woensdag 22 december 2010' De Faam pagina 47i Altijd actueel: de-faam.nl .Vervolg van pagina 46 Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, van 23 december tot en met 2 fe bruari 201 1 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vak balie van het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schrifte lijke zienswijze dient te worden in gediend bij net college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mondeling' kenbaar worden gemaakt, via toe stelnummer (0118) 67 52 48. WET MILIEUBEHEER (2) (Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend: dat zij op basis van artikel 4.109, lid 4 van het Activiteitenbesluit maatwerkvoorschriften op 1 3 de cember 2010 hebben opgelegd met betrekking tot het niet hoeven beschikken van een vetafscheider en een slibvangput ten aanzien van: Café '"t Geintje", Pottenmarkt 24. Café "Kanaalzicht", Stationsstraat 32. Café/pension "het Zonnetje", Nederstraat 24. Frituur "De Kaai", Turfkaai 21. Kiosk "Damplein", Damplein 3A. Korfbalvereniging Swift, Breeweg 96B. Korfbalvereniging TOP, Van Cittersweg 21, Arnemuiden. Lunchroom "Tastoe", Sint Jan straat 9A. Middelburgse Zaterdag Voetbal club, M.H. Boassonlaan 4. Naz-Markt (Supermarkt), Achter de Houttuinen 48. Poolcafe "The Roadhouse", Walensingel 63. Shoarma Pizzeria Alanya, Vlasmarkt 32. Voetbalvereniging "F.C. Dauwen- daele", Kruitmolenlaan 123. Vishandel Stevens, Vrijlandstraat 35A. Voetbal vereniging "Nieuwland", Oude Rijksweg 102B, Nieuw- en Sint Joosland. Voetbalvereniging "Zeelandia Middelburg", M.H. Boasson laan 6. IJssalon "Fresco", Langeviele 39. dat zij op basis van artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activi teitenbesluit en de bijbehorende ministeriële regeling maatwerk voorschriften op 14 december 2010 hebben opgelegd met be trekking tot geluid en gedragregels ten aanzien van: Jos Boone, Maisbaai 1 Scheldebouw B.V., Herculesweg 17. dat zij op basis van artikel 2.1 1 lid 2, 2.20 lid 1 en 2.20 lid 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbe horende ministeriële regeling maat werkvoorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluid en gedragregels en voor het uit voeren van een bodemonderzoek bij een verandering van de inrich ting ten aanzien van: Hillebrand Verspaning, Herculesweg 10. De besluiten waarbij de maatwerk voorschriften zijn gesteld en de op de besluiten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 23 december tot en met 2 februari 201 1elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van het stadskan toor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnummer (01 18) 6752 43 of (0118) 67 52 48. Bezwaar Indien men het niet eens is met een besluit, dan kan men ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van een besluit bij het college van bur gemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar. De besluiten treden in werking na afloop van de bezwarentermijn. Het maken van bezwaar heeft geen schorsende werking. Indien men bij het college van burgemees ter en wethouders een bezwaar schrift heeft ingediend, kan men tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State doen indien men van mening is dat de onver wijlde spoed dat, gelet op de be trokken belangen, vereist. Een verzoek tot een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffie recht geheven. EINDVERSLAG INSPRAAK- PROCDURE OMGEVING WAL- PLEIN/KOORKERKSTRAAT Voor de herinrichting van het Wal- plein/Koorkerkstraat en voor het invoeren van bewonersparkeren op het Walplein is een inspraak procedure doorlopen. Burgemees ter en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in hun ver gadering van 14 december 2010 het eindverslag van deze inspraak procedure hebben vastgesteld. De ingediende inspraakreacties heb ben geleid tot één aanpassing van het plan, namelijk de plaatsing van een aantal fietsbeugels ter hoogte van Nieuwe Kerkgang 1 Inzage Het besluit ligt tot en met 2 februari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage in het stadskan toor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met projectleider Pleinenvisie de heer Jack Doorns, telefoonnummer (0118) 67 52 03. AANWIJZINGSBESLUIT VERGUNNINGPARKEREN PARKEERTERREIN WALPLEIN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het parkeerterrein op het Walplein wordt bestemd voor vergunningpar- keren door uitsluitend bewoners met een 'bewonersvergunning zone 1'. Dit wordt aangeduid met een ver keersbord E9 (parkeergelegenheid alleen bestemd voor vergunninghou ders) en met een onderbord 'uitslui tend houders van een bewoners- vergunning zone 1' bij de ingangen van het parkeerterrein. Inzage Het besluit ligt tot en met 2 februari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage in het stadskan toor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer Jos de Guijteneare, telefoonnummer (0118) 67 57 37. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 23 decem ber tot en met 2 februari 201 1 een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Al gemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw be lang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantal len anderen. Daarvan is bijvoor beeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige ver keersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:1 3 van de Al gemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijdelijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aan vragen bij de Voorzieningenrech- ter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. EINDVERSLAG INSPRAAK PROCEDURE DOORGAANDE ROUTE ARNEMUIDEN Voor de herinrichting van het Schut tershof, de Nieuwlandseweg en de Noordwal in Arnemuiden is een in spraakprocedure doorlopen. Burge meester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij in hun vergadering van 14 december 2010 het eindverslag van deze in spraakprocedure hebben vastge steld. De ingediende inspraak reacties hebben geleid tot de vol gende aanpassingen van het plan: a) De middengeleider op de Spoor straat wordt verplaatst, verhoogd uitgevoerd en indien nodig deels overrijdbaar gemaakt. b) Om de snelheid van het gemotori seerd verkeer verder te laten afne men, wordt enerzijds het asfalt van de rijloper doorgezet tot in de zijstraten en wordt anderzijds het asfalt verbreed tot buiten de rijloper zodat het gedeeltelijk doorloopt in het plein. Daardoor verdwijnt de rijgoot langs de rij baan en daarmee vervalt een be langrijk oriëntatiepunt voor het gemotoriseerd verkeer. Verkeer op de doorgaande route zal zich op het plein daardoor meer moe ten laten leiden door het wegmeu- bilair. c) Op de weggedeelten tussen de kruisingen wordt de rijbaan opge deeld in een smalle rijloper van 3,5 meter breed met aan weers zijden rabatstroken van 1,5 meter breed. De rabatstroken worden uitgevoerd met materiaal dat wat betreft kleur en samenstelling af wijkt van de rijloper in het midden van de rijbaan. Hierdoor ontstaat een visuele versmalling van de rij baan wat een positief effect heeft op de rijsnelheid. De rijloper wordt uitgevoerd in asfalt, de ra batstroken worden uitgevoerd in geluidsreducerende klinkers die wat betreft geluidsniveau verge lijkbaar zijn met standaard asfalt. d) Bij de uitwerking van het plan wordt nadrukkelijk aandacht ge geven aan de oversteekbaarheid van het plein ter hoogte van de supermarkt. Dit gebeurt door de looproutes tussen de supermarkt en de Zuidwal en tussen de supermarkt en de Langstraat te accentueren met afwijkend be stratingsmateriaal en met led verlichting. Inzage Het besluit ligt tot en met 2 februari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage in het stadskan toor bij de vakbalie Vergunningen, Bouwen en Wonen. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer Rob Vermeer, telefoonnummer (01 18) 67 53 17. VERLEENDE VERGUNNING De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/ of sloopvergunningen is verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Grootmede 104: uitbreiden woning (10-1 2). Bij de hierboven genoemde besluit kunnen belangen van derden be trokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE ONTHEFFING EN BOUWVERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: Sint Janstraat 24: intern ver bouwen en uitbreiden winkel pand met berging tot winkel met bovenwoning. Torenweg/Nieuwlandseweg rotonde: plaatsen kunstwerk. De bouwvergunningen met ont heffingen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 23 december tot en met 2 februari 201 1 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De be langhebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 24 de cember tot en met 3 februari 201 1 een gemotiveerd beroepschrift in dienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. AANVRAGEN OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende aanvra gen om een omgevingsvergunning, waarbij de reguliere voorberei dingsprocedure van toepassing is, hebben ontvangen (tussen haakjes staat de datum van ontvangst): Akkerlaan 31, Arnemui den: plaatsen kap op garage (9-12). Bluesroute 9: aansluiten vuil- en schoonwaterafvoer op riole ring (14-10). Damplein 23: nemen brand werende maatregelen (13-12). Duke Ellingtonstraat ongen.: bouw woning met ga rage/berging en erfscheiding (10-12). Duke Ellingtonstraat ongen.: bouw woning (8-12). Eddie Boydstraat ongen.: bouw 1 2-onder-l-kap woning (10-12). Jacob Catsstraat 1 t/m 15: renoveren woningen (9-12). Koningin Emmastraat 1 t/m 11 en 2 t/m 16: renove ren woningen (9-12). Koningin Wilhelminastraat 1 t/m 1 5: renoveren woningen (9-12). Korte Geere 10: verbouw bo venverdieping tot appartement (13-12). Lange Delft 29: aanbrengen reclame (14-1 2). Molenwater 67: verbouw pand (13-12). Muidenweg 11: wijzigen gevel voorzijde pand; ramen.ver vallen door aanbouwen erkers (8-12). Prins Hendrikstraat 2 t/m 8: renoveren woningen (9-12). Seisstraat 20: aanvraag om rioolvergunning (9-12). Walplein en Koorkerk straat: plaatsen muur en fiets beugels (15-1 2). Zacharias Jansenstraat 20 t/m 34: renoveren woningen (9-12). Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een omge vingsvergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNINGEN (Reguliere voorbereidingsprocedure} Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende omgevingsvergunningen, hebben verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Arneplaat, Veerse Meer: vervangen steiger (1 3-1 2). Bluesroute 9: bouw woning met vrijstaande garage en aan sluiten vuil- en schoonwateraf- s voer op riolering (1 3-12). Jazzroute 78: bouw schuur/berging (10-12). Seisstraat 20: verlenen riool vergunning (9-1 2). Voïkerakstraat 75: verbin ding maken tussen garage en woonkamer (15-12). Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen zes weken na de datum van het be- sluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening aanvragen aan de Voorzieningenrechter bij de r" Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg, op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830.

de Faam | 2010 | | pagina 47