag 8 januari. 11 jan dinsdag v.a. 20 u Baskensburg Rooseveltlaan Vlissingen 13 jan donderdag v.a. 20 u Merrai Goes Zeelandhallen 14 jan vrijdag v.a. 20 u In Den Kajuit Bergen op Zoom (naast Mac) Cursusduur: week 3 t/m 12, kosten i 75 p,p./studenten 50 Info: www.misalsa.nl mail: info@misalsa.nl 06-40643224 - 06-51280979 i'r* ït§|l|i Kortingsbonnen gemist ga naar www.defaam.nl/knipvoordeel Vlissingen De gemeente Vlissingen roept burgers op om te helpen tijdens de burgerschouw in hun eigen wijk. Voor de gemeente is het be langrijk om te horen hoe burgers de leefomgeving ervaren. Net als in 2010 wil de gemeente dit jaar samen met bewoners, in hun eigen omgeving, burger- schouwen organiseren. Dit om dat de gemeente de openbare ruimte goed wil houden en liever nog verbeteren. Per buurt of dorp wordt drie maal geschouwd. Het afgelopen jaar is dit ook gedaan in het cen trum, Middengebied, Paauwen- burg, Westerzicht, Bossenburg, Oost-Souburg en Ritthem met in totaal dertig burgers. Schoon en veilig Zowel zij als de gemeente zijn erg enthousiast over de resulta ten van het schouwen en willen hiermee doorgaan. Het is be langrijk dat Vlissingen schoon, heel, veilig en mooi is. Een vi sitekaartje voor de inwoners en de toeristen. Beheer Hebt u belangstelling voor de burgerschouw of wiïï u weten hoe een burgerschouw precies werkt? Neem dan contact op met de afdeling Beheer Leefomgeving, de heer Stok, tel. 06 51026303, email: psk@vlissingen.nl of met de heer Van Driel, tel. 06- 20445688, email: mdl@vlissingen.nl. Middelburg Persoonlijk geluk in 2011 bete kent voor 62 procent van de Ne derlanders een goede relatie met de partner. Zeeuwen zijn koplo per, maar liefst 70 procent geeft aan dat dit het meest bijdraagt aan een gelukkig 2011Dit blijkt uit onderzoek dat de Nederland se Staatsloterij eind vorig jaar weer heeft laten uitvoeren naar de beleving van oud en nieuw in Nederland. Daaruit kwam ook naar voren dat het maken van goede voornemens uit is. Ruim driekwart van de onder vraagde Nederlanders geeft aan niet meer het hoofd te breken over voornemens die zij in het nieuwe jaar moeten gaan waar maken. Ze hopen voornamelijk op meer geluk met gezondheid en in de liefde, maar ook in het spel en op het werk. Grappig is dat er natuurlijk meer onderzoeken zijn gedaan naar de goede voornemens. Volgens het onderzoek van het ING Econ- misch Bureau maakt juist vier op de vijf Nederlanders wel goe de voornemens. Het populairste goede voornemen voor 2011 is afvallen. Dit voornemen maakt één op de zeven Nederlanders en staat bij zowel mannen als vrou wen op de eerste plaats. Mannen zetten meer sporten/bewegen op twee, vrouwen minder druk maken. Voor beide geslachten staat zuiniger leven op vier. Tweederde van de makers van goede voornemens is optimis tisch over het volhouden ervan. Zo is slechts 56 procent van de mensen die willen gaan afvallen optimistisch gestemd over het volhouden van dit voornemen. Lees op de volgende pagina wat de Walchenaren voor voorne mens hebben voor 2011 Het Admiraal De Ruyter Ziekephuis is gisteren (4 januari) begonnen met een sportspreekuur. Veel men sen beleven plezier aan het beoeft/ièn van een sport. Iedere sporter heeft daaren tegen ook weieens te maken met een sportblessure. Het sportspreekuur is elke dins dagmorgen. Er is een ortho- peed en een fysiotherapeut die de sportblessure deskun dig bekijken en als het moge lijk is, wordt een behandeling meteen in gang gezet om de blessure te verhelpen. Voor het sportspreekuur is een verwijsbrief nodig van de huisarts. Voor vragen en het maken van afspraken voor het sportspreekuur: 0118 425295. 1 n>at gratis intern** Vanaf een 12-jarig Relax 190 Internet vanaf 2 5.- p.m. Aansluitkosten 24,95. Gratis intc imet voor gebruik in Nederland. De finalisten van de Kamer van Koophandeiprijs Creatief Ondernemerschap zijn be kend gemaakt. Welke onder nemer mag zich dit jaar de meest creatieve ondernemer van 2011 noemen? Wordt het De Kroo Ruitersport uit Middelburg, Kuzee Autologis- tiek uit Oost-Souburg of aan nemersbedrijf Van der Poel uit Terneuzen? Dat maakt de Kamer van Koophandel 10 januari bekend. Ellen De Vriend Vlissingen Vorig jaar. ging de titel naar Transport- en Containorbe- drijf Wielemakers Groep uit Middelburg. Het belangrijkste criterium om in aanmerking te komen voor de Kamer van Koophandeiprijs voor Creatief Ondernemer schap is een innoverende en creatieve aanpak in de bedrijfs voering, waardoor de onder neming binnen de betreffende branche als een voorloper wordt beschouwd. Zo kan de onderneming binnen de branche een vooraan staande positie innemen en/of opvallende prestaties leveren. Jury De jury bestaat uit le den van het Algemeen Bestuur van de Kamer van Koophandel Zuid west-Nederland. Na een uitgebreide selectie en screening van 60 voorgedragen bedrij ven, werden drie kan didaten geselecteerd. De prijsuitreiking is óp maandag 10 januari in The ater De Mythe in Goes om ongeveer 18.00 uur. De presentaties van de ge nomineerden van 2011 zijn te bekijken via: www.kvk.nl/pco Je moet er zin in hebben, in een duik in zeewater ucm 3 graden Celsius terwijl de buitentemperatuur slechts twee graden hoger is. Na het startschot renden de deelnemers aan de Nieuwjaarsduik dapper en gillend het water in. Kort daarna was de snorkeltocht, waarvan de deelnemers een parcours zwommen in de Westerschelde. FOTO: JASPER KARMAN www.de-faam.nl www.de-faam.nl www.de-faam.nl

de Faam | 2011 | | pagina 1