INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE yy Altijd actueel: de-faam.nl woensdag 29 december 2010 De Faam pagina 42 INFORMATIE^OVERHEID ERFGOEDVERORDENING Burgemeester en wethouders maken bekend dat, met ingang van 30 december 2010 gedu rende zes weken de ontwerp Erf goedverordening ter inzage ligt met het bijbehorend ontwerp- raadsbesluit. De Erfgoedverorde ning is de beoogde opvolger van de huidige Monumentenverorde ning. De stukken kunnen worden ingezien in het stadskantoor. Ko pieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. U kunt naar keuze schriftelijk of mondeling uw zienswijze over het ontwerpbesluit aan het college van burgemeester en wethouders be kend maken. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze dient u een afspraak te maken met J.A.W. de Wolf, telefoon (0118) 67 52 59, e-mail j.de.wolf@mid- delburg.nl. De termijn voor het in dienen van zienswijzes moet gebeuren binnen de termijn van het ter inzage liggen van het ont werpbesluit. Derhalve dient de zienswijze uiter lijk 10 februari 201 1 te zijn ont vangen. VERKEERSMAATREGEL (1) Burgemeester en wethouders heb- ben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Watersniphof 4 ge legen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het par keervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 10 februari 201 1 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzie- ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie in het stadskantoor ter inzage. VERKEERSMAATREGEL (2) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat een parkeerverbodszone wordt inge steld in de wijk Veersepoort, met uitzondering van het gedeelte van de Grote Sternstraat tussen de Veerseweg en de Zilvermeeuw straat. Dit wordt aangegeven met zoneborden op de Grote Stern straat bij de aansluitingen met de Sportlaan en de Zilvermeeuw straat, en op de Scholeksterstraat bij de aansluitingen met de Grote Sternstraat en de Veerseweg. De parkeerborden in de hoven wor den verwijderd. Inzage Het besluit ligt tot en met 9 februari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage in het stadskan toor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer J.W. Lie- vense, telefoonnummer (01 18) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 30 decem ber tot en met 9 februari 201 1 een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw be lang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daar van is bijvoorbeeld sprake als u ei genaar, nuurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een wil lekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwe zig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieninaenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvragen om een omgevingsver gunning, waarbij de reguliere voorbereidingsprocedure van toe passing is, hebben ontvangen (tus sen haakjes staat de datum van ontvangst): - Mortiereboulevard 0: aan sluiten op riolering (21-12). - Plein 1940 nr. 3 R en 3 O: vervangen kozijnen en plaatsen dubbel glas (17-1 2). - Dorpsstraat 5, Klevers- kerke: plaatsen dakkapel (9/12). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGS VERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend(tussen haakjes staat de datum van verzending): - Boudaenlaan 17: uitbreiden woning (16-1 2). - Domburgs Schuitvlot 23: slo pen gevels, gedeelte kap, dak pannen en dakbeschot (15-12). - Eddie Boydstraat 36 en 38: wijzigen bouwplan van één 3- nder-l-k (16-12). naar één 2-onder-l-kap woning - Èddie Boydstraat (kavel 67 en 68): één 2-onder-l-kap wo ning (22-1 2). - Mortiereboulevard 0: aan sluiten op riolering (21-12). - Noordweg 258: uitbreiden woning (17-12). - Steendiep 9, Arnemuiden: verbouw woning (1 6-1 2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen zes weken na de datum van het besluit een ge motiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorf voorziening aanvragen aan Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. KENNISGEVING BESCHIKKING WEIGEREN OMGEVINGS VERGUNNING (Reguliere voorbereidingsproce dure) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht op 22 boe december 2010 besloten hebben een omgevingsvergunning te wei geren voor: - Nieuwe Burg 34, plaatsen handelsreclame tegen etalage- raam van het pand (gemeentelijk monument). Het besluit met de bijbehorende stukken ligt elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak- balie in het stadskantoor. