De Boekenmolen - Coureur Mandy Kasse landelijk kampioene Gemeentebelastingen 2011 Wij wensen u prettige feestdagen en een beweeglijk 2011 boekhandel lerijwinkel MAREA Uitvaartbegeleiding Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande - Tel.: 06 - 407 96 513 E-mail: info@marea-uitvaart.nl - Website: www.marea-uitvaart.nl m DE DRIEHOEK Fysiotherapie Els Baas, Ben Neve, Anne Meeuwsen en Frank Smit Fitness Willy de Nooijer, Lianne de Nooijer, Sirnone Wondergem, Eli de Bruin en Meivin Caljouw Ook voor striding, spinning, looptraining en sportmassage kunt u bij ons terecht. VEERE - Mandy Kasse uit Veere is dit jaar overall kampioen van de Nederlandse Rally- sport Vereniging (NRV) geworden. Daar naast werd ze nog in drie andere categorieën kampioene. Het is voor het eerst sinds 2003 dat al deze prijzen weer in één hand waren. Eind augustus van dit jaar wist Mandy Kasse het Nederlands Rallyracing kampioenschap in de Ford RST Junior Cup binnen te halen. Half okto ber sleepte ze, na alle wedstrijden op het Dui velsbergcircuit in België te hebben gewonnen het onofficiële Belgische rallycross kampioenschap binnen. "In België heb ik net als in Nederland alle races in mijn klasse gewonnen. Wat mij betreft ben ik dit jaar ook de beste van België geweest en dus de kampioene van België in de RST-klasse." Eind november mocht de Veerse als extraatje nog eens twee flinke bekers aan haar prijzenkast toe- Jvoegen. Tijdens de officiële prijsuitreiking van FotoP.R. het Nederlands kampioenschap in Valkenswaard mocht Mandy, niet één keer, maar drie keer op de hoogste tree van het ereschavot plaats nemen. Eerst als Nederlands kampioene en even later stapte ze het erepodium voor de huldiging op als NRV clubkampioen in de Ford RTS Junior Cup. Nog geen paar minuten later was het weer haar beurt om op de hoogste tree plaats te nemen. Nu als NRV overall-kampioen. "Dat ik clubkampi oene van de RST zou worden was niet echt een verrassing voor mij", zegt Mandy. "Wat ik zeker niet verwacht had dat ik ook als overall kampi oen gehuldigd zou worden. Dit is wel heel mooi." Van alle coureurs van de NRV heeft Mandy het afgelopen jaar de meeste kampioenschapspun- ten bij elkaar weten te rijden. "Dat overall kam pioenschap maakt mijn seizoen wel extra geslaagd", geeft ze als reactie. "Vier prijzen in één jaar. Hartstikke tof." De laatste keer dat een cou reur deze vier prijzen in een jaar in de wacht wist te slepen, het Nederlands, Belgisch en de twee clubkampioenschappen was in 2003. De uit Winterwijk afkomstige Ron Snoeck was in dat jaar de beste overall rallycross coureur uit Ne derland. Mandy gaat volgend jaar een stapje hoger in de autosport. Zij verlaat de speciale klasse voor jongeren, de Ford RST Junior Cup. "De kampioene auto staat te koop", vermeldt ze even snel tussendoor. En gaat rijden met een achterwiel aangedreven Opel Astra in de Super- cars klasse. DOMBURG-De gemeente Veere maakt geen winst, zoals bijvoorbeeld een bedrijf doet. Toch moet de gemeente wel uitgaven doen ten be hoeve van het reilene en zeilen van het bestuur. Bijvoorbeeld voor het onderhouden en in stand houden van wegen, voor het aanleggen en on derhouden van riolering, voor het onderwijs en de scholen, voor het openbaar groen en dezer dagen voor het bereidbaar houden van de wegen. Deze uitgaven worden voor een groot ge deelte gedekt uit ontvangsten van het Rijk in de vorm van de algemene uitkering. Daarnaast ont vangt de gemeente doel- of specifieke uitkerin gen van het Rijk. Gemeenten mogen alleen belasting heffen voor zover de wet dit uitdrukke lijk toestaat. Deze gemeentebelastingen stijgen jaarlijks ongeveer met het inflatiepercentage. Voor 2011 worden alle tarieven trendmatig ver hoogd met 1,75%, Uitzonderingen hierop zijn de rioolheffing, die met ongeveer 9 procent zal stij gen, en de afvalstoffenheffing, welke met 5,9 procent zal stijgen. Met die laatste verhoging zijn de kosten voor inzameling van plastic afval en de stapsgewijze invoering van ondergrondse inza meling volgens de vier jaren planning gedekt. FOTOP.R. De boekhandel waar muziek in zit! Verrassend aanbod Persoonlijke benadering Goede bereikbaarheid Gratis parkeergelegenheid Oase in het dagelijks leven Boekhandel De Boekenmolen: Molenweg 1, Meliskerke Tel. 0118-562341 of kijk op de site: www.de-boekenmolen.nl Dinsdagmiddag gesloten donderdag koopavond biologisch dynamisch fruit groente vlees kaas melk brood natuurvoeding openingstijden: di t/m za 10 - 14 uur, v.a. 1 mei hele dagen tussen Vrouwenpolder en ÖQStkopcl Ie Oranjezonweg 1 06-57565551 Onbezorgd Zeeuws genieten «Kaswtl Sauna.W«»l I iM'ss^&^Rela k Aagtekerkseweg 2a 4356 RJ Öostkapelle Telefoon: 0118 581 813 info@welnessonsbiiiten.nl "Omdat ieder mens een liefdevüi afecAeid verdient" - ÊT^^m Tussen Kerst en oud en nieuw zijn wij gesloten. Z.et Je i'/7 ie toejr^ Noordweg 1 25 4353 AV Serooskerke T.: 0118 591334 www.fysiofitnessdedriehoek.nl

de Faam | 2010 | | pagina 40