Ook zijn er volop op elijke acties Meer laad punten OV-chipkaart Pup Arcan is dier van deze week Reden genoeg voor een bezoek, kijk ook op binnenuitverkoop.nl The Martin Mans Formation Wij hebben dit jaar genoten van uw komst. Een groot aantal prachtige showroommodellen vragen uw speciale aandacht: zij hebben er veel voor over om te mogen pronken in uwwoning! Tussen^£yp®% Plaats uw kunst jQBHËËtal evenement en design op onze site woon »Woontrend$ Op de website Er zijn te weinig oplaadpunten op Walcheren "Wellicht komen er in 2011 oplaadpunten bij" Klik&Win Win een kaart voor het concert van 15 januari in Middelburg ga snel naar www.de-faam.nl woensdag 29 december 2010 De Faam pagina 16 HET KAN NIET O Schouwersweg 7 Heinkenszand 01 13 561482 www.binnenuit.nl www.de-faam.nlwww.de-faam.nl Het aantal oplaadpunten voor de OV-chipkaart laat op Walcheren te wen sen over. Zo zijn er in de gemeente Vlissingen al leen mogelijkheden bij de NS-stations, Hogeschool Zeeland en Albert Heijn.. De Provincie Zeeland onderzoekt uitbreidings mogelijkheden. Marcel uan der Voort Vlissingen In Middelburg kan opladen bij het NS-station en de Al- bert Heijn. En in de biblio bus. Inwoners van Bigge- kerke, Gapinge, Ritthem en Zanddijk kunnen eveneens in die bus de OV-chipkaart opladen. Opladen kan ook bij het NS-station Arnemui- den en de Golff-supermarkt in Koudekerke. "Het zou handig zijn als er meer oplaadpunten in de stad komen", vindt Marusjka Nicaela uit Vlissingen. "Er moet meer duidelijkheid komen waar er in Zeeland kan worden opgeladen. Veel men sen hebben er last van", reageert Amy Goossens. "Ik waardeer automatisch op en ga nooit naar een opwaardeerpunt", verklaart E. Coppejans-Bostelaar. "Voor mij is automatisch opladen via Ideal handig. Ik check zo'n honderd keer per maand in en uit. Ik vind het lastig om naar een oplaadpunt te gaan", aldus Gerard van den Kieboom bij het Middelburgse busstation. Ferry Chervet van de provincie Zeeland: "Wellicht komen er in 2011 oplaadpunten bij. Er zijn plekken op het platteland waar opladen niet kan. Dat hangt van de plaatselijke ondernemers af. De ene wil geen oplaadpunt in zijn zaak, omdat hij vreest voor vragen, terwijl een ander blij is met meer aanloop voor zijn bedrijf. Wij gaan op zoek naar ondernemers. Een 'full-service- point' met medewerkers past in grote steden, maar niet in Zee land. Die medewerkers zouden een deel van de werktijd niets te doen hebben. De bevolking woont bovendien verspreid. Waar je zo'n servicepunt ook zet, bijvoorbeeld in Middelburg, er zijn altijd Zeeuwen die ver moeten reizen om er te komen." Chervet meldt dat de strippen kaart medio april 2011 uit Zee land verdwijnt. Middelburg De lieve, maar drukke her der Arcan is geboren op 11 juni en is een reu. Arcan is geen hond voor een rijtjes huis en een blokje om, want als hij zijn energie niet kwijt kan dan kan hij lastig wor den. Het is een hond die bezig moet zijn. Daarom is hij op zoek naar een sportief baasje die met hem wil gaan wer ken. Hierbij denkend aan pak- en speurwerk. Arcan kan bij grotere kinderen en kan goed mee in de auto. Hij kan niet bij katten en kleine kinderen. Hondensport Dus doet u graag aan hon- Arcan geniet in de sneeuw. densport en kunt u goed omgaan met deze, ietwat moeilijke hond? Kom dan eens kennismaken met Arcan. FOTO: JASPER KARMAN Bel dan naar 0118-613579. Of neem een kijkje bij het Dieren asiel Walcheren aan de Oöstper- kweg 9 in Middelburg.

de Faam | 2010 | | pagina 16