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de voor noemde (verzend)datum van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaar schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten behoeve van Veersesingel 7: bouwen berging. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerpbouwvergunning met de relevante stukken liggen gedu rende zes weken, van 30 decem ber tot en met 9 februari 201 1ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken op het telefoon nummer (011 8) 67 52 84. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. RECTIFICATIE In de Faam van 22 december 2010 stond onder de kop: AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNING Koudekerke - Weststraat 23, het veranderen van een gevelpaneel (13-12) Deze aanvraag betreft een voorover leg. PROCEDURE ONTHEFFING VERLENING EN BOUW VERGUNNING Domburg Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c, van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 4, lid 1sub a, van het be stemmingsplan "Buitengebied" en artikel 40 van de Woningwet, ont heffing van het bepaalde in artikel 17, lid 3, sub d, van het bestem mingsplan "Buitengebied" en bouw vergunning te verlenen voor: Het oprichten van een paarden stal/berging op de percelen Krom- meweg 3; De ontwerpbesluiten, de aanvragen en de daarbij behorende stukken lig gen van 30 december 2010 t/m 12 januari 201 1 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge ziens wijze kunnen belanghebbenden bin nen de gestelde termijn contact opnemen met mevrouw L. (Loes) Donders/tel. (0118) 555 352. AANVRAGEN OMGEVINGS VERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Grijpskerke - Garijp 8, het bouwen van een ber ging en kippenhok, (15-12) De aanvragen kunnen uit meerdere activiteiten bestaan. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat het college op de aanvraag heeft beslist. VERLEENDE BOUWVERGUN NINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Burg. Bosselaarstraat 20, het op richten van een vrijstaande woning (21-12); Biggekerke - Krommenhoeke 1het oprichten van een woning en berging (2e fase)( 17-1 2); Koudekerke - Dishoek 14a, wijziging bouwver gunning voor het oprichten van een recreatiewoning, (20-12); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE OMGEVINGSVER GUNNINGEN (reguliere voorbereidingsprocedure - tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - Dorpsstraat 13-15, het slopen van 2 woningen (8-12); Domburg - Lijsterhofstraat 5, het plaatsen van een dakkapel (17-12); - Strandpaal 15, het vergroten van een woning (16-12); Koudekerke - Dishoek 1 8, het vergroten van een eetcafé (17-12); - Keiweg 12, het maken van een uit weg (20-12); - Middelburgsestraat 17, het slopen van een schuur (21-12); Oostkapelle - Dorpsstraat 21, het uitbreiden van de kap en aanbrengen recreatieap partement boven de winkel (20-12); Serooskerke - Wilgenlaan 2, het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde (17-12); Vrouwenpolder - Hopman de Rijklaan 1het bouwen van een buitenberging (21-12); Westkapelle - Noordkerkepad 42, het plaatsen van een dakkapel en wijzigen in terne draagconstructie, (21-12); - Oude Zandweg ongenummerd, het vervangen van een paardenstal (21-12); - Vikingstraat 2, het maken van een uitweg (20-12); Zoutelande - Duinweg 3, het slopen van een rookkast en het plaatsen van een overkapping, (8-12); Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken bij het col lege. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorziening). De vergun ning en de bijbehorende stukken lig gen tijdens deze periode ter inzage. ONTWERP-WIJZIGING BE STEMMINGSPLAN Oostkapelle Wij zijn van plan om het bestem mingsplan Kom Oostkapelle te wijzi gen voor: het exploiteren van een winkel in een gedeelte van het pand Dorps straat 27. Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 30 december 2010 t/m 9 fe bruari 2011 ter inzage. Binnen deze termijn zijn de stukken in te zien op de gemeentelijke website www.veere.nl onder 'De Kaart- Oostkapelle - ruimtelijke plannen - wijzigingen'. Ten slotte is er de mo gelijkheid om de stukken in te zien op het gemeentehuis. Van 30 de- Lees verder op pagina 43

de Faam | 2010 | | pagina 42