onale charme en zang Na tien jaar terug... Kerstfeest met sterren Iets te vieren? Kunst kijken in 't Kunstuus? Kijk in de agenda Melkflessen met I n I V J Maximaal TV is voor diverse programma's op zoek naar presentatoren (m/v). Ben jij representatief en niet bang voor de camera? Neem dan contact met ons op. Wij verwachten van kandidaten dat zij perfect Nederlands spreken, een open en enthousiaste houding en uitstraling hebben, flexibel inzetbaar zijn, bereid zijn om te leren en om samen met collega's steeds tot het uiterste te willen gaan om het beste resultaat neer te zetten. Ervaring met presenteerwerk is een pre, maar laat je niet ontmoedigen als je geen ervaring hebt. Alle kandidaten krijgen een screentest aangeboden. Lijkt het je-wat om samen met een klein, maar zeer enthousiast en hardwerkend team televisie te maken, stuur dan je sollicitatiebrief met CV en foto naar Rob de Kerf: rob@maximaal.nl Ons kerstmenu op 1 e en 2e kerstdag Café Brasserie Aanvang diner: 18.00 uur BRASSERIE ^verfden, Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Verhuur ruime partyzaal Exposities Kroonluchter fa Altijd actueel: de-faam.nl ndse tour van The Tenors is in Middelburg uit de twintigste en eenentwin tigste eeuw, waaronder Ierse folk songs, opera, pop, swing en jazz. Het concert is een feel good feest voor de hele familie en neemt luisteraars mee op een onvergetelijke muzikale reis van Italië tot Ierland, van Broadway tot West End in Londen. Van klassiek tot pop en rock tot opera, het optreden van The Tenors is veelzijdig. Denk aan songs van Tina Turner, Puccini, Sting, Glee, Barbra Streisand en traditio nele Kerst- en seizoensongs. Deze show zal vele favoriete liedjes bevatten zoals Nes- sun Dorma, Nella Fantsia en Ave Maria. Barry Pots, een van de zangers zegt over de show: Het is een reis door de geschiedenis van de songs, van klassiek tot pop, muziektheater tot rock. En belangrijker: een feest met kerstmuziek, speciaal samengesteld voor deze tijd van het jaar. Om in de groep te komen moeten zangers auditie doen. Het is een vereiste een veelzijdige stem te hebben. Ook acteertalent en een dy namische persoonlijkheid zijn nodig. Zo is Barry Pots bij de The Tenors gekomen omdat hij internationaal bekend was. Hij vindt de voorstellingen telkens weer een uitdaging foto: linda van der toorn "Elk publiek is anders en we bouwen met elk persoon in het publiek gedurende de voorstelling een band op." Zijn favoriete song is Ave Maria omdat het hem aan zijn oma herinnert die het zelf in de kerk zong. Vol gens hem kan het publiek fantastisch uitziende man nen in pakken verwachten, een geweldige sopraan als gastsoliste en een live orkest met prachtige muziek. Aanvang 20.00 uur. Kaarten via www. theaterverkoopzeeland.nl of 0900-3300033. Woensdag 22 december 2010 De Faam pagina 53 Zacht gegaarde zalm 'en tiede' met schuim van selderij en mosterdsaus Bombe van lamsham gevuld met coleslaw en gelei van balsamico en koriander en een kopje ossenstaartsoep met bospaddenstoelen IJsdrank van mango en steranijs Hertengebraad met een lichtgerookt kwartelboutje en jus van vijf specerijen en truffelaardappelpuree Of Zeeduivel escalopes met saffraan Beurre Blanc, bietenpuree en krokantjes van ganda IJssoufflé van tonkabonen met chocoladepistache fudge en gepocheerd doyenne afgebrand met Glühwein sabayonne Illy koffie met een heerlijke bonbon r::': fï|| Prijs: 37,50 Reservering gewenst De Ruijterplein I, Vlissingen. 0118-414498 www.brasserie-evertsen.nl info@montparnasse.nl Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €19,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All in €21,50 p.p.* Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst. met o.a. prima dansvloer en airco. Gunstige prijs! Bel voor info en/of reservering 0118-470962 www.de-faam.nl www.de-faam.nl Na bijna tien jaar brengen Cast en Creatives een vrolijke musical in Theater De Mythe. Rocky Over The Rainbow is een parodiemusical en zit vol rockmuziekslapstick en flauwekul. Misverstanden, kruisbestuivingen en uiteindelijk een allesomvattende chaos. Donderdag 23 december 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www. theaterverkoopzeeland.nl foto: joris van bennekom

de Faam | 2010 | | pagina 53